جستجو در بیتفا
 • همه چیز درباره‌ learn to Earn در پروژه‌های کریپتویی
 • پروژه‌های learn to erarn ارائه شده توسط صرافی های متمرکز 
 • صرافی کوین بیس (Coinbase)
 • صرافی بایننس (Binance)
 • صرافی کوکوین (KuCoin)
 • برنامه‌های learn to earn که توسط خود پروژه‌ها معرفی می‌شوند
 • چطور از طریق این پروژه‌ها به درآمد بیشتری دست یابیم؟
 • آشنایی با بازی‌ها و اپلیکیشن‌های Learn to Earn (L2E)
 • جمع‌بندی
کسب درآمد دلاری از طریق یادگیری (learn to earn)

کسب درآمد دلاری از طریق یادگیری (learn to earn)

مبتدی
انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
بروزرسانی : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
۶ دقیقه
۶
۱,۰۸۲
توسط :
مینا بشیری

دنیای رمز ارز‌ها همواره در حال گسترش و پیشرفت است و هر روز موقعیت‌های جدیدتری در این بازار فراهم می‌شود. یکی از فرصت‌های کم ریسک و امن برای کسب درآمد رمز ارزی، شرکت در پروژه‌های learn to earn است؛ اما learn to earn چیست؟ در ادامه به معرفی فرصت learn to earn و نحوه‌ شرکت در آن‌ها خواهیم پرداخت. با بیتفا تا آخر این مقاله همراه باشید.

 

همه چیز درباره‌ learn to Earn در پروژه‌های کریپتویی

محبوبیت پروژه‌های learn to earn در فضای کریپتو روز به روز در حال گسترش است. تنها کاری که باید انجام دهید مشاهده‌ ویدئو‌ها و یا خواندن مقاله‌ها است و پس از آن یک آزمون از شما گرفته می‌شود که در صورت موفقیت در آن، به عنوان پاداش مقدار مشخصی دارایی دیجیتالی دریافت می‌کنید.

Learn to earn یک ایده‌ برد-برد است به عنوان مثال، کاربران با یادگرفتن مطالب جدید در رابطه با پروژه‌های بلاکچینی جدید، پاداش‌های کریپتویی دریافت می‌کنند و در مقابل آن پروژه‌ها ترویج داده شده، آگاهی جامعه نسبت به آن افزایش یافته و نوعی مارکتینگ و بازاریابی برای آن پروژه به حساب می‌آید.

مدت زمان انجام فعالیت‌ها و میزان پاداش در پروژه‌ها و پلتفرم‌های مختلف متفاوت است با این حال، دریافت مبلغی بین 5 تا 10 دلار در ازای انجام دادن یک فعالیت 15 تا 30 دقیقه‌ای به نظر معقول است. در ادامه بیشتر با نحوه شرکت در learn to earn پروژه‌های مختلف آشنا خواهیم شد.

موضوع هیجان انگیز دیگر در رابطه با این پروژه‌ها، ایردراپ‌ها است. برخی پروژه‌ها قبل از شروع به کار اقدام به بازاریابی برای برنامه‌ خود می‌کنند در نتیجه، کاربرانی که با موفقیت فعالیت‌های لازم برای شرکت در ایردراپ‌ها را انجام دهند، صلاحیت دریافت ایردراپ‌ها را دارند. شرکت در ایردراپ‌ها به معنای سرمایه گذاری در پروژه‌هایی است که پتانسیل رشد بسیاری را در آینده دارند.

به طور کلی دو نوع برنامه‌ learn to earn وجود دارد:

 1. برنامه‌هایی که توسط صرافی‌های متمرکز ارائه می‌شوند: برای شرکت در این پروژه‌ها باید فعالیت‌های لازم را در صرافی‌ها انجام دهید و پاداش خود را نیز به صورت مستقیم از صرافی دریافت کنید.
 2. برنامه‌هایی که توسط اعضای تیم پروژه ارائه می‌شوند: برای شرکت در این پروژه‌ها باید آدرس کیف پول خود را در سایت پروژه مورد نظر خود وارد کنید و پس از این که فعالیت‌های مربوطه را با موفقیت انجام دادید پاداش شما به آدرس کیف پولتان واریز می‌شود.

 

پروژه‌های learn to erarn ارائه شده توسط صرافی های متمرکز 

صرافی‌های بسیاری پروژه‌های learn to earn را به کاربران خود معرفی می‌کنند که ممکن است از نام‌های متفاوت استفاده کنند اما مفهوم پشت تمام آن‌ها یکسان است.

در ادامه سه صرافی کوین بیس، بایننس و کوکوین را به عنوان مثال بررسی می‌کنیم:

صرافی کوین بیس (Coinbase)

صرافی کوین بیس

صرافی کوین بیس بخشی را به پروژه‌های learn to earn اختصاص داده است؛ اگر به صورت منظم به این بخش سر بزنید پیشنهادات جدید و اطلاعات مربوطه را مشاهده خواهید کرد.

زمانی که فعالیت‌های مربوطه را چه از طریق وب سایت و چه از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی انجام دادید لازم است در آزمون شرکت کنید و سپس پاداش شما مستقیماً به آدرس کیف پول کوین بیس شما انتقال داده می‌شود.

 

صرافی بایننس (Binance)

صرافی بایننس

صرافی بایننس معمولاً پروژه‌های مربوط به learn to earn را در پست‌های بلاگ خود معرفی می‌کند. در این پست‌ها می‌توانید توضیحات و جزئیات مربوط به هر پروژه را مشاهده کنید.

انجام فعالیت‌ها در صرافی بایننس کمی متفاوت‌تر از صرافی کوین بیس می‌باشد به این صورت که علاوه بر مشاهده ویدئو‌ها یا خواندن مقاله‌ها و آزمون، معمولاً باید تراکنش‌های خارجی و داخلی نیز انجام دهید.

زمانی که فعالیت‌ها را به صورت کامل انجام دادید، پاداش شما به طور مستقیم به آدرس کیف پول بایننس شما انتقال داده می‌شود. البته توجه داشته باشید برای فعالیت در پلتفرم بایننس و دریافت پاداش خود لازم است احراز هویت شما توسط بایننس تایید شده باشد.

 

صرافی کوکوین (KuCoin)

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین بخشی را به نام ریوارد هاب (Reward Hub) به معرفی این پروژه‌ها اختصاص داده است که در این قسمت می‌توانید به روش‌های متنوع درآمد زایی دسترسی داشته باشید که کوکوین قسمتی از این ریوارد هاب را به پروژه‌های learn to earn اختصاص داده است.

در قسمت ریوارد هاب با دو تب مواجه می‌شوید:

 1. هدیه خوش آمد گویی: برای بردن جایزه باید USDT واریز کنید.
 2. معامله‌ کوین‌ها: پس از رسیدن به سطح‌های خاص، برای جفت ارز‌های مختلف پاداش دریافت کنید.

زمانی که فعالیت‌های لازم را انجام دهید، پاداش به آدرس کیف پول کوکوین شما واریز می‌شود.

 

برنامه‌های learn to earn که توسط خود پروژه‌ها معرفی می‌شوند

برنامه هایی که توسط خود پروژه ها معرفی می‌شوند

به غیر از صرافی‌های متمرکز راه‌های دیگری برای پیدا کردن پروژه‌های learn to earn وجود دارد و آن وب سایت‌های گوناگونی است که این پروژه‌ها را معرفی می‌کنند. این وب سایت‌ها می‌توانند وب سایت اصلی پروژه‌ی کریپتویی باشند و یا برخی از اعضای خارجی سعی در ترویج این پروژه‌ها داشته باشند.

کوین مارکت کپ یکی از این وب سایت‌های محبوب خارجی است که خدمات مختلفی در حوزه کریپتو از جمله نمودار رمز ارزها و ارزیابی رمز ارزها و یا تقویم ICO ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد همچنین در این سایت می‌توانید پروژه‌های متفاوت learn to earn را نیز مشاهده کنید.

پروسه‌ انجام این کار بسیار ساده است:

 1. یک حساب در وب سایت کوین مارکت کپ ایجاد کنید
 2. وارد این لینک شوید
 3. ویدئو‌ها را تماشا کنید
 4. در آزمون شرکت کنید
 5. آدرس کیف پول بایننس خود را وارد کنید
 6. پاداش خود را در کیف پول بایننس خود دریافت کنید

برای آگاه شدن از پروژه‌های جدید لازم است به طور مداوم اطلاعیه‌های این بخش را مطالعه و یا خبرنامه‌ کوین مارکت کپ را دنبال کنید.

این برنامه‌ها ممکن است از طریق سایت‌های مختلف دیگر نیز معرفی شود اما نحوه‌ انجام کار همواره مشابه است. فعالیت‌ها را انجام می‌دهید، آدرس کیف پول خود را وارد می‌کنید و پاداش شما به کیف پولتان انتقال داده می‌شود.

 

چطور از طریق این پروژه‌ها به درآمد بیشتری دست یابیم؟

در ادامه و در این بخش از مقاله به نکته‌هایی می‌پردازیم که سبب می‌شود درآمد بیشتر از این پروژه‌ها کسب کنید:

 • هر از چندگاهی اطلاعیه‌های بخش‌های مرتبط را در صرافی‌ها و یا وب سایت‌ها بررسی کنید تا هیچ فرصتی را از دست ندهید.
 • برخی از وب سایت‌ها و یا صرافی‌ها هشدار‌هایی را ارائه می‌کنند تا به شما درباره‌ی فرصت‌های جدید اطلاع دهند. برای آگاه شدن از این فرصت‌ها کافی است این صرافی‌ها و یا وب سایت‌ها را دنبال کنید.
 • مراقب پروژه‌های کلاهبرداری یا اسکم باشید. هرگز به پروژه‌ها و یا وب سایت‌های ناآشنا اعتماد نکنید و سعی کنید منابع قابل اعتماد را دنبال کنید. به علاوه توجه داشته باشید به هیچ عنوان کلید خصوصی کیف پول یا اطلاعات حساب خود را در اختیار هیچ شخص ثالثی نگذارید.

 

آشنایی با بازی‌ها و اپلیکیشن‌های Learn to Earn (L2E)

پس از گسترش حوزه Play to Earn در حوزه رمز ارزها، اکنون حوزه Learn to Earn خبرساز شده است و در حال جلب توجه فعالین بازار رمز ارزها به خود است. امروزه حوزه Learn to Earn صرفاً به پلترفم‌های ذکر شده محدود نمی‌باشد و اپلیکیشن‌هایی ایجاد شده‌اند که کاربران می‌توانند با استفاده از آن آموزش‌هایی ببینند (مانند آموزش زبان) و همزمان پاداش‌هایی از جنس NFTها و ارزهای دیجیتال دریافت کنند. کسب درآمد از آموزش می‌تواند انگیزه کاربران را برای کسب آموزش بیشتر کرده و باعث رشد هرچه بیشتر آگاهی جامعه باشد. یکی از اپلیکیشن‌های برتر در این حوزه Let Me Speak می‌باشد که در مقاله "معرفی برنامه Let Me Speak + یادگیری زبان همراه با درآمد دلاری" کانل آن را بررسی کرده‌ایم.

 

جمع‌بندی

در این مقاله یکی از روش‌های درآمد زایی امن و کم ریسک به نام learn to earn را معرفی کردیم. همانطور که می‌دانید با پیشرفت تکنولوژی روش‌های درآمدزایی جدید نیز ایجاد می‌شود. در نتیجه با به روز بودن و کسب اطلاع در مورد فرصت‌های جدید همواره می‌توانید از این فرصت‌ها استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد