نحوه دریافت ایردراپ تراست ولت (Trust wallet)

انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ ۱۸:۰۷
آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۱:۳۷
آموزش کیف پول رمزارزها آموزش پلتفرم
589 متوسط زمان مطالعه : 6 دقیقه
نویسنده این مطلب
پاتریک شاه‌نظری

تراست ولت یکی از محبوب ترین کیف پول‌های نرم افزاری فعال در حوزه رمز ارزها می‌باشد که با پشتیبانی کردن از تعداد بالایی شبکه بلاکچینی، امکان ذخیره سازی ارزها و NFT های سوار بر این شبکه‌ها را فراهم کرده است. این کیف پول به تازگی نسخه افزونه خود را نیز راه‌اندازی کرده است؛ به این منظور که کاربران با نصب این کیف پول بر روی مرورگر خود (برای مثال کروم) می‌توانند از خدمات و مزایا این کیف پول بر روی کامیوتر خود نیز بهره‌مند شوند. تراست ولت (Trust wallet) به مناسبت راه‌اندازی نسخه جدید خود یک ایردراپ نیز تهیه کرده است. در ادامه این مقاله با بیتفا همراه باشید تا به صورت کامل به نحوه شرکت در ایردراپ تراست ولت بپردازیم.

 

ایردراپ تراست ولت

کیف پول تراست ولت در راستای راه‌اندازی نسخه افزونه خود همکاری‌هایی را با پروژه‌های بلاکچینی مختلف انجام داده است. تراست ولت در مجموع با 13 پروژه همکاری داشته است و فرایند دریافت ایردراپ نیز به همین 13 پروژه بستگی دارد. به این صورت که تراست ولت برای هر کدام از پارتنرها یا همان همکارهای خود یک Oat یت همان NFT ایجاد کرده است (در مجموع 13 واحد) و به ترتیب هر یک را فعال می‌کند تا کاربران با انجام فرایندهایی، Oat یا همان NFT مخصوص به آن همکار را دریافت کنند. (در نظر داشته باشید در ابتدا قرار بود با 16 پروژه همکاری داشته باشد اما اکنون این میزان به 13 همکاری کاهش پیدا کرده است)

این NFT ها هم با تلفن‌های همراه و هم با تراست ولت به صورت افزونه قابل برداشت هستند ولی پیشنهاد ما برای دریافت این NFT ها استفاده از نسخه افزونه می‌باشد. البته در نظر داشته باشید NFT ها در نسخه افزونه قابل نمایش نمی‌باشند. (توضیحات لازم برای مشاهده Oat ها در قسمت سوالات متداول و در پایان مقاله نوشته شده است)

 

نصب کیف پول تراست ولت به صورت افزونه

برای دریافت ایردراپ تراست ولت باید ابتدا نسخه افزونه این کیف پول را بر روی مرورگر خود نصب کنید (برای نصب کیف پول Trust Wallet می‌توانید بر روی "این لینک" کلیک کنید). پس از ورود به این سایت بر روی گزینه "Add to Chrome" کلیک کنید تا فرایند دانلود شروع شود.

 

ایجاد حساب در تراست ولت

پس از دانلود، از قسمت افزونه‌ها، تراست ولت را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه "Create a new wallet" کلیک کنید؛ دقت داشته باشید در این قسمت می‌توانید با کلیک بر روی گزینه "Import or recover wallet" کیف پول قبلی خود را مجدد بازیابی کنید اما توصیه می‌کنیم برای دریافت ایردراپ از یک کیف پول جدید استفاده کنید. سپس از شما درخواست دریافت یک سری اطلاعات می‌کند که پیشنهاد می‌کنیم با کلیک بر روی گزینه "No thank" مانع دریافت این دسترسی شوید. پس از آن باید یک رمز برای کیف پول خود انتخاب کنید، پس از انتخاب رمز و تکرار آن بر روی گزینه "Proceed" کلیک کنید.

آموزش کار با تراست ولت با کامپیوتر

سپس در ادامه مواردی در رابطه با حفظ امنیت کلمات بازیابی و کیف پول نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی گزینه "Start" کلمات بازیابی برای شما نمایش داده خواهد شد. توصیه می‌شود این کلمات را به صورت فیزیکی (بر روی کاغذ) ذخیره کنید. در ادامه باید ترتیب این کلمات را مجدد وارد کنید تا اطمینان حاصل شود که شما این کلمات را ذخیره کرده‌اید. پس از وارد کردن این کلمات کیف پول شما ایجاد خواهد شد، سپس یک پیام تبریک نمایش خواهد داد که باید بر روی گزینه "open wallet" کلیک کنید.

نحوه راه اندازی کیف پول تراست ولت به صورت افزونه

(برای آموزش کار با کیف پول تراست ولت پیشنهاد می‌کنم مقاله "آموزش کیف پول تراست ولت Trust Wallet" را از سایت بیتفا مطالعه کنید)

 

همکاری تراست ولت با دائو میکر (Dao Maker)

اولین همکار تراست ولت در جهت دریافت این ایردراپ پروژه میکر دائو می‌باشد. برای دریافت NFT باید ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول تراست خود را به این پلتفرم متصل کنید. با ورود به این سایت، کیف پول تراست به صورت خودکار به سایت متصل خواهد شد، در صورتی که متصل نشد کیف پول خود را باز کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه "Connect wallet" (بالا سمت راست صفحه) می‌توانید کیف پول خود را به این پلتفرم متصل کنید. در ادامه شما به یک اکانت توییتر نیاز خواهید داشت!

 

مراحل دریافت Oat پروژه دائو میکر

برای دریافت Oat پروژه میکر دائو، شما باید توییتی که خود پلتفرم اعلام می‌کند را توییت کنید تا اکانت توییتر شما به پلتفرم متصل شود، سپس باید یک توییت را ریتوییت و دو تا اکانت را فالو کنید (مراحل در عکس زیر قرار گرفته است). برای پیش بردن این مراحل شما باید با کلیک بر روی گزینه‌های "Retweet Now" یک متنی را ریتوییت و یا با کلیک بر روی گزینه‌های "Follow Now" اکانت‌هایی را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید (دقت داشته باشید داده‌ها هر یک دقیقه یک بار آپدیت می‌شوند و گزینه "Verify" را باید یک دقیقه بعد از انجام هر یک از فرایندها کلیک کنید).پس از انجام مراحل مرتبط به توییتر، شما واجد شرایط برای دریافت NFT خواهید بود با کلیک بر روی گزینه "Claim" می‌توانید NFT مورد نظر را دریافت کنید (دقت داشته باشید دریافت یا همان Mint ایت NFTها کاملاً رایگان بوده و حتی نیاز به پرداخت کارمزد شبکه را نیز ندارد). این NFT بر روی شبکه پالیگان ذخیره می‌شود.

دریافت NFT پروژه dao maker

 

پروژه Helio Protocol، همکار دوم تراست ولت

در لیست پارتنرهای تراست ولت پروژه Helio Protocol نیز دیده می‌شود. این پروژه یکی از 16 پروژه‌ای است که در فرایند دریافت ایردراپ کیف پول تراست ولت قرار دارند. برای دریافت NFT این پروژه شما علاوه بر توییتر، به دیسکورد نیز نیاز دارید. برای ادامه کار وارد "این لینک" شده و کیف پول تراست خود را به پلتفرم متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat هلیو پروتکل

برای دریافت Oat دوم یا همان NFT مخصوص به همکاری تراست ولت و هلیو پروتکل (Helio Protocol)، شما باید دو توییت را Retweet و دو اکانت را فالو کنید. علاوه بر این شما نیاز دارید تا در دیسکورد پروژه Helio نیز عضو شوید. برای عضویت در این کانال ابتدا بر روی گزینه "Connect Discord" کلیک کنید تا اکانت دیسکورد شما در این پلتفرم ثبت شود؛ پس از ثبت شدن اکانت اقدام به عضویت در کانال دیسکوردی کنید (دقت داشته باشید پش از عضویت در دیسکورد، شما باید با جواب به یک سوال کپچا، عضویت خود را تایید یا همان "Verify" کنید). پس از انجام هر یک از این 5 مرحله باید با کلیک بر روی گزینه "Verify" تایید کنید که مرحله را انجام داده‌اید. پس از انجام موفقیت آمیز این 5 مرحله شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه "Claim" اقدام به دریافت Oat دوم خود کنید!

دریافت NFT پروژه Helio

 

پروژه Ariva digital، سومین همکار تراست ولت

بعد از مدت‌ها انتظار سومین Oat ایردراپ کیف پول تراست ولت نیز فعال شد. این Oat محصول همکاری تراست ولت با پروژه بلاکچینی Ariva digital می‌باشد؛ برای دریافت این Oat باید وارد "این لینک" شوید. همانند دو مورد قبل، پس از ورود به سایت کیف پول تراست خود را به پلتفرم متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه Ariva digital

برای دریافت سومین Oat از سری Oat های این ایردراپ، پس از ورود به لینکی که بالاتر قرار داده‌ایم باید در مرحله اول با کلیک بر روی گزینه "Retweet now" توییت مشخصی از اکانت توییتری آریوا دیجیتال را ریتوییت کنید؛ پس از ریتوییت کردن، بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید تا فرایند ریتوییت شما تایید شود. در مرحله دوم باید در کانال دیسکورد Arivawonderland عضو شوید؛ برای انجام این کار ابتدا بر روی گزینه "Join now" کلیک کنید تا اکانت دیسکورد شما باز شده و سپس اقدام به عضویت در این کانال کنید (به دلیل تقاضا شما دوستان عزیز بیتفایی، آموزش مراحل دریافت این Oat به صورت ویدئویی برای شما ارائه شده و در پایین قرار گرفته است). پس از عضویت در کانال همانند مرحله قبل، باید برای تایید فرایند خود بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در مرحله آخر نیز باید اکانت توییتری Arivawonderland را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در نظر داشته باشید مرحله چهارم نیز وجود دارد که باید اکانت توییتری تراست ولت را دنبال کنید، اما از آنجایی که این اکانت را ما قبلاً برای Oat های گذشته دنبال کرده‌ایم تنها با کلیک بر روی گزینه "Verify" این مرحله نیز تایید خواهد شد.

پس از تایید هر چهار مرحله، امکان دریافت سومین NFT برای شما فراهم خواهد شد؛ بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا سومین Oat یا همان NFT شما ضرب شده و به کیف پول شما انتقال پیدا کند. پس از کلیک بر روی این گزینه سومین Oat از 16 واحد Oat های این ایردراپ نیز به کیف پول شما انتقال پیدا خواهد کرد.

 

چهارمین Oat در ادامه همکاری تراست ولت با پروژه Open Ocean

چهارمین Oat این مجموعه نیز تحت همکاری تراست ولت با پروژه بلاکیچنی Open Ocean فعال گردید. برای دریافت آن ابتدا از طریق "این لینک" وارد پلتفرم Galxe شده و سپس همانند مراحل قبل کیف پول تراست ولت خود را به آن متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه Open Ocean

برای دریافت Oat چهارم در مرحله اول باید با کلیک بر روی گزینه "Retweet now" توییت مشخصی را از اکانت توییتری Open Ocean ریتوییت کرده و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در مراحل سوم و چهارم نیز باید همانند Oat سوم، دو اکانت توییتری را دنبال کنید؛ با کلیک بر روی گزینه "Follow now" اکانت توییتری Open Ocean و تراست ولت را دنبال کرده و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید (در نظر داشته باشید اکانت تراست ولت را قبلاً دنبال کرده‌ایم، تنها کافیست بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید).

اما مرحله دوم از دریافت این Oat کمی متفاوت با موارد گذشته است، برای انجام این مرحله شما به مقداری BNB بر بستر BEP-20 نیاز دارد. مقداری از این نوع BNB را به کیف پول تراست ولت خود انتقال داده و سپس یک تراکنش سواپ در صرافی غیرمتمرکز Open ocean انجام دهید (آموزش این مرحله در ویدئو زیر به شما دوستان ارائه شده است). پس از انجام تراکنش بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید تا این مرحله نیز تایید شود. (برای ورود به پلتفرم Open Ocean بر روی "این لینک" کلیک کنید)

پس از انجام این مراحل امکان دریافت چهارمین NFT نیز برای شما فراهم خواهد شد؛ برای دریافت آن تنها کافیست بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا چهرمین Oat یا همان NFT نیز به کیف پول شما انقال یابد.

 

پنجمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه ApeSwap

پنجمین همکاری تراست ولت با پلتفرم تبادلات رمزارزی ApeSwap صورت گرفته است. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول رمزارزی خود را به پلتفرم متصل کنید. در ادامه به دریافت Oat پروژه ApeSwap خواهیم پرداخت. (مهلت دریافت این Oat تا 25 آذر می‌باشد)

 

مراحل دریافت Oat پروژه ApeSwap

برای دریافت این Oat به یک اکانت توییتری و کمی BNB نیاز است. در قدم اول باید یک توییت مشخصی را ریتوییت کرده و سپس اکانت توییتری ApeSwap را دنبال کنید؛ پس از انجام این مراحل بر روی گزینه "Verify" مربوط به هر کدام کلیک کنید. اما موردی که کمی با دیگر موارد تفاوت دارد انجام سواپ در پلتفرم ApeSwap است. در ادامه و در ویدئو زیر به آموزش انجام این سواپ خواهیم پرداخت! (برای ورود به پلتفرم بر روی "این لینک" کلیک کنید)

پس از تکمیل تمامی موارد بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا Oat مورد نظر به کیف پول شما واریش شود.

 

پروژه SingularityDao، ششمین همکار تراست ولت

ششمین همکاری تراست ولت با یک پروژه بلاکچینی در حوزه دیفای و مدیریت دارایی‌های رمزارزی به نام SingularityDao صورت گرفته است. برای دریافت این Oat ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول تراست ولت خود به پلتفرم Galxe کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه SingularityDao

برای دریافت Oat این پروژه نیز باید همانند Oat های گذشته چهار مرحله را طی کرد. در مرحله اول باید عضو سرور دیسکورد پروژه SingularityDao شوید، برای این کار بر روی گزینه "Join Now" کلیک کنید و اقدام به عضویت در آن کنید، (در ویدئوهای بالا نحوه عضویت در سرور‌های دیسکورد آموزش داده شده است - دقت داشته باشید از طریق سایت وارد دیسکورد نشده و با خود اپلیکیشن دیسکورد فعالیت خود را انجام دهید). پس از عضویت در سرور باید اقدام به Verify کردن اکانت خود کنید؛ برای این کار ابتدا وارد بخش "Verification-start-here" شده و سپس بر روی گزینه سبز رنگ "Start verification" کلیک کنید. در ادامه بر روی گزینه طوسی رنگ "Click to start verification" کلیک کنید تا به یک صفحه جدید هدایت شوید، در ادامه باید یک کپچا برای تایید اکانت خود حل کنید. (دقت داشته باشید برای خود ما نیز این مرحله خیلی مشکل داشت و امکان دارد تایید نشود – در صورتی که برای شما نیز با مشکل رو به رو شد، موردی نداره و سعی کنید باقی Oat ها را دریافت کنید، از 16 مورد Oat دریافت 14 مورد کفایت میکند!)

مراحل دریافت Oat پروژه SingularityDao

در مراحل بعدی تنها کافیست یک توییت را ریتوییت کرده و اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه‌های "Verify" کلیک کنید. در نهایت نیز پس از انجام تمامی مراحل بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا ششمین Oat تراست ولت را نیز دریافت کنید!  (مهلت دریافت این Oat تا 25 آذر می‌باشد)

 

هفتمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه Okse

هفتمین همکاری تراست ولت از سری همکاری‌های آن با پروژه Okse صورت گرفته است؛ پروژه Okse یک پروژه در حوزه کیف پول‌ها است که با ویزا نیز همکاری داشته است. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود به پلتفرم کنید!

 

مراحل دریافت Oat پروژه OKSE

هفتمین Oat از سری Oatهای تراست ولت یکی از راحت‌ترین و بی دردسر ترین مراحل را برای دریافت دارد. برای دریافت این Oat در ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه "Retweet Now" یک توییت از اکانت توییتری OKSE را ریتوییت کنید، سپس با کلیک بر روی گزینه "Join Now" در کانال دیسکوردی این پروژه عضو شوید (پس از عضویت در کانال بر روی تیک قرمز رنگ کلیک کنید) و در آخر با کلیک بر روی گزینه "Follow Now" اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید. پس از انجام هر یک موارد بر روی گزینه "Verify" در کنار هر کدام از موارد کلیک کنید تا گزینه "Claim" فعال شود. پس از فعال شدن این گزینه بر روی آن کلیک کرده تا Oat خود را به راحتی دریافت کنید!

مراحل دریافت Oat پروژه OKSE

 

پروژه SPACEID، هشتمین همکار تراست ولت

هشتمین همکار تراست ولت SPACEID نام دارد؛ پروژه SPACEID یک پروژه بلاکچینی فعال در حوزه ایجاد هویت می‌باشد. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده، و سپس همانند موارد گذشته اقدام به اتصال کیف پول تراست ولت خود به پلتفرم کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه SPACEID

دریافت Oat هشتم نیز فرایندی مشابه با Oat قبلی خود را دارد، برای دریافت این ایردراپ ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه "Retweet Now" یک توییت از اکانت توییتری پروژه Space ID را ریتوییت کنید. در قدم بعدی با کلیک بر روی "این لینک" عضو سرور دیسکوردی این پروژه شده و سپس اقدام به تایید هویت خود در آن کنید (برای این کار پس از ورود به سرور ابتدا به کانال "Verify-here" مراجعه کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید، پس از آن بر روی گزینه "Check my DMs" کلیک و در ادامه با حل کردن یک کپچا عضویت خود را تایید کنید). در قدم سوم باید با کلیک بر روی گزینه "Follow Now" اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید.

