ارز Pepe چیست؟ دلایل رشد Pepe چیست؟

ارز Pepe چیست؟ دلایل رشد Pepe چیست؟
نویسنده این مطلب
تیم بیتفا

۶ لایک

۱,۳۲۷ بازدید
7m
زمان مطالعه
انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ ۱۲:۲۷
بروزرسانی : ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ ۱۴:۴۰

این روزها میم کوین جدیدی در بازار کریپتو ترند شده و یک قورباغه تعداد زیادی معامله گر را میلیاردر کرده است. توکن Pepe تنها در عرض چند روز، صدها هزار درصد رشد کرد و حجم معاملات آن در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ به بیش از 30 میلیون دلار رسید. این توکن که تنها یک میم کوین است و طراحی آن بر پایه یک شخصیت محبوبی به نام Pepe the Frog بوده است، اکنون به چهره محبوب‌ بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده و یک ترند جدیدی را ایجاد کرده است. بعد از این که په په رشدهای عجیب و غریبی را تجربه کرد ارزهای زیادی با همین ترند ایجاد شدند و با هایپ په په همراه شدند.

در این مقاله با بیتفا همراه باشید تا ابتدا تاریخچه و رشد توکن Pepe را بررسی کنیم و سپس با ترند قورباغه ها در کریپتو آشنا شویم.

 

شروع فعالیت توکن Pepe

پیش از پرداختن به ارز Pepe و ترند قورباغه ها در کریپتو بهتر است کمی با پیشینه آن آشنا شویم و بدانیم که اصلا ترند قورباغه‌ها در کریپتو از کجا و چه چیزی نشات گرفته است. ارز په په یک شخصیت کارتونی است که در سال 2005 توسط هنرمندی مستقل به نام Matt Furie طراحی شد و در سال 2016 به عنوان یک نماد سیاسی در انتخابات رئیس جمهوری آمریکا مورد استفاده قرار گرفت و به سرعت به یک ترند جهانی تبدیل شد. این شخصیت با ورود به بازار کریپتو و قابل معامله شدن در صرافی‌های غیر متمرکز به سرعت مورد توجه معامله گران قرار گرفت و آن‌ها را به خود جذب کرد. جالب است بدانید که گاهی اوقات تعصب کاربران نسبت به میم کوین‌هایی مانند pepe حتی بیشتر از بیت کوین است و همین موضوع باعث می‌شود تنها در چند روز صدها درصد رشد کنند. ارز Pepe برای اولین بار در صرافی یونی سواپ لیست شد؛ Uniswap یک صرافی غیر متمرکز بر پایه بلاک چین Ethereum است از معاملات توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کند.

 

رشد عجیب و بالای توکن په په

توکن Pepe با ورود به بازار ارزهای دیجیتال به سرعت رشد کرد و افراد زیادی را به خود علاقه‌مند کرد. ارز په په تنها هفت روز پس از لیست شدن در صرافی غیر متمرکز یونی توانست تا 3.5 میلیون درصد رشد کند که عددی باور نکردنی است. با رشد بالای Pepe، توکن‌های دیگری بر پایه قورباغه‌ها به وجود آمدند؛ این توکن‌ها بر پایه شخصیت‌های مشابه Pepe طراحی شده‌اند و با توجه به ترند قورباغه‌ها، جذابیت بسیاری برای معامله گران دارند. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تعدادی از توکن‌هایی که با این ترند ایجاد شده‌اند اسکم و کلاهبرداری بوده‌اند و سرمایه برخی معامله‌گران را از بین برده‌اند. اما در هر صورت این توکن‌ها برای معامله‌گران جذابیت بسیاری داشتند و باعث شده تا بازار ارزهای دیجیتال به سمت یک ترند جدید حرکت کند.

رشد ارز په په

استخر نقدینگی ارز Pepe با جفت ارز اتریوم 3.35 میلیون دلار نقدینگی دارد و روزانه به صورت میانگین 10 میلیون دلار معامله بر روی این ارز انجام می‌شود؛ امتیاز این توکن در پلتفرم دکس تولز 99 است و همواره در لیست ارزهای هایپ شبکه اتریوم، رتبه‌های یک و دو را دارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این رمزارز از طریق "این لینک" وارد صفحه آن در Dextools شوید.

 

معرفی توکن‌هایی که با ترند Pepe در کریپتو رشد کردند

به دلیل رشد بالای توکن pepe و ایجاد ترند قورباغه ها در کریپتو، تعدادی از ارزهای بر پایه قورباغه نیز در بازار رمز ارزها معرفی شده‌ و شدهای بالایی را تجربه کردند که در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

توکن opepe

توکن opepe نیز مانند په په یک میم کوین است اما با این تفاوت که بر بستر بلاکچین BSC ایجاد شده است. این توکن صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ قابل معامله است که پس از لیست شدن در این صرافی بیش از 1000 درصد رشد را تجربه کرد. این توکن در زمان نگارش این مطلب 171 هزار دلار نقدینگی در استخر خود دارد و امتیاز 93 را از دکس تولز گرفته است.

توکن Babypepe

ارز Babypepe زیر مجموعه‌ای از توکن په په است و با توجه به هایپی که بر روی په په بود این توکن نیز رشد کرد. توکن بیبی په په تنها در 3 روز 150 هزار درصد رشد را تجربه کرد و سود خیلی بالایی را برای معامله گران خود در بر داشت. این توکن بر بستر اتریوم راه‌اندازی شده و در صرافی یونی سواپ قابل معامله است

توکن babypepe

توکن PPC

توکن PPC یا همان pepe coin BSC نیز یک میم کوین است که مانند Opepe بر بستر BSC ایجاد شده است. در زمان نگارش این مطلب تنها 4 روز از راه‌اندازی این توکن می‌گذرد و در همین مدت کم بیش از 10 هزار درصد رشد کرده است. این توکن با بیش از 350 هزار دلار نقدینگی امتیاز 89 را از پلتفرم دکس تولز دریافت کرده است.

کالکشن Pepe pee-pee

ترند قورباغه‌ها تنها به توکن‌ها محدود نشده و به حوزه NFT ها نیز وارد شده است. کالکشن Pepe pee-pee که به صورت Free-mint عرضه شده و کاربران می‌توانستند به صورت رایگان و تنها با پرداخت کارمزد شبکه آن را مینت کنند اکنون تا 200 دلار رشد را تجربه کرده است. به این منظور که کاربران آن را به صورت رایگان مینت کرده و این امکان را داشتند تا چند روز بعد به ارزش 200 دلار بفروشند.

 

از کجا بدانیم کدام یک از توکن‌های ترند کریپتو پتانسیل رشد دارند؟

جذابیت بازار کریپتو در آن است که فارغ از روند کلی بازار که آیا روند قیمتی بیتکوین صعودی است یا نزولی، همیشه یک حوزه ترند وجود دارد که بتواند برای معامله گران جذابیت داشته باشد. نمونه آن همین ارز Pepe و ترند قورباغه‌ها است که توانست هزاران کاربر را میلیاردر کند. برای مثال یک کیف پول اتریومی به "این آدرس" در دو پله تنها 270 دلار ارز Pepe خریداری کرد و تنها پس از چند روز سرمایه او به 2 میلیون دلار رسید (البته نقد کردن این میزان دارایی شرایط خود را دارد). با ترندهایی که در حوزه کریپتو ایجاد می‌شوند هر روز فرصت‌های جدیدی ایجاد می‌شود، اما این فرصت‌ها عمده رشد خود را در صرافی‌های غیر متمرکز تجربه می‌کنند و کاربرانی که منتظر لیست شدن این ارزها در صرافی‌های متمرکز می‌مانند بخش زیادی از فرصت را از دست می‌دهند. برای استفاده از این فرصت‌ها پیشنهاد می‌شود نحوه کار در فضای غیر متمرکز را آموزش ببینید تا بتواتنید از این فرصت‌ها به موقع بهره ببرید.

اما در رابطه با شناسایی موارد اسکم باید به سلامت توکن بپردازید، بررسی سلامت توکن یکی از مهمترین فرایندهایی است که برای معاملات در فضای غیر متمرکز به سبک Dex-Trading باید در نظر داشته باشید. ما در مجموعه بیتفا یک دوره آموزشی در قالب سبک معاملاتی Dex-Trading راه‌اندازی کردیم که می‌توانید بخشی از آن را همین الان به صورت رایگان در سایت بیتفا آموزش ببینید.

برای شرکت در دوره رایگان بیتفا از طریق این لینک ثبت نام خود را شروع کنید!!

 

توکن PEPE را از چه صرافی‌هایی می‌توان خریداری کرد؟

توکن‌ په په ابتدا در صرافی غیر متمرکز Uniswap لیست شد و عمده رشد خود را در آنجا تجربه کرد. پس از آن در تعداد زیادی از صرافی‌های متمرکز نیز قابل معامله قرار گرفت اما تا آن زمان رشد اصلی خود را تجربه کرده بود و افرادی که در صرافی‌های متمرکز به سراغ آن آمده بودند بخش زیادی از رشد را از دست دادند.

ارز Pepe در حال حاضر علاوه بر صرافی غیر متمرکز یونی سواپ، در صرافی‌های متمرکز هوبی، صرافیMEXC، صرافی کوینکس و… قابل معامله است.

 

لیست شدن pepe در صرافی بایننس

بایننس بزرگترین صرافی بازار ارز های دیجیتال، پس از رشد چشمگیر رمز ارز pepe در تاریخ 5 می 2023   اعلام کرد که این ارز را در صرافی خود لیست خواهد کرد. با اعلام این خبر رمز ارز په په رشد 60 در صدی را تجربه کرد اما پس از این رشد روند ریزشی این ارز آغاز شد و در حال حاضر این ارز نسبت به سقف قیمتی  خود حدود 55 در صد ریزش داشته است.

 

سوالات متداول

در این مقاله به صورت جامع با ارز په په و ترند قورباغه ها در کریپتو آشنا شدیم اما در ادامه به صورت کوتاه به تعدادی از سوالات متداول پاسخ خواهیم داد.

ترند قورباغه ها در کریپتو

ارز pepe چیست؟

Pepe یک توکن ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم ایجاد شده است. این توکن به عنوان میم کوین ایجاد شده است و یک ترند جدید را با خود به بازار کریپتو آورده است.

از کجا قیمت ارز pepe را دنبال کنیم؟

قیمت این میم کوین به علت رشد خیره کننده و حجم معاملات بالا، شاهد نوسانات بالایی است. قیمت و نمودار قیمتی این توکن را می‌توانید از پلتفرم‌های Coinmarketcap و پلتفرم Dextools رصد کنید.

ارز pepe را در چه کیف پول‌هایی می‌توانیم نگهداری کنیم؟

برای نگهداری ارز pepe مثل سایر توکن‌های بر بستر اتریوم میتوانید از کیف پول‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند از جمله کیف پول تراست والت، Metamask، سیف پل و غیره استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید

کپی شد!

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

۱۴۰۲/۰۲/۱۲ ۰۴:۱۴
شهرام
بسیار عالی
پاسخ

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .

 
پشتیبانی