مراحل دریافت Oat پروژه SPACEID

پس از انجام این مراحل گزینه "Claim" برای شما فعال خواهد شد، با کلیک بر روی این گزینه هشتمین NFT نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

 

پروژه DSLA، ارئه دهنده نهمین Oat تراست ولت

نهمین همکار کیف پول تراست ولت DSLA نام دارد، این پروژه یک پروژه بلاکچینی در حوزه بیمه بلاکچینی می‌باشد. برای دریافت Oat شما تنها به یک کیف پول تراست ولت و یک اکانت توییتری نیاز دارید. برای شروع کار ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه DSLA

 دریافت Oat پروژه DSLA یکی از کوتاه ترین فرایندها را دارد، برای دریافت این Oat ابتدا با کلیک بر روی گزینه "Retweet Now" یک پیام از اکانت توییتری این پروژه را ریتوییت کنید و سپس حساب توییتری آن را دنبال کنید. پس از انجام ای دو مرحله بر روی گزینه‌های "Verify" در کنار هر کدام کلیک کنید تا گزینه "Claim" فعال شود. با کلیک بر روی این گزینه نهمین Oat نیط به کیف پول شما واریز خواهد شد!

مراحل دریافت Oat پروژه DSLA

 

دهمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه MimoLabs

دهمین همکار تراست ولت یک پروژه بلاکچینی در جهت ایجاد و ضرب استیبل کوین‌ها (با تمرکز بالا بر روی یورو) می‌باشد. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" و کیف پول تراست ولت خود را به آن متصل کنید!

 

مراحل دریافت Oat پروژه MimoLabs

دریافت Oat دهم نیز به راحتی Oat قبلی خود می‌باشد، پس از اتصال کیف پول خود بر روی گزینه "Retweet Now" کلیک کنید و توییتی که نماش میدهد را ریتوییت کنید. در ادامه حساب توییتری پروژه MimoLabs را نیز فالو کنید و سپس همانند Oat های قبلی بر روی گزینه‌های "Verify" کلیک کنید تا گزینه "Claim" برای شما فعال شود. با کلیک بر روی این گزینه دهمین NFT نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

مراحل دریافت Oat پروژه mimolabs

 

پروژه ApolloX، یازدهمین همکار تراست ولت

یازدهمین همکاری تراست ولت با یک پروژه در حوزه صرافی‌های غیرمتمرکز و با تمرکز بر روی معاملات فیوچرز صورت گرفته است. نام این پروژه ApolloX می‌باشد و برای دریافت Oat آن باید ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود به وبسایت کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه ApolloX

دریافت یازدهمین Oat تراست ولت نیز تنها به سه مرحله نیاز دارد که یک مرحله از آن دنبال کردن حساب توییتری خود تراست ولت است که برای Oat های قبلی این کار را انجام داده‌ایم. دو مرحله دیگر نیز اولی ریتوییت کردن یک توییت از حساب توییتری این پروژه است؛ برای انجام این کار بر روی گزینه "Retweet Now" کلیک کنید و سپس توییت مورد نظر را ریتوییت کنید و در نهایت بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در قدم بعدی باید با کلیک بر روی گزینه "Follow Now" اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" مربوطه کلیک کنید تا گزینه "Claim" برای شما فعال شود.

مراحل دریافت Oat پروژه ApolloX

پس از فعال شدن بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا یازدهمین Oat هم برای شما واریز شود!

 

دوازدهمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه JOE Trader

پروژه JOE Trader یکی از محبوبترین پلتفرم‌های سوار بر بستر آولانچ می‌باشد. یازدهمین همکاری کیف پول تراست با این پروژه صورت گرفته است و برای دریافت Oat آن ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود به پلتفرم کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه JOE Trader

دریافت دوازدهمین Oat نیز به سادگی دریافت چند Oat قبلی خود می‌باشد. پس از ورود به لینک بالا برای دریافت این Oat ابتدا باید همانند موارد قبلی بر روی گزینه "Retweet Now" کلیک کنید تا توییتی از حساب توییتری Joe Trader را ریتوییت کنید؛ پس از آن بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در مرحله بعدی نیز باید حساب توییتری Joe Trader را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. پس از انجام این دو مرحله و از آنجایی که حساب توییتری خود تراست ولت را قبلاً دنبال کرده‌ایم گزینه "Claim" برای شما فعال خواهد شد؛ با کلیک بر روی این گزینه دوازدهمین Oat نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد!

مراحل دریافت Oat پروژه JOE Trader

 

پروژه Venus، سیزدهمین همکار تراست ولت

در ادامه همکاری های تراست ولت و ارائه Oat های بخصوص از طرف هر کدام از این پروژه‌ها، سیزدهمین همکاری تراست ولت با پروژه Venus صورت گرفته است؛ Venus یک پروتکل وام دهی در زنجیره هوشمند بایننس می‌باشد. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده و در ادامه اقدام به اتصال کیف پول تراست ولت خود به آن کنید!

 

مراحل دریافت Oat پروژه Venus

برای دریافت Oat پروژه Venus نیز باید کارهایی همانند وارد قبل را انجام دهید، برای این Oat شما باید با کلیک بر روی گزینه‌های "Retweet Now" توییت های مشخصی را ریتوییت کنید (دقت داشته باشید برای Oat این پروژه باید دو توییت را ریتوییت کنید)؛ پس از انجام این کار بر روی گزینه‌های "Verify" مرتبط با هر کدام کلیک کنید. در ادامه باید اکانت توییتری این پروژه را نیز دنبال کنید، ابتدا بر روی گزینه "Follow Now" کلیک کنید، سپس با کلیک بر روی گزینه "Verify" این مرحله را نیز به پایان برسانید.

از آنجایی که حساب توییتری خود کیف پول تراست را قبلاً دنبال کرده بودیم با انجام موارد ذکر شده گزینه "Claim" فعال خواهد شد. با کلیک برر روی این گزینه 13امین Oat نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

 

مرحله آخر

در مرحله آخر و بعد از دریافت Oat های خود باید به پیج توییتری تراست ولت مراجعه کرده، توییت پین شده را لایک و ریتوییت کنید و در قدم آخر یک Screen Shot از Oatهای خود گرفته و همراه با نوشتن هشتگ #TrustWalletNFT یک کامنت زیر این توییت قرار دهید.

 

پاسخ به سوالات متداول

در این مقاله سعی کردیم گام به گام نحوه دریافت این ایردراپ را به شما آموزش دهیم اما در صورتی که مشکلی برایتان در انجام هر یک از مراحل پیش آمد می‌توایند سوال‌های خود را در بخش نظرات کاربران از ما بپرسید! در ادامه نیز به تعدادی از سوال‌های متداول پاسخ خواهیم داد.

 

از کجا می‌توانیم Oat های خود را مشاهده کنیم؟

متاسفانه نسخه افزونه کیف پول تراست ولت امکان نمایش NFT ها را ندارد، اما برای مشاهده Oat های خود می توانید در همان سایت Galxe به قسمت Galxe ID و سپس Profile مراجعه کنید. سپس در صفحه پروفایل شما بر روی گزینه OAT کلیک کنید تا لیستی از تمام OAT هایی که دریافت کرده‌اید برای شما به نمایش در بیاید.

نمایش NFT های تراست ولت

 

پاداش این ایردراپ به چه صورت است؟ آیا این Oat ها به خودی دارای ارزش هستند؟

پاداش هر کدام از این Oat ها به صورت جداگانه است و هر کدام مبلغ مشخصی را به کاربران خود به عنوان ایردراپ اهدا می‌کنند؛ البته در نظر داشته باشید که بتا بر گفته تراست ولت، شرط شرکت در این ایردراپ، دریافت حداقل 12 از Oat ها می‌باشد (زمانی که قرار بود 16 مورد Oat وجود داشته باشد، شرط لازم دریافت حداقل 14 واحد بود).  این پاداش ها به صورت قرعه کشی پرداخت می‌شود؛ نکته‌ای که وجود دارد این است که نگهداری این Oat ها می‌تواند باعث شود تا کاربران در آینده نیز پاداش‌هایی را دریافت کنند. پاداش‌های این ایردراپ‌ها به صورت ارزهای BNB، TWT، BUSD و حداقل 10 رمزارز دیگر پرداخت خواهد شد!

 

اعلام برندگان پاداش ایردراپ!!

تراست ولت بالاخره در یک توییت از برندگان ایردراپ خود را معرفی کرد! برای اطلاع از لیست برندگان وارد "این لینک" شوید!

 

در صورتی که تونستید Oat های تراست ولت را با توجه به مطالب این مقاله دریافت کنید با کلیک بر روی قلب پایین، مقاله را لایک کنید :)

 

مراحل دریافت این ایردراپ همچنان در حال اجرا هستند و هر چند روز یک بار Oat های جدیدی فعال می‌شوند (تا 16 مورد کامل فعال شوند).

با فعال شدن هر کدام از این Oat ها، این مقاله آپدیت شده و موارد جدید به آن اضافه خواهد شد. توصیه می‌شود هر چند روز یکبار این مقاله را از سایت بیتفا مطالعه کنید تا از آپدیت‌های جدید با خبر شوید!!

به اشتراک بگذارید

کپی شد!

کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


hamidghaem

سلام دوست عزیز این oat هایی که گرفتیم ایا ارزشی داره

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اینا OAT نیست NFT هستند دوست عزیز! در موردشون در قسمت 7 (QUIX) توضیخ دادم!

hamidghaem

سلام دوست عزیز این oat هایی که گرفتیم ایا ارزشی داره

نیما یوسف زاده حقیقی

سلام من همه مراحل رو انجام دادم ولی مرحله آخر رو انجام ندادم هنوزم فرصت هست برای کامنت گذاشتن

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام؛ نه متاسفانه

حسین اکبری

پروژه به این بزرگی فقط 23 نفر برنده داشت ؟! من برنده نشدم ):

 
پاتریک شاه‌نظری

آره متاسفانه در ابتدا برنامه های جذاب تری داشتند

Lian

سلام پاتریک روز بخیر،هنوز ۱۶ مورد کامل نیومده پس یعنی هنوز وقت داره؟ و اینکه چهاردهمی چرا نمیاد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه متاسفانه دیگه فرصت نیست و پاداشش هم پرداخت شده تو مقاله نوشتیم که قرار شده بود 13 تا Oat موجود باشه

Lian

سلام پاتریک روز بخیر،هنوز ۱۶ مورد کامل نیومده پس یعنی هنوز وقت داره؟ و اینکه چهاردهمی چرا نمیاد؟

امیر طارمی

fghd hamin ghore keshi bode?

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله فعلاً خبری از پاداش های دیگه‌ای نیست

کیوان خضری

سلام پاتریک عزیز خسته نباشید ،لیست برندگان کجا میزارن ؟ گفتین مقاله کدوم مقاله .

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در همین مقاله تراست ولت قرار گرفته

Halime.a.m

سلام وقتتون بخیر لیست برندگان کجا هست؟ وارد کدوم لینک؟ اینکه فعال نیست!!!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلی نداره لینک مجدد امتحان کنید

حسام

سلام ممنون میشم لینک برندگان ایردراپ رو دوباره بزارید.به نظرم مشکل داره

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در همین مقاله تراست ولت قرار گرفته

امیرحسین یاوری

سلام، لینکی که گذاشتین برای دیدن نتایج کار نمیکنه چرا؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلی نداره لینک

بهروز سعادتی

سلام عرض ادب واقعا دم همه شما گرم خدا قوت خدا به تک تک شما دوستان و گروه بیتفا خیر و برکت بده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام ممنون از لطفتون

احسان مرادیان

سلام پاتریک جایزه معلوم نشد کی میدن؟؟ یکی از دوستان عضو کانال دیسکور از طرف تراست ولت تویت براش اومده بود که برنده ۱۰۰۰دلارشدید و ادرس کیف پول و ایدی nft ازش خواسته یودن نمیدونم چقدر صحت داشت.ولی قاعدتا تراست ولت به خاطر تبلیغات هم که شده اعلام میکنه جوا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این پیام ها کلاهبردرای هستند توجه نکنید بهش قرعه کشی انجام شد لیست برندگان تو مقاله قرار گرفته.

امیر امیری

سلام،اگر مرحله اخر رو با یه اکانت توییتری دیگه انجام بدیم اشکال داره؟

نسیم

slm...tweeter lock karde mano.. marhale akharo anjam nemitoonm bdm.. mitoonm ba ye tweeter dg marhale akharo brm?va age marhale akharo narim ok nemishe?

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه مشکل توییتر برای خیلی از کاربران پیش اومده راستش به نظر خودم نباید مرحله مهمی باشه ولی خب تا اینجا همه مراحلو انجام دادیم توصیه میکنم این مرحله هم انجام بدید

امیر امیری

انجام مرحله اخر الزامی هست؟ دسترسی به اکانت توییتریم ندارم اما کل qat ها رو دریافت کردم، به من تعلق نمیگیره پاداش؟

 
پاتریک شاه‌نظری

راستش به نظر خودم نباید مرحله مهمی باشه ولی خب تا اینجا همه مراحلو انجام دادیم توصیه میکنم این مرحله هم انجام بدید

امیر امیری

سلام اگر به اکانتی که با اون کارهای مربوط به توئیتر ایردراپ را انجام دادیم دسترسی نداریم چه کار کنیم؟

وحید بوربور

سلام حساب توییتر من قفل شده اگر جایزه ای برنده بشم به مشکل میخورم در آینده به نظرتون؟

داریوش

سلام من مرحله اخرو انجام ندادم هنوز زمان داره

سعید

سلام. من ۱۳ تا رو گرفتم ولی توی تراست ولت فقط ۷تاش رو نشون میده. ولی تراست ولت توییت زده که باید همه توی تراست ولت نشون داده بشه. چکار باید بکنیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نشون دادن یا ندادنش موردی نداره ولی تو بخش سوالات متداول گفته شده از کجا به Oat ها دسترسی داشته باشید

Noname

سلام همچنان فرصت شرکت هست؟

محسن

مگه 16 تا نبود؟

محمدرضا رستگاری

سلام میشه تو پیج اینستا نتایج رو اعلام کنید

محسن

سلام مابقی oatها نیومدن؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کلاً 13 تا Oat داره، الان منتظر اعلام نتایجش از طرف تراست ولت هستیم.

ذکایی

قرعه کشی کی انجام میشه؟

امین زارعی

سلام.چهاردهمین مرحله تراست ولت ایردراپ کی منتشر میشود؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کلاً 13 مرحله هست که کامل قرار گرفته

محمد رضا اکرمی

سلام خبری نشد 25 آذر شد فرصت تمام شده یا هنوزم فرصت گذاشتن

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام الان باید منتظر جوایزش باشیم که انگار تراست ولت رو این قسمت داره یکم بی برنامه پیش میره

محمد پورطاهونچی

سلام وقت بخیر از این 13 تا بیشتر دیگه نمیده؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه دوست عزیز تو مقاله هم گفته شد که 13 مورد خواهد بود

امیر حسین

اوپن اوشن دیگه نمیشه گرفت؟؟؟

مرتضی حسنی

سلام تراست ولت توییت زده حتما باید 10 تا nft در کیف پول تراست ولت باشه من همه 13 تاشو گرفتم ولی فقط7تا به کیف پوولم اضافه شده اون سه تاشو چیکار کنم ؟؟؟؟ایا نیازی هست

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم اینه که تراکنش دریافت تایید بشه اگه تایید شه مشکلی نداره

hossein ganji

سلام توییتر تراس والت پست گزاشته آموزش نمیزارید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فعلاً گفتن باید یه عکس از NFT ها توییت کنید زیر پستشون که فقط جنبه تبلیغاتی داره

پارسا شاه حسین زاده

توییتر تراست ولت چک بشه ، گفتن واسه ادامه مراحل چیکا کنیم

l

سلام وقت بخیر چطور میشه لینک اصلی تراست والت که این ایردراپ هارو معرفی میکنه (کامیونیتی) رو پیدا کرد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام از طریق توییتر دنبالشون کنید

محمد امین

سلام من ۱۴ تا گرفتم. هشت تاش عکس داره. apeswap هم همین امروز گرفتم دیگه ارور نداد. اونایی که عکس نداره مشکلی نداره؟

amirhoseinkhoshroo

alan mn 12 ta OAT drm aya dg niaze kare dg bkknm ??

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 13 تا Oat بوده که خب دریافت 10 تاش کفایت میکرد الان باید منتظر قرعه کشی جوایزش باشیم

حسین

سلام دوساعت مونده به تموم شدن فقط سواپ کردن برای oat پنجم سواپ رو انحام دادم اما سایت اخطاری رو داد که در حال تعمیره امکان ایا وقتش مجدد تمدید میشه؟

کژوان زمانی

openocean 25 دلارم رو خورد، توی هیستوری سایتش نمیاد، فقط تو کیف پولم یه contract میاد، هیچ swapی هم انجام نشد...

امیر امیری

سلام، کی ایردراپ به پایان میرسه و پاداش ها توزیع میشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مراحل انجامش به پایان رسیده الان باید منتظر قرعه کشیی و دریافت پاداشش باشیم

شهاب الدین

سلام سه تا oat باقی مونده رو کی میتونیم دریافت کنیم ؟

امیر

سلام۔من 13تا گرفتم ۔واز تراست ولت استفاده کردم ۔افزونه اش کدوم هست

حسین سیفی

سلام وقت بخیر ممنون بابت اطلاعات و اموزش های خوبتون همه مراحل برای من انجام شدم فقط مرحله دووم نمیتونم داخل دیسکورت عضو بشم پیام "لینک منقضی شده یا از لینک دیگه ای استفاده کنید" میده مرحله ششم هم طبق گفته خودتون تکمیل نش متاسفانه ممکنه. خیلی

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام لینک عضویت هلیو منقضی شده ولی موردی نداره دریافت 10 Oat کفایت میکنه

Mohamadreza\

سلام وقتتون بخیر ببخشید این ارور برای چیه $PRIMAL Listing Bonanza $PRIMAL هر کاری میکنم nft رو نمیگیره این ارور رو میزنه؟

reza

سلام وقتتون بخیر ببخشید این ارور برای چیه $PRIMAL Listing Bonanza $PRIMAL هر کاری میکنم nft رو نمیگیره این ارور رو میزنه؟

محمد بهشتی

سلام و وقت بخیر. من مراحل Oat سیزدهم رو انجام دادم و claim زدم. ولی رو حالت pending مونده. البته سمت راست نوشته شد claimed اما تو خود ولت pending هست. مشکلی نداره؟

علی

مهلت انجام تا کی هست؟ و اینکه چه زمانی هم پاداش ها مشخص خواهند شد؟

مجید قائمی

سلام اکانت توییتر موقع ریتوییت و فالو کردن بلاک میشه باید با تلفن همراه از بلاکی در بیاد ولی ایران جزء لیست شمارهاش نیست چکاری باید انجام داد که از بلاکی در بیاد ممنون

امیر

سلام مشکل nft پنجم حل شد من گرفتم بعد از چند روز

ذکایی

سلام چه زمانی پاداش میده؟

reza

سلام. میخواستم بپرسم شبکه هارو خودمون باید انتخاب کنیم یا اینکه اتوماتیک خودش به شبکه مورد نظرش وصل میشه؟

محمد ملک جعفریان

سلام خسته نباشید....این 13 تا nft که میده بعدا قیمت دار میشه و میشه فروخت؟ یا فقط برای دریافت ایردراپ هستن؟

بهمن

سلام،من بخش دائومیکر رو اشتباهی اول به متاماسک وصل کردم و مراحلش رو انجام دادم ولی متوجه شدم،الان دوباره با تراست وصل وصل شدم میخوام مراحل رو برم میگه قبلا با یه آدرس دیگه ریحستر کردین اول اون رو پاک کنید بعد،چجوری حذفش کنم؟میشه راهنمایی کنید؟

ابوذر مهری

سلام سایت apeswap بالا نمیاره همون box.genki.io

مبارز

سلام اگه 11 تاشو بگیریم یعنی هیچ فایده ای نداره؟ بخاطر یدونه که 12 تا بشه ینی این همه زحمتون الکیه؟

مهدی سرخوش

سلام . من همهoat رو گرفتم فقط واسه دوتا اخرین oat هام از یه فیلتر شکن دیگه استفاده کردم همینجوری رفتم قبلی هارو چک کنم مراحل توییتر و فالو کردن هر oat رو دوباره آورده بود ولی رفتم تراست ولتم ntf هام سر جاش بودن مشکلی که نداره؟

Farzin

سلام من داخل سایت گلکسی ک میرم همه nft هام claim شده ولی توی ولت ک میرم فقط ۹ تارو نشون میده باید چیکار کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تو کیف پول بعضی وقت هاد نمایش داده نمیشه مهم اینه تراکنش دریافتش تایید شده باشه

پژمان

سلام آیا پروژه oat بیشتری از این ۱۶ تا میاد ؟ یعنی بعد ۱۳ تا بازم میاد ؟

محسن طاهریان

سلام من همه Oat هارو گرفتم هر 13 مورد رو آیا بازم هست تا 16 تا ؟ یا همین 13 مورد هست؟ با تشکر از مجموعه خوب قوی و حرفه ای بیتفا

میثم نوری

سلام من وی پی ان ندارم میتونید معرفی کنید؟

رضا

سلام وقت بخیر ، برای دریافت پاداش هر بخش باید همه مراحل رو انجام بدیم یا نه ( مثلا فقط در پروژه دائو میکر شرکت کنیم شامل افراد شرکت کننده در قرعه کشی نمی شویم ؟ )

milad zabet

جدیدش کی میاد ؟

هادی لایق

با سلام oat هشتم دیسکورت وارد میشم وریفای هر میزنم بعدش وریفای میزنم Check my DMs نمیاد چیکار کنم

Amir

حتما باید 12 تا oat گرفته باشم تا بهم طعلق بگیره؟

بهنام

سلام...من دیسکورد singularity و spaceid نمیتونم عضو بشم....لطفات راهنمایی کنین.... بعد زدن دکمه وریفای یه صفحه دیگه باز میشه میگه تایید کن بعد میره این سایت خطا میده و وریفای نمیشه https://verify.chatsight.ai/discord/challenge?code=TcyP7fTYi8ZFYZ4N25fdk

محمد ملک جعفریان

سلام خسته نباشید این 13 تا nft بعدا قیمت گذاری و قابل فروش میشن یا فقط برای دریافت ایردراپ ها هستن؟

نسیم

slm.. yani ghorekeshi mishe? injoori b har kesi padash khasi nemidn doroste?

اسکندر قاسمی

سلام من تمام مرحل رو انجام دادم جز مرحله پنجم گزینه دوم خطا میزنه

Saman

سلام تشکر بابت زحماتتون اول یه توضیحی میدین که قرعه کشیش به چه صورت هست دوم واسه من دیسکورد پروژه singularity dao ارور میده وصل نمیشه چه باید بکنم

نسیم

slm... mohlate daryaft 13omin oat ta key has?

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تا 26 آذر فرصت داده بودن

محمد درخشان فر

سلام خسته نباشید یعنی باید 13 تا ان اف تی باشه تو ولت ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باید حداقل 10 تا از 13 تا را گرفته باشید

محمد

سلام با چند تا اکانت میشه گرفت چون همه کیف ها روی یه کروم نصب میشه؟

ALIREZA

سلام روی هشتمین ان اف تی برای من کپچارو می یاره ولی جایی برای وارد کردن حروف نداره کجا باید حروف رو بنویسم

مهدی قاسمی

آقا این توضیح که "احتمالاً اکانت دیسکوردتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه" درست نیست! من چند بار تست کردم دلیلش این نیست.

رامین غنایی

سلام دیسکورد spaceid با اینکه پروفایلم عکسداره وریفای نمیشه اخطار iwas't able to dm you رو میده خودتون یه بررسی میکنید سوال خیلی از بچه هام هست ممنون

امید

چقدر اینا ارزش دارن؟؟ این همه دارن کلایم میکنن اصلا بدرد میخورن یا نه؟؟؟

پژمان

من ۱۱ تاشو گرفتم

فردین

سلام.عکس پروفایل هم برای اکانت دیسکورد آپلود کردیم ولی بازم ان اف تی space id ارور میده؟؟؟لطفا کمک کنید

وحید

سلام.ببخشید باگوشی میشه این nftهاروگرفت؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام میشه ولی خود تراست توصیه کرده با نسخه افزونه دریافتشون کنید

هوتن

سلام وقت بخیر ان اف تی spaceid و نمیتونم بگیرم واسه اینکه نمیتونم توی دیسکورش عضو بشم لطفا چک کنید اگه ایراد داره رفع کنید با تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً اکانت دیسکوردتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه

فرشاد شاهخواه

سلام oat مورد APEsawp رو من وریفای رو هم زدم ولی بعد 2-3 روز هنوز تاییده نشده چکار کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام توصیه میکنم یه تراکنش بزنید مجدد

پژمان

سلام بنطرتون چرا Venus برای من زده Contact us در واقع اصلا ننشسته تو بقیه ایردراپ ها همه مراحل تیم ها انجام شده ولی نیومده

پژمان

سلام بنطرتون چرا Venus برای من زده Contact us در واقع اصلا ننشسته تو بقیه ایردراپ ها همه مراحل تیم ها انجام شده ولی نیومده

پژمان

سلام بنطرتون چرا Venus برای من زده Contact us در واقع اصلا ننشسته تو بقیه ایردراپ ها همه مراحل تیم ها انجام شده ولی نیومده

اسکندر قاسمی

سلام مرحله پنجم رو انجام دادم تائید سواپ رو هم گرفتم ولی وقتی وریفای میزنم همون خطای آپدیت میزنه که توی ویدئو اخرین آپدیت ساعت ۲ ظهر بوده و انجام نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باید صبر کنید مجدد اسنپ شات بگیره اگه شما قبل از آخرین اسنپ شاتش تراکنش زدید و هنوز تایید نمیشه پیشنهاد میکنم مجدد یه تراکنش بزنید

محسن محمدمرادی

من ۱۳ تاشو گرفتم

فردین

I wasn't able to DM you.. Open your DMs and try to reverify. ارور دیسکورد space id دوستان لطفا راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً اکانت دیسکوردتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه

فردین صادقی

سلام.دیسکورد nft مرحله هشتم که space id هس رو نمیشه وریفای کرد؟دلیلش چیه؟همش ارور میده.با اینکه joinو verify میکنیم باز نمیشه!!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً اکانت دیسکوردتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه

مهدی قاسمی

آقا من واسه دیسکورد پروفایل هم گذاشتم ولی نیمشه تو دیسکورد اسپیس آی دی عضو شد، علامت ورود ممنوع روی کلمه وریفای داره! باید چیکار کنیم؟

reza

سلام خداقوت ببخشید چرا venus اضافه نمیشه به ولت خطا میزنه چندین بار امتحان کردم مشکل از سایته؟

vahid jafari

سلام برا من دوتاش انجام نشد یکی دیسکورد helio یکی هم apeSwap الان من شامل جایزه میشم یا نه؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام هر کدوم از Oat ها شاید در آینده خودشون یه پاداشی به کاربرای خودشون بدن

حمیدرضا خانه زاد

سلام اقا این oat ape swap من هر جه میرنم و هر وقت امتحان میکنم پیغام بروزسانی میده چکار کنم

Amir

Claim Failed! Venus x Trust Wallet Bounty Hunt این ارور رو میده برای من...برای گرفتن سیزدهمی

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه برای اکثر کاربران این مشکل پیش اومده مشکل از طرف خودشون هست

ابوذر مهری

بقیه oat ها کوش امروز 21 اذره

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تو مقاله ذکر شده به احتمال زیاد فقط همین 13 Oat از طرف تراست ولت ارائه بشه

ابوذر مهری

بقیه oat ها کوش امروز 21 اذره

محسن

سلام اخرینش ونوس بود که دریافت کردیم حالا باید چیکار کنیم بعدش ؟ همین 13 تا رو باید بفروشیم ،نگه داریم یا قراره اتفاق دیگه ای بیوفته ممنونم از اموزشهاتون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام قابل فروش نیستن فعلاً تو قسمت سوالات متداول توضیخ دادیم در موردش

یاس

سلام خسته نباشید تازه شروع کردم ولی توییت میزنم ولی وریفای نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه از دیشب چندتا از Oat ها تو سایت Galxe با مشکل مواجه شده است

علیرضا ثابتی نژاد

کی قراره ایردراپ برگزار بشه؟

چوله

درود.شبکه 13 میگین لطفا؟

 
پاتریک شاه‌نظری

پالیگان

Amir

alan dg 16 ta nist yani?? chandta shode kolan

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمال زیاد فقط همین 13 مورد باشه و دیگه اضافه نشه

نیماصادقی

سلام برای ویرفای دیسکورد singularity راه حلی پیدا نشد ؟

نسیم داودی

slm.. merciii az rahnamaiiatoon.. man toonstm har 12 taro ok knm

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 13مین هم آپلود شده میتونید دریافت کنید

نسیم داودی

mamnoon az in k javab midin.. marhale 8 ax profile gzshtm dar discord verify shodm ama khode site space mano verify nemikone chera nmidoonm

Hnb

سلام و عرض ادب ایا اگه همه این کالکشن رو بگیریم در اخر نسبت به کسانی که تعدادی از این کالکشن رو گرفتن فرق و مزیتی برامون داره یا نه؟؟؟

داریوش

سلام این پیام تو دیسکورد برام اومده معنیش چیه 𝑺𝒉𝒂𝒓𝒅𝒆𝒖𝒎 𝑩𝒐𝒕 — Today at 9:24 AM 📢We started new NFT sales and provide 300 whitelists that can be minted for free Mint. 💫Quick Minting if you are mentioned by us (only 300 NFTs on Discord members)

محمد

دریافت Oat پروژه SPACEID گزینه verify here پیدا نمیکنم میشه توضیح بدین

محمد

دریافت Oat پروژه SPACEID گزینه verify here پیدا نمیکنم میشه توضیح بدین

احسان محیط

سلام وقت بخیر الان این ۱۳ تا مرحله من انجام دادم و داخل آپ تراست ولت هم ۱۳تاش نمایش داده فقط منتظرم نقد بشه 😁😅😅 ممنون بابت زحمات تیم بیتفا💐

جواد فاتح

سلام تو خود کامینیوتی تراست ولت کلا همین ۱۳ بیشتر نیست از قبل هم همین تعداد بود و کم کم آن لوک میشد الان که همه آزاد شده خبری از ۳ تا آخر نیست ، یعنی اضافه میشه به همون لیست ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مه به احتمال زیاد همین 13 تا باشه فقط

مجتبی سامانی نیا

با سلام و تشکر از زحمات شما میتونیم هر کدوم از ایردراپ هارو بگیریم یا باید از اولینش شروع کنیم ممنون

Mahdi frhni

سلام ببخشید من همرو دریافت کردم فقط غیر از اونایی که پول می خواد اون دو تارو نگرفتم می خواستم به کیف دول واریز کنم باید به قسمت خودت اسمارت چین واریز کنم

محمد

سلام دوستانی دیسکورد مشکل دارن بخصوص دیسکورد 6 و8 سرور فیلتر شکن عوًض کنند و ساعت های مخنلف تست کنند درست میسع و ی نکته ایردراپ فقط رو ی دستگاه میشه گرفت چون دبسکورد ب ای پی هر دستگاهی حساس ک نکراری باشه

امین

سلام وقت بخیر ارزش تقریبی ایردراپ nft تراست ولت میشه بفرمایید

محسن محمدمرادی

با سلام ضمن تشکر از زحماتتون خوشبختانه تونستم با کمک شما همه سیزده ان اف تی رو دریافت کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام خیلی هم عالی، موفق باشید

مهدی قاسمی

واسه پروژه اسپیس آی دی طبق توضیحات که میرم آیکون "وریفای" قفله و نمیشه روش کلیک کرد، چرا اینجوریه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً اکانت دیسکوردتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه

امگا

سلام. من 9 تا رو تونستم بگیرم. هر کدوم به تنهایی هم ارزش داره یا باید همشون رو بتونیم بگیریم؟ چون یه جا نوشته بودید 14 تا از 16 تا هم بشه اکیه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای شرکت در صندوق ایردراپش باید حداقل 12 رو دریافت کنید، کل Oatها هم به 13 واحد کاهش پیدا کرده

داریوش

سلام دیسکورد spaceid انجام نمیشه چرا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

جاوید

سلام فقط با کامپیوتر میشه انجام داد؟؟ چون با گوشی که میرم کلا فرق داره با توضیحات اموزشی شما گزینه دانلود نداره

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای دانلود نسخه افزونه بله با گوشی امکانپذیر نیست مگه این که با مرورگر kiwi اقدام کنید

کیوان قربانی

درود پاتریک جان فکر میکنم این یکی از قلم افتاده Venus x Trust Wallet Bounty Hunt https://galxe.com/Venus/campaign/GCnJfUwZh8

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 13مین OAT هم قرار گرفت!

Ahmad mokhtari

من هر کاری میکنم نمیتونم به دیسکورد space id وصل بشم وقتی آیدی دیسکوردشو میزنم یا یه صفحه خالی تو نرم افزار دیسکورد نشونم میده یا هیچی نمیاره چه کنم دوستان

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

مهدی قاسمی

آقا من یه بار نظر دادم تایید نشد. واسه oat پروژه spaceid این قسمت که نوشتید: (برای این کار پس از ورود به سرور ابتدا به کانال "Verify-here" مراجعه کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید، پس از آن بر روی گزینه "Check my DMs" کلیک و در ادامه با حل کردن

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پیامتون نصفه میاد متوجه سوالتون نمیشم اگه پیانتون بلندتره تو چندتا نظر قرار بدید تا بتونم راهنمایی کنم

Sayyad solhi

با سلام دیسکورد مرحله ششم وریفای نمیشه دلیل خاصی داره؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای یک سری از دوستان این مشکل هست پیشنهاد میکنم با یه آیپی دیگه اقدام کنید

حلیمه علی محمدی

سلام وقتتون بخیر ممنون بابت زحماتتون من 5تا از این پروژه هارو مراحلشو کامل انجام دادم و oatها رو claim کردم ولی تو گوشی همین کیف پول رو بالا میارم فقط دوتا nft توش هست میشه لطفا بفرمایید مشکل چیه؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره که نشون بده یا خیر، مهمم اینه تراکنش دریافتشون تایید بشه در پایان مقاله اشاره کردم که از کجا میتونید Oat ها رو مشاهده کنید!

علیرضا

سلام وقت بخیر در مورد مراحل دریافت Oat پروژه SPACEID زمانی که به دیسکورد وصل میشم مواردی که گفتید برای من نمیاره و در قسمت wick پیغام زیر برای من نمایش میدهد You have been kicked! in SPACE ID! :profile: Member: alirezaa4054#3803 [1048302057469247598

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام یه عکس پروفایل برای اکانت دیسکوردتون قرار بدید و مجدد اقدام به عضویت کنید

حمید یاراحمدی

دستتون گل هر 12 تاش دریافت شد و منتظر ادامه کار هستم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام یه مورد دیگه آپدیت شده؛ Oat پروژه Venus رو هم دریافت کنید!

محمد

دیسکورد SPACEID عضو نمیشه ، لطفا راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

محمدرضا

سلام من الان تمام مراحل رو راحت انجام میدم ولی یه مشکل دارم که تو همشون وجود داره و اون کانکت کردن دیسکورد هستش برای من وارد میشه من کانکت می کنم ولی دکمه کانکت به join تبدیل نمیشه و چون کانکت کردنش در چند مرحله وجود داره و برای من نمیشه من شرکت نکردم ر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

محمد مهدی جعفری

استاد جایزه ها به چه صورت تقسیم میشه بین شرکت کننده ها

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام یه سری جایزه هست بین بیش از 1000 کاربر پخش میشه که این موردش به صورت قرعه کشی هست اما خود این Oat ها میتونه بعداً باعثث بشه هرکدوم از این 16 پروژه به کاربرهای خودش جایزه بده

هادی محبّتی

سلام روزتون بخیر خداقوت. ان اف تیِ مربوط به ApeSwap هنوز مشکلش برطرف نشده؟ من همشونو گرفتم ولی ApeSwap رو با وجودی که تراکنش هم انجام دادم و BNB رو تبدیل به BANANA کردم ولی اِرور میده همون اِروری که توی ویدئوی آموزشی خودتون هم داشتید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای اکثر کاربران مشکل حل شده و دریافتش کردند؛ اگه چند ساعت بعد از انجام تراکنش همچنان با مشکل رو به رو هستید پیشنهاد میکنم مجدد یه تراکنش انجام بدید

چوله

سلام ممنون بابت آموزش.شبکه های هرکدومومیگید؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام Oat های شماره (2.4.5.7.8) روی زنجیره هوشمند بایننس (1.3.6.9.10.11) روی پالیگان 12 روی آوالانچ

چوله

سلام ممنون بابت آموزش.شبکه های هرکدومومیگید؟

مدی

سلام پروژه ۸ میزنه دیسکورد همچین چنلی نیست

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

اسکندر قاسمی

سلام مرحله هشتم گزینه سوم به مشکل خوردم راهنمایی کنید لطفا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

ابوالفضل تهوری

سلام کیف پول تراست والت من همش ارور میده که دارایی شما در معرض خطر باید به تراست والت موبایل متصل کنید شما در جواب گفتی کیف پول جدید باز کنید و مراحل رو از ابتدا شروع کنید اگه اینکارو نکنیم ایردراپ نمی گیریم؟؟ چون من ان اف تی رو تو کیف پولم میبینم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شانس برنده شدنتون پایین تر میاد

محمدرضا مکیف

سلام ممنون از زحماتتون چطوری بایدبفروشمون؟ لطفا توضییح بدین ممنونم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این Oat ها هنوز قابل فروش نیستند و تتنها جواز شرکت شمت در ایردراپ ها و جوایز مختلف هستند

وحید بوربور

سلام اگر پیام ریسک بیاد داخل تراست والت و با همین پیام ریسک تمام nft دریافت کنیم در آخر برای دریافت جوایز مشکلی پیش میاد من تا الان همه nft گرفتم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمال داره اگر برنده شدید در هنگام برداشت به مشکل بر بخورید

فردین

سلام.ایردراپ rainbow zorb که توی استوری بیتفا معرفی کردید رو باید چکارش کنیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این مورد توسط تیم دیسکوردمون معرفی شده بود سوالات در رابطه به این NFT رو در دیسکورد بیتفا بپرسید تا راهنمایی کنند

فردین

rainbow zorb این ایردراپ رو من گرفتم و تو استوری بیتفا معرفی شده ولی الان باید چکارش کرد؟لطفا شما با همکارانتئن در میان بزارید تا ببینیم چطوری میشه دریافت کرد؟

پژمان

دیسکورد هرکس مشکل داره من راهنمایی میکنم تا جایی که بتونم

صابر

سلام برای دریافت Oat پروژه SPACEID بعد از وریفای باید گزینه "Check my DMs" کلیک کنیم. ولی لین گزینه کجاست من نتونستم پیداش کنم خودش هم نشون نمیده؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اول باید روی وارد کانال "Verify-here" بشید و بعدش روی گزینه "verify" کلیک کنید تا این گزینه رو نمایش بده!

حسین خراسانی

12 عدد رو تونستم بگیرم. فقط قسمت singularity خیلی اذیت کرد که دو ساعت و خورده ایی وقتمو گرفت! ممنون از اطلاع رسانی تون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موفق باشید!

MOHAMMAD

سلام وقتتون بخیر . پنجم ape swap رو نتونستم وریفای کنم . راه حلی نداره ؟ هشتمین هم نتونستم عضو سرور بشم و ارور میده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در رابطه با هشتمی ابید اول عکس پروفایل بذترید برای اکانت دیسکورتون اما در رابطه با ایپ سواپ چند ساعت بعداز انجام تراکنش باید اقدام به تاییدش کنید. اگه همچنان تایید نمیشه پیشنهاد میکنم مجدد یه تراکنش بر روی این پلتفرم انجام بدید.

امین زارعی

سلام دوستان برای دریافتsingularity dao فقط و فقط 20 ثانیه وقت دارین تا varify کنید. پیشنهاد میشه از یک فیلتر شکن خوب و سریع برای varify داخل discord استفاده کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام ممنون از پیشنهادتون

faraidun amini

salam chitori meshe az chand ta account shirkad kard.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای شرکت مجدد به اکانت کیف پولی جدید نیاز داردی و به ازای هر اکانت به یه حساب تویییتری و یه اکانت دیسکوری جدید نیاز هست.

حمید سپهری

سلام تو سایتش سینزده تا بیشتر نیست که ... مابقی چیشدن پس؟!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بقیه موارد هنوز فعال نشده

طلوعیان

سلام در قسمت spaceid مرحله ای که باید به سرور مربوطه متصل بشه برای من اپلیکیشن دیسکورد باز میشه و پیام جوین به سرور مربوطه میاد پیامش وقتی دکمه جویین رو می زنم وارد دیسکورد میشه ولی صفحه کاملا مشکی میاد انگار لود نمیشه. چکار باید کرد؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

میلاد اسکندری

سلام خسته نباشید دیسکورد پروژه SPACEID مشکل داره اصلا چیزی بالا نمیاد چیکار بایستی کرد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

علی

این oat هارو چطوری بفروشیم بعدش ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فعلاً ارزش فروش ندارن ولی جواز شرکت در ایردراچ ها و جوایز مختلف هستند

علیرضا

سلام.من زمانی که میخام جوین بدم تو دیسکورد aceept invite اصلا کار نمیکنه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

محمد

شماره ۸وارد دیسکورد نمیشه.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

Saeed

سلام وقتت ببخشید من سایت galxe به مشکل خوردم از ولت متامسک ام دیسکانکت نمیشم با ساپورت دیسکورد صحبت کردم گفت بقیه ولت هارو غیر فعال کن پاک دوباره نصب کن انجام دادم بازم درست نشد یک گفت شاید ار وی پی ان باشه امکانش هست؟هیجوری دیسکانکت نمیشه حتی پاک کردم سا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بقیه کیف پول ها روپاک کنید فقط تراست بمونه

سعید

سلام در Dao maker توی مرحله توییت کردن، لینک توییت رو تو سایت وارد میکنم error میده، و نمیتونم ادامه بدم. مشکل چیه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً مشکل از نت باشه

م م

فقط خواستم اتون تشکر کنم همین :)

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام لطف شماست ممنون :)

مجتبی شعبانی

سلام. کیف پول ارور ریسک میده چکار کنیم برطرف بشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پیشنهاد میکنم یه حساب جدید باز کنید و مجدد اقدام به دریافت Oat ها کنید!

nasim

slm .. zora rainbaow koja etela midin ch konimesh?

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام یا تو دیسکورد بیتفا سوال کنید همکارانم پاسخ بدن خدمتتون و یا به آیدی تلگرامی (@bitfa_admin) پیام بدید تا راهنمایی کنم!

پوریا

سلام وقت بخیر. ممنون من nft هارو دریافت کردم. چطور میتونم ارزش دلاریشون رو بفهمم یا اینکه مارکتی برای فروششون هست؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه فعلاً ارزش دلاری ندارند و جواز شما برای شرکت در ایردراپ ها و جوایز مختلف هستند!

حمید آقایی

با سلام،من چک کردم از ده تا nft همه رو زدم ولی فقط ۶تا ازش اومده تراست ولتم، توی سایت هم چک کردم همین شش تا هست،ولی برمیگردم مراحل همخ انجام شده و کلیم هم شده،چه کنم؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم اسنه تراکنش دریافت Oat تایید بشه، اگه تایید شده جای نگرانی نیست

رضا

سلام ببخشید من یه مشکلی در بخش هشتم پروژه SPACEIDدارم قسمت عضو سرور دیسکوردی دارم وقتی روی اون لینکی گذاشتین میزنم صحفش باز میشه یه ربات ارور میده نمیزازه ب کانال "Verify-here" وصل شم ارور پایین گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :profile: Member: rezata

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

یاسین

سلام سایت با گوشی باز می‌کنه ولی با لب تاب هر کاری میکنم سایت باز نمیشه وقتی هم به زور باز میشه به توییتر وصل نمیشه باید چیکار کرد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکل از نت هستش

امیر

تا الان همرو تونستن بگیرم غیر apeswap تو ساعات مختلف چک کردم و تراکنش زدم ولی وای‌فای نمیکنه خودتون موفق شدین بگیرین؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله خودم و بچه های تیم چند ساعت بعد امتحان کردین وریفای شد

پارسا شاه حسین زاده

اینکه با موبایل داریم میگیریم مشکلی داره ؟ آخه نسخه لپ تاپ من خطا میداد تراست ولتم که در خطر است.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام خود تراست ولت توصیه کرده با نسخع افزونه کار کنید

ناصر حلالخور

سلام.وقتتون بخیر باشه. ببخشید هر کاری میکنم نمیتونم برای oat هشتم عضو دیسکورد spaceid بشم.علتش چی هست؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

محمدرضا

سلام دیسکورد می خوام عضو بشم و وريفی انجام بدم نمی شه کجا می تونم عکس اروری که می ده بفرستم‌براتون‌ ممنون از زحمتهای که می کشید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

nasim

slm .. mn fln 8 ta toonstm bgirm ... marhale 6 va 8 discord ok nmide

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مرحله 8 احتمالاً واسه اینه که دیسکوردتون عکس پروفایل نداره

مهدی

سلام چطور میشود در دیسکورد SPACEID وری فای کرد؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

محمد

سلام من در مرحله 8 ایردرپ دیسکورد وریفای شدم.ولی داخل spaceid خطایه 1004:Please join the server and get the Explorers role first. If you have joined, please try a minute later. نشون میده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باید اکانتتون رو طبق مراحلی که گفته شد تو مقاله وریفای کنید

محسن زارعی

سلام خدا قوت اقا برای apeswap من همین مقداری ک شما میزنی رو میزنم نمیزاره swap کنم و میگ ک بالانس bnb کافی نیس هرمقداری هم میزنم نمیزاره چیکار باید بکنم؟

بهمن

سلام،مرحله اول که دائو میکر هستش،لینک رو که میزنم میره بخش دائو توی سایت گلسی ولی همونجوری میچرخه ولی بالا نمیاد چیزی،چیکار کنم

شهاب الدین

اموزش تصویری پروژه هشتم SPACEID رو میزارید . هرکاری میکنیم وریفای دیسکورد رو نمیده

محمد

سلاام.من در ایردراپ تراست ولت شرکت کردم.در قسمت پروژه SPACEID عضو دیسکورد شدم.اما وریفای نمیشم که بتونم nft دریافت کنم

حمید ل

من با متامسک روی گلکسی اکانت دارم و توییتر و دیسکوردم به اون وصله وقتی میخوام با تراست بهش وصل شم میگه این توییتر واسه اکانت دیگه ای داره استفاده میشه راهی نیست که تراست هم روی این اکانت بیاد؟ حتما باید یه دیسکورد و توییتر دیگه بسازم؟

امین زارع

سلام برای دریافت singularity dao برای verify اگر مشکلerror rx میده شما از زمان دریافت پیغام start to verification فقط 20 ثانیه وقت دارید تا مرحله رو کامل انجام بدین این مشکل برای منم بود پیشنهاد میکنم ی فیلتر شکن قوی استفاده کنید.

محسن زارعی

سلام خدا قوت اقا تو قمست ape swape کیف پولم رو میخام وصل کنم میره رو حالت اسکن QR code و نمیتونم کیف پول رو وصل کنم چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

حسین

سلام وقت بخیر توی دیسکورد در انتخاب سرور متوقف میشه یعنی هیچ سروری رو پیدا نمیکنه

بهرام

لطفا برای دریافت oat8 اموزش تصویری بزارید!!!!هرکاری میکنم وریفای نمیشه

اسکندر قاسمی

سلام مرحله هشتم کزینه دوم به مشکل خوردم نمیتونم حلش کنم

رامین

در پروژه هشتم اون کانال وریفای دقیقا کجاست؟؟؟ من سه ساعت دارم میگردم و پیدا نکردم

علیزمان خدادادپور

با سلام و درود فراوان قسمت هشتم spase id انجام نمیشه میشه لطف کنید ی راهنمایی کنید ممنون میشم

کیوان

سلام واسه دیسکورد مرحله 8 میشه یه فیلم آموزشی بزارید .ممنون

Francesco

سلام، خسته نباشید. سرور دیسکورد SPACEID مشکل داره و جوین نمیشه!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

nasim

slm kamtar az 14 oat daryaft konim airdrop taalogh nemigire?? marahele discord kheili aziat mikone

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام هر کدوشمون خودش میتونه بعداً جوایزی داشته باشه ولی خب برای تراست ولت باید 14 تا حداقل دریافت بشه روی کدوم موارد مشکل دارید؟

سید قاسم عابدزاده

سلام وقتتون بخیر.چندروز پیش طبق گفتتون nft یک و دو رو گرفتم اما چون بدون فیلتر شکن وصل شدم به ولتم ولتم خطا داد دوباره نصب کردم اولی اوکی بود ولی برای nft دو به بعد چون باید دیسکورد کانکت کنم ارور میده و میگی با ادرس قبل وصلی و حذفش کن اول لظفا راهنماییم

مهدیه

کسی تونسته Oat پروژه ApeSwap دریافت کنه؟ برای من هم اروری که در کلیپ هست رو میده

reza

سلام من 9تاشو گرفتم فقط مرحله 5همش ارور بروزرسانی میده لطف کنید راهنمایی کنید

زهره

سلام میشه وریفای دیسکورد هشتمین مورد را فیلم بزارید من هرکار میکنم نمیشه؟؟؟؟ دیسکورد گزینه ی 6 هم هرکار میکنم نمیشه

akbari

سلام کیف پول تراست والت من همش ارور میده که دارایی شما در معرض خطر باید به تراست والت موبایل متصل کنید چیکارش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن اگر با همین ارور مراحل oat رو ادامه بدم ایا به مشکل می خورم به این دلیل که من 7تا اکانت دارم و خیلی زمان میب

حمید هلالات

سلام من 7 تا رو اوکی کردم ولی تا الان چیزی دریافت نکردم چطور میتونم چک کنم؟

وحید بوربور

سلام اگه ۱۲ از oat دریافت کنیم شمال ایردراپ میشیم یا همه oat باید دریافت بشه؟

Sepehr babaee

سلام پروژه akse توی سایت نمیاد

Mahdad Khadem

واقعا ازتون ممنونم هر 10 تاشو گرفتم تا الان

Erfan

سلام خسته نباشین با گوشی اگه کلیم کنم مشکلی داره؟

بهنام

من توی قسمت هشت ک میخوام وارد دیسکوردش بشم میگه سن دیسکورد شما کم است و دیسکورد شما جدید است. شما نمیدونین یاید چ مدت از ساخت دیسکورد باید گذشته باشه؟

رضا عطایی

سلام دیسکورد space id مشکل داره؟ وصل نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

منصور فرهادی

سلام دوتا اولی که با کیف پول قبلی گرفتم خطا داد مجبور شدم یه اکانت جدید باز کنم nftمیکر و هیلو رو باز نمیکنه از کیف پول قبلی انتقال دادم به کیف پول جدید مشکلی که پیش نمیاد کیلم رو نمیاره میگه قبلا گرفتی

علیرضا قلی نژاد

سلام ۱. دیسکورد دوم درست نشد؟ لینک جدید پیدا نکردید؟؟ ۲. برای پروژه ape هنوز اون لینک برای وریفای درست نشده، نمیشه کاریش کرد؟ ۳. دیسکورد specied من رو kicked-out میکنه چون میگه آواتار ندارم، کاریش میشه کرد؟ آواتار هم میخوام بزارم پولی شده رایگان

حمیدرضا وثوقی نیا

تا اینجا که مشکلی نبوده مرسی

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام خواهش میکنم موفق باشید

ساسان

سلام دوستانی که مشکل پروزهSingularityDaoدارن باید نرم افزار دیسکورد ویندوز نصب کنن تا وریفای انجام بشه

جواد

سلام. تو مقاله تراست ولت گفته کلا ۱۵ تا nft هست و اگر ۱۲ تا رو بگیری واجد شرایط هستی . تا الان من ۹ تا رو گرفتم ولی دیسکورد space وقتی میخوام جوین بشم میپره بیرون . کسی علتشو میدونه ؟

محسن زارعی

سلام خدا قوت میخام توی مرحله ape swap کیف پولم رو وصل کنم روی login ک میزنم بعد ولتو انتخاب میکنم برا وصل شدن میره رو حالت اسکن کردن و ولت رو نمیتونم وصل کنم چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

بهنام

سلام پروژه هشتم روی لینکی ک دادین وصل شم به دیسکورد متصل نمیشه.لطف میکنین لینک خود دیسکوردشون رو بدین من توی دیسکورد سرورش رو جست جو کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

رضا

سلام وقتتون بخیر یه سوال دارم ما این 16 مرحله رو انجام بدیم 16 تا NFT میگیریم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله

مهدی قاسمی

آقا لینک دیسکورد space id رو که می زنیم وارد دیسکوردش نمیشه، تو اکسپلور که سرچ می زنم پیداش می کنم میخوام وریفای کنم، روی کلمه وریفای علامت ممنوع زده، یه باتی هم داره به اسم wick، رو اون که میخوام ادد تو سرور بزنم گزینه سرور خالی میاره در نتیجه نمیشه ادام

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره و به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیشه؛ یه عکس پروفایل آپلود کنید!

کیوان خضری

سلام اگه امکان داره واسه مرحله هشت و هفت برای وریفای دیسکورد یک فیلم آموزشی بزارید ممنون

حمیدرضاخانه زاد

سلام وقت بخیر من برای دریافت Oat پروژه ApeSwap هرکار میکنم هر وقت میزنم هر پیغام به روز رسانی میده چکاذش کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه دقیقاً مثل ویدئویی که قرار دادم پیش رفته باشید نباید مشکلی داشته باشه و چند ساعت بعدش اقام کنید تایید میشه

سامان

سلام space id توی دیسکوردش جوین نمیشه ، ایا لینکش منقضی شده؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره احتمالاً دیسکورتون عکس پروفایل نداره به عنوان کاربر واقعی شناسایی نمیکنه

مهدی نقوی

ببخشید من oatهارو بر شبکه اتریوم گرفتم ینی اشتباه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه دوست عزیز شما که بر روی گزینه Claim کلیک مبکنبد خودش خودکار بر روی شبکه درشت واریز میشه

هادی

سلام.آقا من امروز دو تا oat اولی رو دریافت کردم ولی تو کیف پولم واریز نشده الباقی واریز شده.مشکل چی میتونه باشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست حتماً نشون بده، فقط کافیه تراکنش دریافت تایید بشه!

علیرضا

با 3 تا اکانت تا الان شرکت کردم متاسفانه ششم را فقط با یکی تونستم دریافت کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

بله متاسفانه دیسکورد SingularityDao به مشکل میخوره برای بعضی کاربران

امین

سلام کیف پول تراست والت من همش ارور میده که دارایی شما در معرض خطر باید به تراست والت موبایل متصل کنید چیکارش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول جدید باز کنید و مراحل رو از ابتدا شروع کنید و دقت داشته باشید با IP ایران وارد کیف پول نشید!

محمد رضا

وقت بخیر.من برای پروژه های helio و SingularityDao وریفای انجام دادم ولی باز هم وقتی تو سایت galxe روی وریفای کلیک میکنم میزنه وریفای انجام ندادید.چیکار باید بکنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام هلیو که دعوتش منقضی شده ولی SingularityDao متاسفانه برای وریفای کردن به مشکل میخوره پیشنهاد میکنم با آیپی های مختلف یا با دیوایس دیگه ای اقدام کنید!

مصطفی

در SingularityDao قسمت اخر به سرور جوین نمیشه و میزنه internal eror:rx این مشکل برطرف میشه بلخره یا نه ؟ چند بار تست کردم طی چند روز گذشته

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام Oat ششم متاسفانه برای وریفای کردن به مشکل میخوره پیشنهاد میکنم با آیپی های مختلف یا با دیوایس دیگه ای اقدام کنید!

سعید

سلام مرحله 6 وقتی کپچا رو تایید کردین صفحه باید باز باشد و روی veryfi کلیک کنیدتا تایید شود

وحید بوربور

سلام خسته نباشید کیف پولم هشدار میده ریسکش بالا رفته ولی nft ها هنوز داخل کیف پولم هست مشکلی تچنداره با همین کیف پول oat بقیه رو دریافت کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پیشنهاد میکنم کیف پول جدید باز کنید و مراحل رو از ابتدا شروع کنید و دقت داشته باشید با IP ایران وارد کیف پول نشید!

مهدی

سلام خسته نباشید ببخشید من oat apeرو بر شبکه bnbگرفتم اون یکی oat ها باید ت شبکه اتریوم باشه یا اوناهم ت شبکهbnbبگیریم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای Ape روی BSC هستش درسته! اما در رابطه با بقیه Oat ها بعضیها روی پالیگان و بعضی دیگه بر روی BSC هستن، قراره چندتا هم روی آولانچ مینت بشه.

carmelo

سلام sui wallet هم توی توییتر دیدم شروع همکاری کرده با تراست ولت .برا اونم باید بگیریم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه هنوز برای این همکاری Oat ایجاد نشده، درصورتی که ایجاد شد حتماً مطلبش بع این مقاله اضافه میشه

مهدی

سلام ضمن تشکر از زحماتتون اگه با ای پی ایران وارد تراست شده باشیم مشکلی هست؟ و اینکه جایی هست بتونم چک کنم که تا حالا با ایران واردش شدم یا نه!؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بنا بر اصول کیف پول های رمزارزی نباید مشکلی ایجاد بشه اما توصیه میشه با ایپی ایران وارد نشید!

Hojjatcrypto

ممنون از شما همشو گرفتم منتظرم هفتمی بیاد

 
پاتریک شاه‌نظری

خیلی هم عالی تا 10 آپدیت شده، اقدام به دریافتشون کنید

آرمان روحی

پروژه SingularityDao وارد دیسکوردش شدم ولی تو قسمت دیسکورد وریفای نمیشه. فقط همینو گیر کردم میشه راهنماییم کنین

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه برای خیلی از دوستان مشکل داشته، پیشنهاد میکنم با ایپی های مختلف یا با دیوایس دیگه ای اقدام کنید

محمد

سلام. برای دریافت پنجمین Oat وقتی پیغام آپدیت سایت میده باید چیکار کنیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متوجه منظورتون نشدم اما اگه منظورتون وریفای شدن مرحله سواپ هست اشکالی نداره چند ساعت دیگه اقدام به تاییدش کنید

nasim

slm.. oat 6om gozine avalesh hichjoore verify nemishe

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله متاسفانه این مرحله یکم باگ داره، پیشنهاد میکنم با آیپی های مختلف و یا دیوایس دیگه اقدام به تاییدش کنید

محمد رضا

وقت بخیر. پروژه helio رو هرکاری میکنم اجازه join شدن به دیسکورد رو نمیده.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه لینک دعوتش منقضی شده! در صورتی که لینک جدیدی ارائه بشه حتماً اطلاع رسانی میشه...

محمد رضا

وقت بخیر. پروژه helio رو هرکاری میکنم اجازه join شدن به دیسکورد رو نمیده.

علی

nft هایی که به ما تعلق گرفته از کدام قسمت تراست ولت میتونیم ببینیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تو ترست ولت عمدتاً نماش نمیده، یه لینک تو مقاله قرار میدم که از طریق اون لینک مشاهده کنید Oat هارو

محمدامین داریوشی

و من باگوشیی تمام مراحل انجام دادم فقط کافیه ی مرورگرkiwi از پلی استور دان کنید تراست ولت به افزونش اضافه کنید تو قسمت سرچ مرورگر کیوی سرچ کنید تراست ولت بعد ادش کنید و تو قسمت منو مروگر تراست ولت نسخه وبش اضافه میشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله دقیقاً، اما در رابطه با تغییر دادن ایپی همیشه هم جواب نمیده متاسفانه

محمدامین داریوشی

سلام بر دوستان دیجیتالی مرحله ششم دیسکورد وریفای اگه نشد فقط کافیه ی سرورvon عوض کنید من تغییردادم ب المان راحت ور یفای شد حالش ببرید ممنون از تیم خوب بیتفا

رامین غنایی

سلام وقت بخیر چرا وریفای کردن قسمت اخر توییتر spaceid (فالو کردن)همش اخطار یه دقیقه میده الان دو روزه واسه یه قسمت موندم تا بتونم کلیم کنم همش میگه یه دقیقه بعد باز اخطار میده و سوال بعدی چون با دوتا اکانت دارم انجام میدم تو یکیش قسمت جوین دیسکورد میگه هم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اکانت خودتونو تو سرور دیسکورد وریفای کردید؟

محمدرضا کاشفیان

سلام من ۴تا nft از ایردراپ تراست ولت رو گرفتم ولی فقط ۲تاش رو نشون میده اما ۴تا ترنزکشن داشتم علتش رو میدونی؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست حتماً نشون بده، همین که تراکنش تایید بشه کافیه...

حمید

سلام من دیسکورد رو که میخام انجام بدم کانکت دیسکورد نداره و به جاش یه جوین دیسکورد و وریفای داره جوین رو که میزنم اتورازش نمیاد فقط وصل میشه به دیسکورد و عضو دیسکوردش هم میشه ولی وقتی برمیگردم وریفای رو میزنم این خطا زیر میزنه 1004:Please join the se

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه تو کامنت ها جای کافی برای توضیح کامل نداره؛ به آیدی تلگرامی @Bitfa_admin پیام بدید و بگید از طرف من هستید تا متصل کنند و راهنماییتون کنم.

Mehdi abbasi

سلام استاد مهدی صفری در کانالشون یه ایردراپ معرفی کردن zecrey اموزش دریافت این ایردراپ رو میزارید من یکی از گزینه هاش رو مشکل دارم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله آموزشش رو میذاریم رو سایت

Mahdad Khadem

سلام من چند ساعت پیش روی ape سواپ انجام دادم ولی verify نمیشه و ارور زمان میده ، با اینکه چند ساعت صبر کردم بازم باید منتظر باشم یا کلا نمیده ؟ البته کلیم تشکر میکنم چون تا اینجا ۵ تا oat رو گرفتم اینم بشه میشه ۶ تا .

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره یک دیر به دیر اسنپ شات میگیره، اگه الان اقدام کنید به احتمال زیاد مشکلش حل شده باشه.

reza

سلام وخسته نباشید خدمت شماتاالان پنج oat

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 10 مورد قرار گرفته اقدام به دریافتشون کنید اگر برای هر کدوم هم مشکلی وجود داشت بگید تا راهنمایی کنم...

reza

سلام وخسته نباشید خدمت شماتاالان پنج oat

reza

سلام وخسته نباشید خدمت شماتاالان پنج oat

احسان مرادیان

سلام هرچقدر وریفای میکنم apeswapeتایید نمیکنه همون ارور اپدیت دستی که انتهای ویدیو خودتون هست و میده متاسفانه چندین مرتبه هم اقدام کردم نمیشه. راه حلی نیست؟؟؟؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره چند ساعت بعد از انجام سواپ اقدام کنید درست میشه

حسین

ویدیو ها اصلا باز نمیشن میشه لطف کنید یک ویدیو کامل از نحوه دریافت ایردراپ درکانال بزارید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام ویدئو ها مشکلی نداره؛ کاربران به راحتی استفاده کردند؛ موارد لازم هم به صورت متنی نوشته شده است. اگر سوالی در رابطه با هر مرحله دارید بپرسید راهنمایی کنم

هادی

سلام ببخشید ما که هر کدوم ازین oat هارو میگریم ایر داراپ به تراست ولت واریز میشه وا اینکه چطوری میتونم oat هامو ببینم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام Oat ها تو کیف پول نمایش داده نمیشه، یه لینکی تو مقاله اضافه میکنم که از طریقش بتونید مشاهده کنید

Amir

slm oat SingularityDao age verify anjam shod to site vali to discord payami daryaft nakardin berin to galxy verify konin anjam shode

احمد گل پرور

سلام ، من ایردراپ تراست ولت رو شرکت کردم حالا کیف پول تراست پیام میده ه دارای هات در خطر هست و اوهارو انتقال بده ولی چیزی تو کیف پول نشون نمیده که بخوام انتقال بدم ، اصلا با این کیف فقط برای دریافت oat وصل شدم ، حالا برای ادامه کار یه کیف پول جدید بسازم و

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پیشنهاد میکنم یه اکانت جدید باز کنید و مجدد اقام کنید، دقت داشته باشید توصیه میشه با ایپی ایران وارد کیف پول نشید!

محمدرضا

سلام روز بخیر. توییتر من کانکت نمیشه که کلمه join دیسکورد برای من بیاد وقتی رو کانکت می زنم می ره تو صف مورد نظر من اکانت wallet من وصل هم میشه ولی بعدش باید کلمه join اضافه بشه نمیاره حتی از داخل همون سایت زدم رو گزینه twitter میره به صفه دیسکورد من ول

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه تو کامنت ها جای کافی برای توضیح کامل نداره؛ به آیدی تلگرامی @Bitfa_admin پیام بدید و بگید از طرف من هستید تا متصل کنند و راهنماییتون کنم.

بهنام

سلام وقت بخیر من راجب این ان اف تی تراست ولت ب 3تا مشکل خوردم ممنون میشم راهنماییم بکنین اولی اینکه پروژه دومشhelio protocolاصلا نمیذاره joinشم توی دیسکوردش ک بخوام وریفای کنم بعدیape swap پروژه پنجمش من توی سایتشون ی سواپ انجام دادم همه کاراشو کردم ول

بهنام

سلام وقت بخیر من راجب این ان اف تی تراست ولت ب 3تا مشکل خوردم ممنون میشم راهنماییم بکنین اولی اینکه پروژه دومشhelio protocolاصلا نمیذاره joinشم توی دیسکوردش ک بخوام وریفای کنم بعدیape swap پروژه پنجمش من توی سایتشون ی سواپ انجام دادم همه کاراشو کردم ول

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در رابطه با هلیو متاسفانه لینک دعوتش دیگه اعتبار نداره اما در رابطه با ApeSwap مشکلی نداره چند ساعت بعدش باید وریفای کنید

مرتضی حسنی

سلام ایرداپ ape سواپ انجام دادم ولی وریفای نمیشه و مث فیلمی که گرفتید ارور تاریخ و زمان را میده؟؟؟چطوری مشکلو حل کنم..ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره کمی صبر کنید درست میشه اسنپ شات هاشو دیر به دیر میگیره، چند ساعت بعد باید مجدد برید تو سایت دریافت کنید!

میثم

از کجا میتونم تعداد OAT هامو ببینم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام از قسمت نوتیفیکیشن های سایت Galxe نشون میده چندتا دریافت کردید

مسعود

19

Amir

ارزش چشم گیری میتونه داشته باشه این OAT ها؟ و اینکه من جهارتا کلایم کردم ولی دوتاش اومده تو ولت فقط

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام خود Oat ها نه ولی خب مجوزی هستند برای شرکت در ایردراپ ها و دریافت جوایز مختلف

علیرضا رستگاران

سلام برای پروژ singularity دیسکورد وریفای نمیشه هر دفعه ارور میده میتونید کمکم کنید؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این مورد برای چندتا از دوستان هم پیش اومده و مشکل از طرف خودشون هست، پیشنهاد میکنم با خود پروژه برای حل این مشکل در ارتباط باشید..

علیرضا جعفری

با سلام و تشکر از شما و همکاران گرامیتون یه سوال دارم من ایردراپ تراست ولت رو انجام دادم به مرحله چهارم که رسیدم برای واریز bsc وقتی وارد کیف پولم خواستم بشم مدام یه پیغام میاد که کیف پول شما نا امن شده و موجودی کیف پول خودتون رو از این کیف خارج کنید و ف

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول جدید باز کنید و مراحل رو از ابتدا شروع کنید و دقت داشته باشید با IP ایران وارد کیف پول نشید!

مهیار

من با تراست ولت یه بار یه دونه از این ایردراپ ها رو انجام دادم و بعد این ارور warning your assetare at risk رو داد و بعد یه تراست ولت دیگه ساختم اما میگه توییترت به یه کیف پول دیگه باش انجام دادی و اول باید اونو اتصالش رو قطع کنی که من بلد نیستم.به من راه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول جدید باز کنید و مراحل رو از ابتدا شروع کنید و دقت داشته باشید با IP ایران وارد کیف پول نشید!

مهدی سرخوش

سلام، چرا وقتی در oat پنجم از طریق لینکی که دادین میرم login with رو میزنم وصل نمیشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آموزش به صورت ویدئویی قرار گرفته طبق اون پیش برید نباید مشکلی داشته باشه

مهیار

من با تراست ولت یه بار یه دونه از این ایردراپ ها رو انجام دادم و بعد این ارور warning your assetare at risk رو داد و بعد یه تراست ولت دیگه ساختم اما میگه توییترت به یه کیف پول دیگه باش انجام دادی و اول باید اونو اتصالش رو قطع کنی که من بلد نیستم.به من راه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول جدید باز کنید و مراحل رو از ابتدا شروع کنید و دقت داشته باشید با IP ایران وارد کیف پول نشید!

کرمی

سلام در رابطه با ape اون قسمت که باید ارز benanaرو بخرم سواپ نمیکنه حتی به تراست هم وصل میشه اما خریدم انجام نمیشه مشکل از کجاست؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شما BNB بر بستر BSC (BEP-20) دارید تو کیف پول؟

بیکی

سلام هنوز فرصت هست ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله تا 25 آذر

Mohamadreza

سلام خدا قوت ببخشید میخوام دیسکورد رو وصل کنم مزنه خطای داخلی سرور وریفای نمیکنه چه کار کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این مورد برای چندتا از دوستان هم پیش اومده و مشکل از طرف خودشون هست، پیشنهاد میکنم با خود پروژه برای حل این مشکل در ارتباط باشید...

Mohamadreza

سلام خدا قوت ببخشید میخوام دیسکورد رو وصل کنم مزنه خطای داخلی سرور وریفای نمیکنه چه کار کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای چندتا از دوستان اومده، پیشنهاد میکنم یه حساب جدید باز کنید و مراحل رو مجدد با اون حساب پیش ببرید و دقت داشته باشید با ایپی ایران واردش نشید

حسام ربیعی

استاد فک میکنم به جز این 6 تا 2 تای دیگه هم اومده.ممنون میشم آموزشش رو قرار بدید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله به زودی قرار میگیره

hesam

استاد فک میکنم 8 تا از nft ها اومده ممنون میشم آموزش 2 تای دیگه هم بزارید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله حتماً بارگزاری میشه

بهرام

سلام چرا oat 5 وریفای نمیشه؟ ارور میده مثل همون موردی که داخل اموزش گفتید چیکار کنیم آخه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره کمی صبر کنید درست میشه اسنپ شات هاشو دیر به دیر میگیره، چند ساعت بعد باید مجدد برید تو سایت دریافت کنید!

بهرام

سلام چرا oat 5 وریفای نمیشه؟ ارور میده مثل همون موردی که داخل اموزش گفتید چیکار کنیم آخه؟

علی سلطانی

سلام من همش رو گرفتم .باتشکر از شما .فقز یه سوالی اخری یعنی ششمی تصویرش نمیاد داخل ولت .خودش نشسته ولی تصویر نداره ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره، مهم اینه تراکنش دریافتش تایید بشه

زهره

سلام من دیسکوردم از همه جا logoutکردم ولی واس وریفای دیسکورد ششمی این پیام میاد erification Checkpoint: Action Required! Halt! We detect that Discord is running inside a browser. We require that you begin verification from the official Desktop Appl

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این مورد برای چندتا از دوستان هم پیش اومده و مشکل از طرف خودشون هست، پیشنهاد میکنم با خود پروژه برای حل این مشکل در ارتباط باشید..

محمد الامی

سلام خیلی ممنون بابت معرفی این ایردراپ من اولی رو گرفتم ولی متاسفانه بعدی هارو یتوییت میکنم میخام تایید کنم داخل سایت میگه هر یک دقیقه واسه بعدیها هم همین مشکل و دارم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باید با همون اکانتی که وصل کردید به سایت این کار رو انجام بدید تا تایید بشه، اگه همون اکانت هست پیشنهاد میکنم یه حساب جدید باز کرده و با یه اکانت توییتری جدید اقدام کنید

محمد

سلام .من چند تا oat رو انجام دادم الان اخطار برای ولتم اومده که در معرض خطره ولتم دلیلش چیه ؟مهم هست یان

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای چندتا از دوستان اومده، پیشنهاد میکنم یه حساب جدید باز کنید و مراحل رو مجدد با اون حساب پیش ببرید و دقت داشته باشید با ایپی ایران واردش نشید!

فرزاد

با سلام و خدا قوت مورد من اینه که وقتی مورد پنجم رو میزنم در زمان تبدیل bnb به benana یه پیام به این شکل میاد لطفا راهنمایی کنید متشکرم از زحماتتون The first argument must be one of type string, Buffer, ArrayBuffer, Array, or Array-like Object. Recei

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه طبق آموزش های ویدئو پیش برید نباید مشکلی داشته باشه، با یه ارز دیگه امتحان کنید به جای Banana شاید مشکل حل شد

سامان

سلام توی Apeswap دو تا سواپ انجام دادم اما تایید نمیشه چرا اون یکی هم هر کاری میکنم دیسکوردش وریفای نمیشه ، اینجوری باشه که نمیتونیم ۱۶ تا رو کامل بگیریم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در رابطه با Apeswap چند ساعت بعدش باید برید وریفای کنید مشکلی نداره اما در رابطه با OAT ششم برای یک سری کاربران وریفای نمیشه که متاسفانه ما هم هنوز براش راه حلی پیدا نکردیم

فرزاد

با سلام و خدا قوت مورد من اینه که وقتی مورد پنجم رو میزنم در زمان تبدیل bnb به benana یه پیام به این شکل میاد لطفا راهنمایی کنید متشکرم از زحماتتون The first argument must be one of type string, Buffer, ArrayBuffer, Array, or Array-like Object. Recei

امیرحسین

سلام دوستان verification کردن برای دریافت Oat پروژه SingularityDao، پیشنهاد میشه از نسخه ویندوز دیسکورد استفاده کنید( نه موبایل و یا وب) مشکل حل میشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با نسخه وب که کلاً نمیشه اما با نسخه اپلیکیشنی ویندوز هم مشکل داشته برای یک سری کاربران

شهاب الدین دهدشتی

6 تاشو گرفتم هیچ مشکلی نداشتن . فقط سرعت اینترنت خوب میخواد

 
پاتریک شاه‌نظری

2 تا OAT دیگه امروز بارگزاری میشه

حمیدرضاخانه زاد

سلام وقت بخیر من برای دریافت Oat پروژه ApeSwap هرکار میکنم به تراست وصل نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آموزش ویدئویی قرار دادیم تو سایت طبق آموزش ها پیش برید نباید مشکلی داشته باشه

علی جهانگیری

سلام خسته نباشید من مشکلم دیسکورده هم روی گوشی وهم روی لپ تاپ وقتی که نصب میکنم میگه باید با شماره تلفن وریفای کنید با ایمیل من ثبت نام کردمش با فیلتر شکن هم میرم مشکل کجاس؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام دیسکورد کلاً برای وریفای شدن به شماره تماس نیاز داره

nasim

slm... dar oat 6om ghesmate join discord k vared misham verify miznm in pm miad : Please install the Discord Client to proceed, or use your Mobile Device.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای وریفای کردن نباید از نسخه وب استفاده کنید، اپلیکیشنش رو دانلود کنید و از اون طریق وریفای کنید

امید امیدی

پاتریک داداش به نظرت این همه ما پیگیریم و همه مراحلو انجام میدیم تهش چقدر گیرمون میاد؟ با توجه به تجربتون، ارزش این ایردراپ مشخص نیست تو چند دلاره حدودا ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پاداش های خوبی داره اما متاسفانه به صورت قرعه کشی هستش البته این تمام ماجراش نیست و دریافت این Oat ها میتونه باعث در آینده هم جوایز دیگری به دارندگانش تعلق بگیره

علیرضا قلی نژاد

برای دومین nft نمیشه لینک دیسکورد رو پیدا کنین؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه فعلاً فعلاً دسترس نیست لینک دعوتش

مهرجو

سلام وقت بخیر ، خواستم تشکر کنم بابت وقتی که میذارید و بابت هر oat مرحله به مرحله اموزش میذارید و مارو هم تو سود خودتون شریک میکنید. من پنج مرحله رو کامل رفتم و دریافت کردم از شش oat و فقط oat پنجم دقیقا مثل ویدیو به مشکل خوردم که اونم طی ساعت اینده انشا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله OAT پنجم رو چند ساعت بعد از سواپ اقدام کنید واریز میکنه به کیف پولتون

vahid jafari

slm baraye vasl kardan kif pol baraye soap khata mide o mige metamask nasb kon mn alan ba kif pol metamask soap anjam bedam verify mishe ya kolan hame chi az aval bayad beram

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با کیف پول تراست ولت به صورا افزونه ای باید این سواپ رو انجام بدید (همون کیف پولی که مراحل قبلی رو انجام دادید)

carmelo

سلام بعد از اینکه ۱۶ تا رو گرفتیم به چه صورتی تعلق میگیره ایردراپ حتما همش باید گرفته بشه یا میشه یکی دوتاشو مثلا نگرفت کلا چشم گیر هست ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام حداقل 14 مورد رو باید دریافت کرده باشید و در رابطه با جوایز هم جوایز جذابی داره اما متاسفانه به صورت قرعه کشی هستش!

ابوالفضل عسگری

5تا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای دریافت کدوم یک مشکل داشتید؟ بگید اگه راهی داشت برای دریافتش راهنمایی کنم

مصطفی

معامله apeswp انجام داد ورفای نمیشه میگه اخطار اپدیت میا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره کمی صبر کنید درست میشه اسنپ شات هاشو دیر به دیر میگیره، چند ساعت بعد باید مجدد برید تو سایت دریافت کنید!

محمد حسین اشرفی زاده

سلام وقت بخیر و خدا قوت جایزه شرکت داخل این ایردراپ ها چیست؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در رابطه با جوایزش اطلاعات کاملی فعلاً ارائه نشده اما به صورت قرعه کشی هست و این احتمال هم وجود داره هر کدوم از این پروژه ها بعداً به افرادی که OAT خودشنون دریافت کردند ایردراپ بده

سیدرضا

سلام لطفا یه ویدیو ازابتدای کار تا انتها بسازید ما نمی دونیم تو توییتر چه کارهایی بکنیم اگه تمام مراحل فیلم تهیه میکردید عالی میشد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای اکثر مراحل مهم آموزش ویدئویی قرار دادیم شما برای کدوم مرحله با مشکل مواجه شدید؟

شهاب

سلام من در قسمت توییت پست پست رو توییت میکنم و موقعی که میرم قسمت لینکه پست توییت شده که لینک رو کپی کنم هیچ گزینه ای نیست به جز بوک مارک میشه لطفا کمکم کنید خیلی ممنون از لطفتون!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نیازی به کپی کردن لینک نیست در مورد کدوم مرحله شما سوال دارید

N.G

وقت بخیر و ممنون از وقتی که میذارید من برای Helio به Discord کانکت میشم ولی وقتی خودش باز میکنه جوین نشدم که وریفای کنم.اگر بخوام دستی وارد سرورش بشم چه آدرسی رو باید بزنم که معتبر باشه،یا اصلا چیکار میشه کرد. ممنون از پاسخگوییتون🙏🏽

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه فعلاً لینک عضویت رو غیر فعال کردند، در صورتی که مجدد قرار بدن اطلاع میدیم

سالارمهدور

سلام پاتریک عزیز من کامپیوتر ندارم و میخام این ایدراپ رو با گوشیم بگیرم اما وقتی میرم تو سایت اونجا که داخل مقاله خودتون نوشتید برای دریافت نسخه افزون کروم روی لینک زیر کلیک کنید من وقتی کلیک میکنم میرم داخلش چیزی بنام افزونه کروم وجود نداره لطفا کمکم کن

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه میخوایید با نسخه افزونه کار کنید باید مرورگر Kiwi رو دانلود کنید و از اون طریق اقدام کنید

سالارمهدور

سلام من وقتی سایت رو باز میکنم اصلا افزونه کروم برام نمیزنه چطوری باید افزونه کروم بزنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متوحه منظورتون نشدم شما نسخه افزونه تراست ولت رو دانلود نکردید بر روی کروم؟

منصور فرهادی

سلام خسته نباشید من دو تا nftقبلی خطای کیف پول میداد انتقال دادم به کیف پول تراست ولت ولی دوتا nft اخری توی کیف جدید نسخه افزونه هست انتقال بدم به نسخه افزونه یا همون تراست ولت بمونه مشکلی نداره

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام توصیه میشه OAT هارو تو کیف پولی نگهداری کنید که دریافتش کردید

سامان

سلام خسته نباشید. من وقتی که میخام اون سایت دریافت nft رو به تویترم متصل کنم و کپی لینک رو پیست کنم این ختا رو میده و کانکت نمیشه . چیکار کنم میشم راهنماییم کنید ممنون مرسی Erroe Grafql erroe 2000 no auth input فکر کنم حساب تویترم اجازه دسترسی بهش نم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه با همچین مشکلی قبلاً رو به رو نشدیم که بتونم راهنمایی کنم اگه میتونید با یک اکانت دیگه امتحان کنید

سامان

سلام خسته نباشید. من وقتی که میخام اون سایت دریافت nft رو به تویترم متصل کنم و کپی لینک رو پیست کنم این ختا رو میده و کانکت نمیشه . چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی Erroe Grafql erroe 2000 no auth input

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه با همچین مشکلی قبلاً رو به رو نشدیم که بتونم راهنمایی کنم اگه میتونید با یک اکانت دیگه امتحان کنید

مهدی

سلام کی میشه فروختشون ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام این Oat ها برای فروش نیستند، مجوزی هستند برای شرکت در ایردراپ ها و جوایز مختلف.

پارسا شاه حسین زاده

من که کیف پولم خطا داده ،اگه کیف پول جدید بسازم ،باید ایمیل و دیسکورد و توییتر جدید بسازم براش و چهار تا رو از اول اقدام کنم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

بله متاسفانه

پارسا شاه حسین زاده

سلام ، من وقتی میخواموارد کیف پول تراس اکستنشن بشم ، یه خطای هشدار میاد که نوشته :warning your assetare at risk

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه این پیام برای خیلی از دوستان اومده، پیشنهاد میکنم مجدد با یع کیف پول جدید مراحل رو طی کنید و با آیپی ایران هم وارد کیف پول نشید.

ارش اسکندری

سلام من بعد اینک توییت میکنم و تیتمو شیر میکنم گزینه vrify رو ک میزنم گیر میکنه و میزنه vrifying... و ادامه نمیده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نباید مشکلی داشته باشه؛ با یه اینترنت دیگه و یا در ساعتی دیگر امتحان کنید مشکل حل میشه

Sepehr Sadeghi

سلام من برای ایردراپ تراست ولت در قسمت کانکت توییتر به مشکل خوردم , گزینه وریفای رو که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته میدونید مشکل از چیه ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام جناب نباید مشکل داشته باشه، خیلی از دوستان اقدام کردند و هیچ مشکلی نداشته، پیشنهاد میکنم با یه اینترنت دیگه و یا در ساعتی دیگر امتحان کنید مشکل حل میشه

حمیدرضا مظلومی نیا

سلام‌چرا پس بعد از گذشت ۱ ساعت هنوز nft ها به ولت ننشسته؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام دوست عزیز مهم نیست حتماً تو کیف پول نمایش بده، فقط کافیه تراکنش تایید بشه، توی اکسپلورر سرچ کنید ببیتید دارایی وارد کیف پولتون شده یا خیر

علیرضا قلی نژاد

سلام لینک دیسکورد دوم اکسپایر شده؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

اگه منظورتون Helio هست بله متاسفانه، این یکی دو روز خیلی از کاربران برای ورود مشکل داشتن

عماد

سلام تو دیسکورد پروژه zecrey عضو میشیم ولی بعد ک میخایم تیک وریفای بزنیم میگ مجدد عضو بشید!!! و نمیزاره وریفای کنیم ، و سوال بعدی مربوط به claimable address این پروژه هست، چجوری وریفای بکنیمش؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام Oat پروژه zecray ربطی به تراست ولت نداره، آموزش اون رو هم حتماً میذاریم در سایت.

hanif

سلام من تو بخش توییتر پست رو توییت میکنم ولی موقعی ک میرم لینکشو بردارم قسمت لینک فقط بوک مارک هست یعنی کپی کردن لینک نیست چرا میشه کمکم کنید ممنون از لطفتون!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام لزومی به کپی کردن لینک نیست، اگه توییت کنید خودش تایید میشه و فقط کافی در سایت galxe روی گزینه verify کلیک کنید.

وحید

سلام خسته نباشین ببخشید من میخاستم پول واریز کنم به تراست ولت گزینه receiveرو برداشته و ارورYour wallet has been flagged as being potentially compromisedمیده باید چی کار کنیم؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول جدید باز کنید و مجدد اقدام کنید البته با توییتر و دیسکورد جدیدی هم نیاز دارید. و پیشنهاد میکنم با آیپی ایران وارد کیف پول نشید.

وحید

سلام خسته نباشین من میخاستم پول واریز کنم به تراست ولت اما گزینه دریافت واریز درتراست ولت نیست ارور Your wallet has been flagged as being potentially compromised.میاره

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول جدید باز کنید و مجدد اقدام کنید البته با توییتر و دیسکورد جدیدی هم نیاز دارید. و پیشنهاد میکنم با آیپی ایران وارد کیف پول نشید.

محسن مولوی

سلام یه سوال اون بالا سمت راست نوشته Ethereum ینی کیف پول روی شبکه اتریومه. ولی وقتی OAT با موفقیت دریافت میشه وقتی روی لینک تراکنش میزنم سایت bscscan میاد. اون بالا که نوشته Ethereum احیانا نباید شبکش بشه BNB Chain ؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست خودش خودکار به شبکه درست انتقال میده، تمام شبکه هایی که در این ایردراپ روشون Oat انتقال داده میشه با EVM سازگار هستند.

علیرضا قلی نژاد

سلام من اولی رو گرفتم برای دومی و سومی هرکاری میکنم اون قسمت authorized دیسکورد رو حتی داخل کیف پول هم signهاشو انجام میدم اما بازم وصل نمیکنه و برای چهارمی، اون قسمت swap bnb رو ارور میده چیکار باید بکنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه برای مشکل دیسکورتون نمیتونم راهنمایی کنم اما در رابطه با سواپ چه خطایی دریافت میکنید بگید راهنمایی کنم

محمودی

سلام وقتتون بخیر من دارم با موبایل انجام میدم این ایردراپ رو، موقع نصب افزونه ی تراست، مرحله ی آخرش یعنی صفحه ی کلمات بازیابی رو نمیاره...، بخاطر سرعت نت هست یا..؟ میشه راهنمایی کنید لطفاً، مرسی🙏🏻

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه مشکلی از نت نیست، با مرورگر کیوی امتحان میکنید؟

آریا اسکندری

سلام وقتتون بخیر من ۳ تای دائو هلیو و اِرایوا رو گرفتم ولی تو ولتم فقط دوتای اولی یعنی دائو و هلیو رو نشون میده با دوتا ولت هم گرفتم دوتاش همینطوریه مشکل کجاس ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست نمایش بده یا نه مهم اینه تراکنش دریافت تایید بشه و Oat در اکسپلورر نمایش داده بشه، از اکسپلورر بررسی بکنید ببینید Oat ها واریز شدن یا خیر؟

مصطفی

سلام برای مرحله دوم به بعد من ریتویت هارو انجام دادم ولی وریفای نمیشه و یه خطای every 1 minute رو نشون میده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نباید میان ریت کردن و وریفای زمان زیادی باشه (کمتر از 10 دقیقه) و مورد دوم چک کنید ببینید با همون اکانت توییتری که به سایت متصل کردید ریت میکنید یا خیر

داریوش

سلام خسته نباشید تراست ولت من ارور داده و ازم میخاد داراییامو منتقل کنم دلیلش جیه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام به احتمال زیاد دلیل اینه که با ایپی ایران واردش شدید (البته قانوناً نباید IP توسط کیف پول شناسایی بشه). پیشنهاد میکنم یه حساب جدید باز کنید و مجدد اقدام کنید.

محمد

ببخشید اصلا واسه من بالا نمیاد سایت نکنه مهلتش تموم شده؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه دوست عزیز مشکلی نداره هنوز فرصت هست

علیرضا

یک هفتس این پروژه رو زدم هنوز هیچی نیومده تو ولتم 🥲😐

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست حتماً NFT ها نمایش داده بشه مهم اینه تراکنش دریافت تایید بشه در رابطه با پاداشش هم هنوز تاریخ قرعه کشیش مشخص نیست اما هنوز 12 مرحله مونده

nasim

slm.. momkene har chi insta story post mizarid chanel etela bedid? choon channel rahat open mishe vali insta na motasefane ...

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله حتماً، تو تلگرام اکثر مطالب مهم بارگزاری میشه برای پیشنهادات و انتقادات در رابطه با کانال تلگرامی میتونید به اکانت تلگرامی ( @bitfa_admin ) هم پیام بدید.

امیر

سلام وقت به خیر، برای بنده اسیت باز نمیشه همش لوگوی ابی را در حال چرخش نشان میده. سیستم و اینترنت هم اوکیه، علتش چیه؟ قبلا میتونستم داخلش برم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام سایتشون یکم سنگینه دیر بالا میاد ولی نباید مشکلی داشته باشه باز میشه سایت

مهدی

سلام وقت بخیر من nft هلیو رو دریافت کردم یعنی زده که claimed اما چیزی تو ولت من نیومده چرا؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای خیلی از دوستان نمایش داده نمیشه اما مهم نیست، از طریق اکسپلورر سرچ کنید ببینیدد تراکنش دریافتش تایید شده یا خیر؟

vahid jafari

سلام برای nft دوم وقتی میخام وارد دیسکورد هلیو بشم میزنم عضو بشه و اکسپت کنه اصن نمیره انگاری بن کردن اکانت منو یا نمیدونم چیکار کردن اصن عضو دیسکوردشون نمیشه الان من چیکار کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه متاسفانه مشکل سراسریه، توصیه میکنم بقیه Oat هارو دریافت کنید تا واجد شرایط ایردراپ باشید، از کل 16 مورد باید حداقل 14 تا رو دریافت کنید.

مهدی سرخوش

من اول تویترم رو از این سایت به متامسکم اضافه کرده بودم ک گفتین اون نمیشه الان وقتی میخوام با تراست ولت توییترم رو کانکت کنم میگه باید اولی رو که وصل کرده بودین اونو حذف کنین چطور میشه حذفش کرد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام به آیدی تلگرامی بیتفا ( @bitfa_admin ) پیام بدید و بگید از طریق سایت پیام دادید تا انتقالش بدن به من تا راهنماییتون کنم چجوری غیر فعال کنید اتصال توییر به متامسکتون رو

علیرضا سالاری

سلام به دیسکورد پروژه arivaوصل میشم ولی هر کار میکنم این سمت وریفای نمیشه .رو ریتوییت و فالو کردن هم همینجور اذیت میکنه برا وریفای چیکا کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نباید مشکلی داشته باشه، مراحل ذکر شده تو ویدئو رو انجام بدید تایید میشه

محمد گرکانی

سلام ببخشید من چند وقته کروم روی لپ تاپم کار نمی کنه و با مرورگر ادج کار میکنم چه جوری تراست والت رو به صورت افزونه روی ادج نصب کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام به آیدی تلگرامی @bitfa_admin پیام بدید لینکشو همکارم براتون ارسال کنن

کیوان خضری

سلام ،برای oat جدید یک کیف پول بسازیم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه اصلاً، همه Oat ها رو با همون کیف پول دریافت کنید!!

شهاب الدین دهدشتی

سلام روز بخیر من هر چهار تا رو درست انجام دادم . تو قسمت نوتیفیکیشن هم تایید چها تا رو داده . هش همشم تایید گرفتم . ولی تو کیف پولم فقط دوتاش اومده . البته همشو دیشب انجام دادم . ممکنه یه کم طول بکشه تا بیاد به کف پولم.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نمایش دادن تو کیف پول خیلی مهم نیست، میتونه باگ خود کیف پول باشه، مهم اینه تراکنش تایید شده باشه و تو اکسپلورر باشه.

محسن زارعی

سلام وقتتون بخیر تو مرحله دیسکورد هلیو لینک دعوتش دیگ اعتبار نداره یعنی این پیام رو میده و نمیشه verify کرد باید چیکار کنیم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه نتونستید Oat هلیو رو دریافت کنید موردی نداره چون 16 تا فرصت هست در مجموع که باید 14 تا رو دریافت کنید. اما دقت کنید که بتونید بقیه فرصت هارو به موقع دریافت کنید!

محسن زارعی

سلام خدا قوت تو مرحله دوم هلیو من همه مراحل رو انجام دادم حتی مرحله سوم اما اون لینک دعوت هلیو ب دیسکورد فک میکنم دیگ اعتبار نداره یعنی مراحل دیسکورد انجام شده اما جوین نمیشه و نمیزاره verify کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه نتونستید Oat هلیو رو دریافت کنید موردی نداره چون 16 تا فرصت هست در مجموع که باید 14 تا رو دریافت کنید. اما دقت کنید که بتونید بقیه فرصت هارو به موقع دریافت کنید!

محسن زارعی

سلام خدا قوت تو مرحله دوم هلیو من همه مراحل رو انجام دادم حتی مرحله سوم اما اون لینک دعوت هلیو ب دیسکورد فک میکنم دیگ اعتبار نداره یعنی مراحل دیسکورد انجام شده اما جوین نمیشه و نمیزاره verify کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه نتونستید Oat هلیو رو دریافت کنید موردی نداره چون 16 تا فرصت هست در مجموع که باید 14 تا رو دریافت کنید. اما دقت کنید که بتونید بقیه فرصت هارو به موقع دریافت کنید!

mahdi

ازکجا توکن های دریافتی رو ببینیم ؟ توی کیف پول چیزی دیده نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست Oat ها رو نمایش بده یا خیر، مهم اینه که تراکنش دریافتش تایید شده باشه

سهیل خضریان

سلام وقت بخیر. Ariva digital رو من دریافت کردم تیک سبزش رو هم زده توو لیست نوتیفیکیشنهای سایت galxe اما داخل تراست والت نسخه موبایلم نشون داده نمیشه. دوتای قبلیرو نشون میده ولی اینو نه. مشکل میدونین چیه؟ ممنون میشم از راهنماییتون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکل خاصی نیست؛ مهم نیست Oat ها رو نمایش بده یا خیر، مهم اینه که تراکنش دریافتش تایید شده باشه!

سامان نظری

سلام برای من رو قسمت دیسکورد میزنم میره تو سایت واسه دانلود وارد دیسکوردم نمیشه یه راهنمایی میکنین لطفا ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اپلیکیشن دیسکورد رو دارید شما رو سیستم؟

Mahdad Khadem

سلام من سومی رو کامل انجام دادم ولی به کیف پولم نیومده ( کیف پول موبایلم )

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه منظورتون اینه که نمایش نمیده تو کیف پول مشکلی نیست، مهم تایید شدن تراکنش و نمایش Oat در اکسپلورر هست. Oat های اول و سوم روی شبکه پالیگان و دومی و چهارمی رو BSC هستن.

محسن زارعی

سلام خدا قوت من تو هلیو همه مراحل رو انجام دادم اما دیسکورد هلیو فک میکنم لینک دعوتش دیگ معتبر نیست و verify نمیشه باید چیکار کنم الان؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای دریافت بقیه Oat ها اقدام کنید. در مجموع 16 تا Oat هستن که یکی یکی فعال میشن و حداقل 14 تاشو باید دریافت کنید. اما پیشنهاد میکنم بقیه موارد رو پس از بارگزاری در سایتمون سریعاً دریافت کنید تا بقیه فرصت ها از دست نره...

کیارش محسنی

سلام ممنون از زحماتتون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام خواهش میکنم

ممد شامی

اقا اگه پول نداشته باشیم برای چهارمی و دریافت نکنیم چی میشه ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلی نداره؛ در مجموع 16 تا Oat هست که باید 14 تا رو دریافت کنید تا واجد شرایط باشید. اما دقت داشته باشید که بقیه موارد رو به موقع شرکت کنید.

nasim

mamnoon man 4 ta grftm

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام خیلی هم عالی :) مقاله رو چند روز یه بار چک کنید تا از بارگزاری بقیه Oat ها هم با خبر شوید.

sama

سلام من مراحل و انجام دادم به صفحه https://galxe.com/ که میرم به جای claim نوشته You are NOT eligible دلیلش چی هست اقای پاتریک؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای کدوم Oat این مشکلو دارید؟

آرمان

:Please join the server and get the Guardian role first. If you havjoined, please try a minute later. سلام من جوین دیسکورد شدم و وریفای هم کردم اما چنین اخطاری میده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عضو دیسکورد کدوم پروژه شدید؟ هلیو یا آرویا؟

بهرام

با سلام من هر چهار nft را دریافت کردم فقط لطف میکنید لوگوی nft آخری پروژه Open Ocean را عکسشو بزارید؟ ممنون میشم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام لوگو Oat ها همونیه که بالای گزینه Claim نمایش میده.

حیدر جعفری

سلام خسته نباشید من هر سته تا رو انجام دادم منتها هنوز ب کیف پولم واریز نشده بابد روی matic polygon باشه درسته؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهم نیست NFT حتماً تو کیف پولتون نمایش داده بشه، موردی که مهمه تایید شدن تراکنش و نمایشش تو اکسپاورر هست. در رابطه با شبکه ها هم تو ویدئو به اشتباه گفتم سه تای اول رو پالیگانه اما Oat دومی (Helio) رو BSC مینت میشه.

هادی لایق

سلام ن برام ایمیلی نمیاد همچنان erorr یوزرنیم invalid میده

 
پاتریک شاه‌نظری

پیشنهاد میکنم یه اکانت دیسکورد جدید امتحان کنید

فرشاد

سلام ان اف تی اول و دوم به تراست ولت گوشیمم اضافه شد ولی ان اف تی سوم با اینکه تراکنشش هم تایید شد ولی اضافه نشد در خصوص ان اف تی چهارم لطفا فیلم مرحله که باید bnb بریزیم تراست ولت رو برای آموزش بزارین فکر کنم خیلی ها مشکل داشته باشند با تشکر از تیم بیتفا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شاید تو ولت نمایش نده، مهم تایید شدن تراکنش هست. در رابطه با انتقال BNB هم کار خاصی نداره، آدرس BEP-20 رو کپی کنید و از یک کیف پول دیگه BNB رو انتقالش بدید به کیف پول تراست.

Mohamadreza

Error: GraphQL error: 2002:jwt error: 224h54m9.204013571s by token is expired سلام من با هچین پیامی مواجه میشم برای اتصال دیسکورد 24 ساعت دیگه باید امتحان کنم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه خودم قبلاً با همچین مشکلی مواجه نشدم، پیشنهاد میکنم با آیپی دیگه‌ای اقدام به عضویت کنید

هادی لایق

با سلام دیسکورتم وصل نمیش erorr یوزرنیم invalid میده لطفا راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام براتون ایمیل نمیاد از دیسکورد؟

مهدی قاسمی

علت این که موقع لاگین به دیسکورد با این که کپچا رو درست حل می کنیم، باز صفحه کپچا میاد چیه؟ شاید بگم بالای هفت هشت بار درست حل می کنم لاگین نمیشه دوباره صفحه کپچا میاد که رو اعصابه، علتش رو می دونید؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام همچین مشکلی رو قبلاً نداشتیم، پیشنهاد میکنم به جای وبسایت از اپلیکیشن دیسکورد استفاده کنید شاید مشکل حل بشه!

Mohamadreza

سلام وقتتون بخیر من تراکنش رو انجام دادم بعد میخوام تبدیلش کنم به bnb برش کردونم به کیف پولم دوباره وقتی میخوام دوباره تبدیلش کنم به bnb نوشته انگار قفل شده مشکلی پیش نمیاد اگر من این کارو بکنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام طبق آموزش ها پیش برید مشکلی پیش نماید و پیشنها میکنم این کیف پول رو صرفاً برای ایردراپ و به صورت آزمایشی ازش استفاده کنید؛ دارایی بالایی به این کیف پول واریز نکنید.

احسان مرادیان

سلام ادمین من‌ nft سوم رو تکمیل کردم کلایم هم کردم ولی nft وارد کیف پولم نشد هنه کارا رو انجام دادم و همشون سبز رنگ هستند و گزینه claim هم غیر فعال شده.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شاید مشکل از کیف پول باشه و نمایش نده بر روی علامت نوتیفیکیشن (بالا سمت راست) در سایت Galxe کلیک کنید و ببینید اونجا براتون پیام تایید تراکنش اومده یا نه؟ روی فلش بقل هر تراکنش هم کلیک کنید وارد اکسپلورر میشه و جزییات تراکنشو نشون میده!!

israfil

سلام خسته نباشید،اگه میشه تو کانال بیتفا ایر زیر پست های آموزشی(ویدیو) بخش نظرات رو باز کنید اونجا تبادل نظر بشه و هرکس مشکلی داره اونجا حل بشه تلگرام که این قابلیت رو داره،دوم اینکه اگه میشه یه فیلترشکن خوب واسه وب معرفی کنید من نمیتونم تلگرام رو بالا بی

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام چشم پیشنهادتون رو حتماً انتقال میدم به تیم رسانه تلگرامی اما به آیدی تلگرامی @bitfa_admin هم میتونید پیام بدید و نظرات و پیشنهادتون رو اعلام کنید.

حمیدرضاخانه زاد

سلام وقت بخیر ممنون میشم مرحله دریافت oat در ape swap , و open ocean را جهت دریافت توضییح دهید که چجوری دریافتشون کنیم

 
پاتریک شاه‌نظری

دریافت Oat پروژه Open ocean به صورت ویدئویی قرار گرفته اما Ape Swap هنوز Oat نداده برای تراست ولت!

حمیدرضاخانه زاد

سلام وقت بخیر ممنون میشم مرحله دریافت oat در ape swap , و open ocean را جهت دریافت توضییح دهید که چجوری دریافتشون کنیم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام دریافت Oat پروژه Open ocean به صورت ویدئویی قرار گرفته اما Ape Swap هنوز Oat نداده برای تراست ولت!

nasim

slm... oat haye jadid har chand rooz elam mishe>? da channeletoon elam mikonid?

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله تو کانال هم اعلام میشه. در رابطه با مدت زمانش هم خدمتتون عرض کنم که قرار بود تا امروز 6 تا Oat فعال شده باشه اما فعلاً تراست ولت از رو برنامه پیش نرفته متاسفانه و تنها 4 تاشو فعال کرده!!

حمیدرضاخانه زاد

سلام oat چهار هم اومد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله مقاله آپدیت و بارگزاری شد!

هیمن

https://community.trustwallet.com/t/join-the-nft-bounty-hunt/602047 این پیوتد درسته کلاهبرداری نیست که خودمون انجام بدیم اونجا؟!

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله دوست عزیز لینک معتبری هست.

محمدرضا حیدری

هر چه تلاش کردم دیسکورد را اوکی نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام چه خطایی به شما میده؟ پیشنهاد میکنم به پیچ بیتفا پیام بدید، اونجا راحت‌تر می‌توانند باهاتون در ارتباط باشن و راهنمایی کنند!

محب

سلام من توییت رو میزنم ولی وریفای رو انجام نمیده بعد از چند دقیقه هم تست کردم ولی باز وریفای رو انجام نمیده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نباید مشکلی داشته باشه، پیشنهاد میکنم با اکانت دیگه‌ای امتحان کنید.

محب

سلام من توییت رو میزنم ولی وریفای رو انجام نمیده بعد از چند دقیقه هم تست کردم ولی باز وریفای رو انجام نمیده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نباید مشکلی داشته باشه، پیشنهاد میکنم با اکانت دیگه‌ای امتحان کنید.

زهره کشاورز

سلام میخوام از دیسکورد دومم استفاده کنم چون با ای پی هلند میرفتم الان میگ مال هلنده و تغییر نمیکنه چیکار کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متاسفانه متوجه منظورتون نشدم، دیسکوردتون در کدوم مرحله با اختلال مواجه میشه؟

علیرضا طیبی

سلام اجازه وصل شدن به تراست ولت را نمیدهد . آیا فرصت استفاده از این دو تمام شده ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه دوست عزیز فرصت همچنان فعال است.

علیرضا طیبی

سلام در قسمت کانکت ولت گزینه تراست ولت نداره . چکار باید کرد ؟ با تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول تراست رو به صورت افزونه نصب کنید و بعد از راه اندازی آنلاک کنید و وارد سایتی که قرار دادم بشید خودش باید خود به خود وصل بشه اگه نشد از رابط wallet connect اقدام کنید

israfil

سلام خسته نباشید من همش رو اوکی کردم ولی بخش دیسکورد رو هرکاری کردم نتونستم تکمیل کنم.نظرات رو که خوندم انگار اکثرا تو دیسکورد مشکل دارن لطفا اگه میشه بایه ویدیو این مشکل رو حل کنید.باتشکر از زحماتتون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باشه چشم برای معرفی Oat های بعدی ویدئوشو هم میذاریم و بخش دیسکورد رو هم کامل معرفی میکنیم.

احسان مرادیان

سلام اومدم یه تشکر اساسی از اقای پاتریک داشته باشم چقدر باحوصله و مفید تک تک پیام های دوستان رو جواب دادن واقعا ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام ممنون از نظر و لطف شما :)

حامد دهقانی

سلام. دریافت این nft ها فقط برای ایردراپ هست و باید ۱۴ تاشونو دریافت کنید؟ یعنی اگر چندتاشو فقط بگیریم ارزشی ندارن،نمیشه بعدا فروخت؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام معمولاً Oat ها فاقد ارزش هستند اما میتونن در آینده باعث بشن هولدرهاش واجد شرایط برای یک سری از فرصت ها باشن.

زهره

سلام من قبلا با توییتر و دیسکوردم با یک کیف پول دیگ تو سایتgalaxe وارد شدم الان بازم ادرس همون کیف پول میاد چطوری این ادرس رو حذف کنم تا تراست والت بیاد؟؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باید با یه اکانت توییر و دیسکورد جدید اقدام کنید.

رسول

s سلام من روی لینکی اول مقاله رفتم و روی گزینه ad chrome زدم ولی هر کاری میکنم دانلودش نصفه متوقف میشه خیلیم امتحان کردم رهنماییم کنید ؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در رابطه با دانلودش نباید مشکلی داشته باشه تنها لینک معتبر برای دانلود همین هستش، با اینترنت دیگه‌ای امتحان کنید شاید مشکل رفع شد.

nasim

slm .. ghesmat discord marahelo raftam ok shod .. ama bakhsh connect discord k regisret shodam tarikh tavalod nemidoonstm mahdoodiat seni dare eshteba zdm aln mige sen 13 kamtar nemitoone discord dashte bashe .. rahe hali hast?

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پیشنهاد میکنم یه اکانت جدید بسازید تو دیسکورد که مطمئن تر باشه (با جیمیل و شماره تلفن جدید) و بعدش با یک حساب دیگه (حساب جدبد در کیف پول تراست ولت) اقدام به دریافتش کنید. در نظر داشته باشید به احتمال زیاد به یه اکانت توییتری جدید هم نیاز داشته باشه

سعید

سلام . من با تراست ولت زدم . با ولت کوین بیس هم زدم کلایک کردم چون اول خود سایت کانکت شده بود. برا اون ولت هم ایردراپ ممکنه شامل بشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام دوست عزیز کیف پول فقط یه رابط کاربری میان کاربر و بلاکچینه و میشه یک حساب رو روی کیف پول‌های مختلف بازیابی کرد اما پیشنهاد ما اینه که با نسخع افزونه تراست ولت دریافتش کنید.

ممد شامی

سلام ببخشید من هر دو رو زدم با گوشی ولی اولی توی تراس ولت نشون نمیده nft ها دومی رو نشون میده که نوشته یدونه هست یعنی فقط هایلو رو نشون میده اون یکی نیست مشکلی داره یا فقط برای همه اینجوری هستن

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مورد اول این که پیشنهاد ما اینه که Oat ها رو با نسخه افزونه دریافت کنید اما در رابطه با سوالی که پرسیدید نه موردی نیست شاید باگ کیف پول باشه مهم اینه که تراکنش دریافت تایید بشه.

اسکندر قاسمی

سلام وقتت به خیر اولا تشکر ویژه از کل تیم که فوق العادست دوم من مرحله اول رو از روی ویدئو که گذاشتین تو کانال انجام دادم مرحله دوم هم همونطوری انجام بدم راحته کاش واسه هر کدوم یه ویدئو بزارین ممنون میشیم سپاس

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موارد زیادی هست (16 مورد) و تمام موارد تقریباً باید مشابه هم باشن ولی چشم برای چند موردش مجدد ویدئو میذاریم.

نیماصادقی

سلام .برای من روی شبکه اتریوم انجام میشه نشکلی نداره ؟قابل جابجایی هست هرnft اینطور که من متوجه شدم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه هیچ مشکلی نیست، البته NFT روی شبکه پالیگان ضرب میشه و مطمئناً NFT شما هم روی پالیگان هست کلاً قراره رو سه شبکه آولانچ ، BSC و پیلیگان ضرب بشن این Oat ها که فعلاً دو تای اول رو پالیگان هستن

ZIZI

سلام خیلی ممنون از راهنمایتون.جشنواره تا هشت دسمبر هست ایا تا اون موقع بقیه oat های جدید هم بزارید تا بتونیم کاملش کنیم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله دوست عزیز تمام Oat ها رو یکی یکی میذاریم! چند روز یک بار مقاله رو چک کنید آپدیت میشه

Beni

mr patric shoma fogholadeiiii man dar airdrop aptos 1500$ tonestam begiram shoma to ghalbe maei che ba air drop che bi airdrop

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بنی جان نوش جان خیلی خوشحالم که سود کردی

حمیدرضاخانه زاد

با سلام کانکت به دیسکورد چجوریه ممنون میشم توضیح بدین هر کار میکنم نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام روی گزینه Connect discord کلیک کنید، دیسکوردتون رو صفحه باز شده و متصل میشید، بعدش باید اقدام به عضویت در کانال کنید. برای آپدیت Oat های بعدی ویدئو هم میذارم تا کامل متوجه شوید.

حمیدرضاخانه زاد

با سلام کانکت به دیسکورد چجوریه ممنون میشم توضیح بدین هر کار میکنم نمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام روی گزینه Connect discord کلیک کنید، دیسکوردتون رو صفحه باز شده و متصل میشید، بعدش باید اقدام به عضویت در کانال کنید. برای آپدیت Oat های بعدی ویدئو هم میذارم تا کامل متوجه شوید.

Sepehr babaee

ت است ولتی که کانکت گردم به سایت‌ مهمه روی چه بلکچینی باشه؟ مثلا الان برای من که کانکت شده روی bnb هست

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه مهم نیست، خودش NFT رو روی شبکه‌ای که هست مینت می‌کنه. این NFTها قرار هست روی شبکه‌های BSC، Avalanche و Polygon مینت بشن که 2 مورد اول که فعلاً دریافت کردیم هر دو روی شبکه پالیگان هستند.

محمدرضاشاه

من صمیمانه از تیم شما قدردانی میکنم براتون سلامتی و تمنیت و آرامش و رشد از خدا میخوام

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام ممنون، نظر لطف شماست.

شانت

بقیه oat ها را باید از کجا بگیریم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام هنوز فعال نشدند، فعال شدن آموزششون رو در همین مقاله آپدیت میکنم.

محمد صادقی

سلام از کجا بفهمیم که 14oat رو گرفتیم و شامل قرعه کشی شدیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام هنوز که فعلاً فقط 2 تا از 16 مورد فعال شده ولی خب باید در روزهای آینده بقیه Oat ها نیز یکی یکی فعال میشن و آموزش نحوه دریافتشون رو در همین مقاله آپدیت می‌کنم.

محسن

سلام من دو تا سایت که گفتین مراحلش را انجام دادم ، ولی بالا نوشته بودین 16 پروژه هست ، چطوری بقیشون هم بریم و اون کارهایی که گفته را انجام بدیم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام دوست عزیز هنوز فقط 2 موردش فعال شده (همین دو موردی که در این مقاله دریافت کردیم)، بقیه موارد هم در روزهای آتی یکی یکی فعال خواهند شد و هر کدام که فعال بشه آموزشش رو در همین مقاله بارگزاری میکنم. پیشنهاد میکنم چند روز یک بار مقاله رو مطالعه کنید.

پارسا شاه حسین زاده

درمورد تاریخ هرکدوم از این پارتنر ها که چه زمانی باید جهت دریافت NFT ها اقدام کنیم از کجا میشه اطلاعات کسب کرد ؟ اگه بشه شما هم تو سایت قرار بدید .(یعنی مثلا dao maker از تاریخ .. تا تاریخ .. ، helio protocol از تاریخ .. تا تاریخ .. مهلت دریافت NFT هس

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فعلاً محدودیت زمانی برای دریافت این موارد اعلام نشده. موارد جدید رو هم هر وقت فعال شدند نحوه دریافتشون رو در همین مقاله قرار می‌دهم. پیشنهاد میکنم هر چند روز یک بار مقاله رو مجدد مطالعه کنید

محمد جغرافیا

سلام برای ایردراپ تراس ولت گفتید بای روگزینه اد کروم کلیک کنیم برای من این گزینه اد دسکتاپ میاد چکار باید بکنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام موردی نداره دوست عزیز، با کامپیوتر وارد لینکی که در ابتدای مقاله قرار دادم بشید و اقدام به دانلود افزونه تراست ولت کنید. سپس با توجه به مواردی که در مقاله ذکر شده اقدام به دریافت هر یک از Oat ها یا همون NFT ها کنید.

احسان مرادیان

اقای پاتریک ایا خودتون در ادامه ایردراپ تراست ولت به نوبت کلایم کردم مابقی nft ها رو اعلام میکنید مثل این دوتایی که اعلام کردید؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر بابت مطالب مفید وکاربردیتون واقعا دستمریزاد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام در حال حاضر تنها 2 مورد از Oat ها فعال شدند (همون دو موردی که در مقاله دریافتش کردیم). در روزهای آتی نیز هر کدام از Oat ها که فعال شدند آموزش دریافتشون رو به همین مقاله اضافه خواهیم کرد. پیشنهاد میکنم هر چند روز یک مجدد به مقاله سر بزنید.

محمد جغرافیا

سلام وقت بخیر شما گفتیدبرای ایر دراپ تراس ولت روی گزینه اد کروم کلیک کنیم ولی برای من گزینه اد دسکتاپ میاد چکار باید بکنم ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

موردی نداره دوست عزیز، با کامپیوتر وارد لینکی که در ابتدای مقاله قرار دادم بشید و اقدام به دانلود افزونه تراست ولت کنید. سپس با توجه به مواردی که در مقاله ذکر شده اقدام به دریافت هر یک از Oat ها یا همون NFT ها کنید.

عیسی

سلام این oat هایی که دریافت می کنیم در تراست ولت می تونیم ببینیم. ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام روی نسخه افزونه متاسفانه هنوز قابل مشاهده نیست ولی اگه همین ولت رو با استفاده از کلمات بازیابیش روی نسخه گوشی بالا بیارید در بخش NFT ها قابل مشاهده است. البته موردی نداره صرفاً تراکنش دریافت تایید بشه NFT در کیف پول قرار خواهد داشت.

REZA

من هرکاری کردم نه با گوشی نه سیستم نتونستم توئیترم رو کانکت کنم. لینک توییت رو درست وارد میکردم ولی هردو سایت ارور میدادن

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پیشنهاد میکنم با یک اکانت جدید اقدام کنید، دقت داشته باشید که نباید اختلاف زمانی زیادی بین توییت کردن و وارد کردن لینک قرار داشته باشه.

احمد قریشیان

سلام قسمت دیسکورد ک میزنم‌کانکت و نام کاربری و رمز وارد میکنم ولی بعد از زدن کانکت ارور میده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با چه اروری مواجه می‌شوید؟

احسان مرادیان

باسلام و خسته نباشید خدمت ادمین توسایت که نگاه میکنی میبینی بالای ۶۰تا nft هستش که میشه دریافتشون کرد درصورتی که شما گفتید ۱۶ تا قضیش چیه؟؟ واینکه میشه الان هم زمان ۱۶ تاشو کلایم کرد یا نوبتی خودتون معرفی میکنید؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام NFT هایی که گفتیم صرفاً NFT های تراست ولت هستند، اگه نه تو سایت Galxe موارد دیگری هم هست که خیلی ارزش ندارند. NFT های تراست در حال حاضر فقط 2 تاش فعال شدند و در روزهای آتی هم هر کدام که فعال شد (از 14 تای باقی مانده) مثل همین موارد و در همین مقاله

محمدرضا رستگاری

میشه در تلگرام هر موقع oat های جدید باز شد خبر بدید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله حتماً، هم در کانال تلگرامی و هم در پیج اینستاگرامی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

رامین غنایی

سلام تمام مراحل و انجام دادم بعد از کلیم رو قسمت تراکنش بالا سمت راست صفحه گیر میکنه تایید تراکنش نمیاد همش در حال لود شدنه یکی دوروز تو همین حالت مونده مشکل چطور برطرف میشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکل مشابهی قبلاً نداشتیم، پیشنهاد میکنم با یه اکانت جدید کار کنید.

احمد ستاره شناس

سلام ارزش این NFT چقدر است؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فعلا ارزشی ندارند اما باعث میشن واجد شرایط برای دریافن ایردراپ بشید.

احمد ستاره شناس

سلام ارزش این NFT چقدر است؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فعلا ارزشی ندارند اما باعث میشن واجد شرایط برای دریافن ایردراپ بشید.

رحمتی

سلام.برای اتصالولت اصلا تراست ولت جز وتای انتخابی نیست.بصورت خودکار به متامسک متصلمیشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه تراست ولتو دانلود کرده باشید و روی مرورگر راه‌اندازی و باز کنید، با ورود به سایت خودکار وصل میشه.

vahid jafari

تموم شده یا هنوز فرصت هستش براش؟ دیسکورد برام فعال نمیشه خطا میده مشکل چیه دقیقا؟ میگه توکن منقضی شده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه دوست عزیز هنوز فزصت داره و صحبتی هم در رابطه با مهلت دریافتش صورت نگرفته فعلاً.

Majid

سلام چطور میش با گوشی nft گرفت با مرورگر کیوی ترست ولت رو اضافه کردم تو کانکشن توییتر اخطار میده لطفا ی ویدئو با گوشی درست کنید چرا ک همه رایانه ندارن❤

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برای دریافت با گوشی اگر وارد لینکی که قرار دادم بشید (با هر مرورگری) یه گزینه به نام "Connect wallet" داره، روی اون کلیک کنید و بعدش روی با استفاده از Wallet Connect به تراست ولت متصل بشید.

جواد

سلام من قبلا از توییتر و کیف پول متامسکم برای شرکت در یک ایردراپ دیگه در همین سایت galxe استفاده کرده بودم برای همین الان که دوباره میخوام توییترمو برای این ایردراپ بهش وصل کنم این ارور رو میده آیا راه حلی برای رفعش وجود داره؟ Error: GraphQL error: 1402:

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام متوجه نشدم در کدوم مرحله با این مشکل مواجه میشید، اگر مشکل با توییتر هست و میخواهید با اکانت جدید کار کنید بگید که راهنمایی کنم از چه طریقی تغییر بدید اکانتو ولی اگر مشکل با کیف پوله کلاً کنید و با تراست ولت متصل شوید.

وحید

سلام دیسکورد برای من وصل نمیکنه خطا میده مشکلش چیه؟میتونید کمکی کنید؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با چه خطایی مواجه میشید؟

vahid

سلام برای من دیسکورد وصل نمیکنه و خطا میده کسی میتونه کمکی کنه؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با چه خطایی مواجه میشید؟

بهرام ناظمی

سلام تمام مراحل انجام شده ولی ان اف تی اول هنوز کلایم نشده با گوشی تلفن همراه. ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام چه مشکلی داره؟ امکان کلیک روی گزینه "Claim" فعال نشده؟

علی رضا

سلام وقت بخیر . گزینه دیسکورد توی مقاله قبلی شما نبود و من هم انجام ندادم ولی nft رو clim کرد . مشکلی نداره ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

برای Oat اول یا همون میکر دائو دیسکورد نمیخواد ولی برای دومی یعنی Helio حتماً میخواد، در صورتی که دیسکورد وصل نکنید نمیتونید Oat رو دریافت کنید. دقت داشته باشید حتماً تمام Oat ها رو دریافت کنید!

مهدی گرشاسبی

لطفا یک ویدیودر مورد چگونگی انجام مراحل فوق تهیه بفرمایید متشکرم

 
پاتریک شاه‌نظری

چشم حتماً ویدئو هم در آپدیت‌های آینده اضافه می‌کنیم

مهدی قاسمی

تو سایت galxe قسمتی که واسه دائو میکر و تراست ولت هست ننوشته باید 14 oat دریافت کنی، فقط نوشته به بیست نفر دو هزار دلار توکن تراست ولت به قید قرعه کشی میدن، این که گفتم درسته؟ یا باید این 14 oat رو بگیری جز شرایط 20 نفر برای قرعه کشی بشی؟

 
پاتریک شاه‌نظری

برای هرکدام از این Oat ها جایزه جداگانه‌ای در نظر گرفته شده اما بله باید حداقل 14 تا از 16 Oat را دریافت کنید و در قرعه کشی شرکت کنید. اما دریافت این Oat ها در آینده می‌تونه مزایا دیگری هم داشته باشه!

عارف مهدوی

سلام. هرکدوم ازین هارو که دریافت کنیم از کجا میتونیم داراییمونو ببینیم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام رو نسخه گوشی در قسمت NFT ها قابل نمایش هست ولی رو نسخه افزونه متاسفانه هنوز قابل نمایش نیست اما مشکلی نداره مهم اینه تراکنش دریافت تایید بشه!

هادی

سلام لطفا به محض فعال شدن مراحل دیگه پست را به روز فرمائید ، با تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله حتماً هر کدام از مراحل را آپدیت خواهیم کرد؛ مقاله رو هر چند روز یک بار مجدد چک کنید!

بهار

من به کامپیوتر دسترسی ندارم آیا با تلفن همراه میتونم همه این کارها رو انجام بدم و ان اف تی ها رو دریافت کنم ؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله امکانش هست ولی پیشنهاد ما استفاده از نسخه افزونه می باشد!

مطالب مرتبط

 

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .