آموزش شرکت در ایردراپ SEI

آموزش شرکت در ایردراپ SEI
نویسنده این مطلب
پاتریک شاه‌نظری

۸۲ لایک

۲۱,۹۹۲ بازدید
m
زمان مطالعه
انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ ۱۲:۴۲
بروزرسانی : ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ ۱۵:۱۲

در هفته‌های گذشته پروژه SEI بیش از 70 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است و در حال حاضر در حال توسعه شبکه آزمایشی (Test-net) خود است. بنا بر گزارشات این پروژه یک درصد از کل عرضه به بودجه ایردراپ اختصاص داده شده است و از این رو می‌توان گفت ایردراپ Sei حتمی است. پروژه SEI در اکوسیستم Cosmos قرار دارد و پروژه‌های این اکوسیستم همیشه ایردراپ‌های جذابی به جامعه خود داده‌اند.

در ادامه این مقاله با بیتفا همراه باشید تا به آموزش دریافت ایردراپ پروژه Sei بپردازیم.

 

نحوه دریافت ایردراپ SEI

این پروژه در حال آزمایش شبکه خود در فازهای آزمایشی است و برای انجام این آزمایشات در مقیاس گسترده، به همکاری جامعه خود نیاز دارد. پروژه SEI قبلاً نیز طی مراحلی از جامعه خود درخواست کرده بود تا در فازهای آزمایشی به شبکه کمک کنند و در مقابل NFT هایی به جامعه خود هدیه داده است که این NFT ها می‌توانند در آینده مجوزی برای دریافت ایردراپ باشند. تمام مراحل Sei Airdrop از 4 ماه پیش تا به الان به صورت ویدئو آموزشی تحت پوشش محصول BitfaAir بوده است و از این طریق نحوه دریافت همه NFT ها آموزش داده شده است. اما در حال حاضر با توسعه فاز دوم تست نت Atlantic مرحله جدیدی شروع شده است که کاربران می‌توانند مجدد با انجام مراحلی احتمال خود برای دریافت Airdrop را افزایش دهند.

در ادامه به مراحل انجام این کار خواهیم پرداخت.

 

ساخت کیف پول برای دریافت ایردراپ پروژه Sei

شبکه آزمایشی SEI توسط دو کیف پول Keplr و Leap پشتیبانی می‌شود اما در این آموزش ما از کیف پول Keplr استفاده می‌کنیم. این کیف پول هم برای موبایل و هم برای کامپیوتر قابل اجرا است اما در این ایردراپ کار با کامپیوتر راحت‌تر است. برای دانلود این کیف پول از "این لینک" اقدام کنید.

پس از دانلود کیف پول بر روی گزینه "Create new account" کلیک کنید تا کیف پول شما ایجاد شود، 12 کلمه داده شده را یادداشت کنید، برای کیف پول خود اسم و پسورد انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه "Next" کلیک کنید. سپس از شما می‌خواهد تا ترتیب کلمات را مرتب کنید تا مطمئن شود کلمات را درست یادداشت کرده‌اید. پس از انجام این کار بر روی گزینه "Register" کلیک کنید تا کیف پول قابل استفاده شود.

 

دریافت Faucet برای شبکه SEI

برای پوشش کارمزدها به مقداری توکن SEI نیاز داریم، برای دریافت مقداری توکن SEI وارد "این سایت" شوید و با کلیک بر روی گزینه "Connect wallet" کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید، سپس پیامی روی کیف پول نمایش داده می‌شود که باید بر روی گزینه "Approve" کلیک کنید. اکنون شبکه آزمایشی SEI-Atlantic 2 به کیف پول شما اضافه می‌شود. کاربرانی که طبق آموزش‌های قبلی روی فاز اول این شبکه کار کردند برای کار با فاز دوم این شبکه پیشنهاد می‌کنم کیف پول را پاک کنند، با همان 12 کلمه قبلی کیف پول را بالا بیاورند و سپس طبق آموزش‌های این مقاله باقی مراحل را انجام دهند. (قبل از پاک کردن کیف پول مطمئن شوید 12 کلمه را دارید)

پس از اتصال کیف پول بر روی گزینه‌های "autofill" و سپس "next" کلیک کنید. در ادامه با کلیک بر روی گزینه "I am human" کپچا را حل کنید و سپس بر روی گزینه "Request SEI" کلیک کنید تا مقداری SEI به کیف پول شما واریز شود.

دریافت فایت پروژه Sei

شبکه SEI به دلیل شلوغی شبکه در پرداخت فاست کمی تاخیر دارد، اگر پس از مدتی انتظار فاست دریافت نکردید پیشنهاد می‌کنم عضو "سرور دیسکورد SEI" شده، به کانال "atlantic-2-faucet" بروید و دستور "!faucet" و سپس آدرس کیف پول خود را وارد کنید. (مانند عبارت زیر)

sample=> !faucet sei1ctpwfszz3kzrykd8ngfrsdla56jt38t573y6h7

 

دریافت فاست از دیسکورد Sei

 

ایجاد تراکنش برای دریافت ایردراپ SEI

پس از دریافت فاست باید تعدادی تراکنش ثبت کنیم، برای انجام این کار به بخش "Stake" رفته، یکی از Node ها را انتخاب کرده و بر روی گزینه "Stake" کلیک کنید. سپس در قسمت "Amount" مقدار کمی (برای مثال 0.001) SEI انتخاب و بر روی گزینه "Delegate" کلیک کنید. با انجام این کار شما مقداری SEI استیک کرده و یک تراکنش ثبت می‌کنید؛ این کار را باید 25 بار تکرار کنید تا 25 تا تراکنش ثبت شود. پس از ثبت تراکنش‌ها شما واجد شرایط برای ارسال Gift خواهید بود.

ایجاد تراکنش در شبکه Sei

 

ارسال Gift در جهت افزایش شانس دریافت ایردراپ

در قدم بعدی باید وارد "این سایت" شده و با کلیک بر روی گزینه "Connect wallet" کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید. پس از اتصال، پلتفرم بررسی می‌کند و اگر 25 تراکنش را انجام داده باشید گزینه "Continue" برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی گزینه "Continue" از شما یک آدرسی می‌خواهد تا NFT را به آن آدرس هدیه دهید. شما می‌توانید این فرایند را با دو کیف پول پیش ببرید و از هر کدام به دیگری هدیه دهید اما اگر تنها با یک کیف پول تیم فرایند را انجام می‌دهید می‌توانید به آدرس قرار گرفته ارسال کنید.

sei1jcauy2gyz47fv6qp0l98aamed0gczrzq0jqs9l

پس از قرار دادن آدرس، بر روی گزینه‌ "Next" کلیک کنید، سپس با کلیک بر روی "Copy Claim instructions" می‌توانید لینک هدیه خود را کپی کنید.

 

دریافت پاداش ارسال شده

کیف پولی که به آن هدیه ارسال کردید می‌تواند هدیه خود را دریافت کند. برای انجام این کار باید به قسمت "Claim" رفته و بر روی گزینه "Continue" کلیک کنید. سپس از شما می‌خواهد تا اکانت توئیتر خود را متصل کنید؛ برای انجام این کار بر روی گزینه "Login with twitter" کلیک کنید، در ادامه باید اکانت توییتری پروژه SEI را دنبال کنید و یک پیام که خود پلتفرم برای شما نمایش می‌دهد را توییت کنید.

پس از انجام این مراحل گزینه "Claim your gift" برای شما نمایش داده می‌شود، بر روی آن کلیک کنید تا هدیه ارسال شده را دریافت کنید. (هدیه 24 ساعت بعد در قسمت Gallery نمایش داده خواهد شد)

 

باز کردن صندوق NFT دریافت شده از ایردراپ SEI

زمان دریافت NFT به پایان رسیده است و اکنون زمان باز کردن صندوق‌ها پاداش گرفته شده است. برای انجام این کار ابتدا از طریق "این لینک" وارد صفحه مخصوص این ایردراپ شده و کیف پول خود را به آن متصل کنید. در ادامه اگر NFT مورد نظر را دریافت کرده باشید برای شما نمایش خواهد داد و با کلیک بر روی گزینه "Open" میتونسد صندوق خود را باز کنید، سپس به صورت رندوم ارزشی برای پاداش شما تعیین می‌کند و هر چقدر این ارزش بالاتر باشد ممکن است در آینده ایردراپ ارزنده‌تری را دریافت کنید!!

صندوق پاداش SEI

این NFT ها در 4 دسته ارزش بندی می‌شوند که عبارتند از :

دسته Commen (60 درصد از کاربران)

دسته Unommen (25 درصد از کاربران)

دسته Rare (10 درصد از کاربران)

دسته Mythic (5 درصد از کاربران)

 

ایردراپ پروژه SEI چه زمانی توزیع خواهد شد؟

با توجه به سوالات مکرر در کامنت‌ها، لازم دانستنم توضیحی در رابطه با زمان توزیع ایردراپ بدهیم؛ جذابیت ایردراپ‌ها به نامشخص بودن برنامه آن‌هاست، اما با توجه به تحلیل‌هایی که از شرایط این پروژه داشتیم به احتمال زیاد همانند بلاکچین آپتوس، ایردراپ همزمان با راه‌اندازی شبکه اصلی (Main-net) توزیع شود. در رابطه با زمان مین نت، با توجه به نقشه راه‌ این پروژه قرار است در Q2 سال 2023 راه‌اندازی شود. در حال حاضر در ماه چهارم میلادی قرار داریم و مین نت قرار است حداکثر تا پایان ماه June (ماه ششم) اجرا شود!! 

به اشتراک بگذارید

کپی شد!

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

۱۴۰۲/۰۵/۲۳ ۲۱:۴۴
رضا حقی
آیا هنوز مهلت دریافت دارد؟
پاسخ
۱۴۰۲/۰۳/۱۲ ۱۶:۱۵
محمود
سلام..من هر کاری کردم نشد که وصل بشم.. آدرس ولت را نامعتبر میگه .. آیا وقتش تموم شده.. اگه تموم شده لطفاً بگید..
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۲۲ ۰۹:۵۰
علیرضا صادقی
چرا به کیف پول وصل نمیشه
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۲۰ ۲۲:۲۵
فرهاد غفاری
سلام وقت بخیر من تمام 25 ترکنش رو انجام دادم وبه سایتwww.seinetwork.io/treasure میرم وکانکت ولت میزنم این پیغام میادNo Sunken Treasure NFTs found for address sei ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۸ ۰۱:۰۰
سیداحمدرضا موسوی
سلام من صندوق رو گرفتم و باز کردم ولی زیرش این عبارت رو زد Uncommon این یعنی چی لطفا بگید ممنون
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام سطحش است uncommen میشه سطح دو
۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ۱۸:۲۳
پوریا کیوان
سلام وقت بخیر من هرکاری میکنم نمیتونم Faucet دریافت کنم. لطفا در صورت امکان مجدد اقدام به دریافت Faucet و بررسی تمام مراحل کنید و اطلاع رسانی نمایید. ممنونم
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام محلتش تموم شده
۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ۱۱:۳۶
پوریا
سلام وقت بخیر،ببخشید من کیف پولمو وصل کردم و ۲۵ تراکنشمم زدم ولی نمیزنه که گیف بساز؟!چه کنم نکنه تموم شده فرصت؟
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ۰۹:۴۱
بهادر
برای من دکمه open نداره جاییش...هیچ اطلاعاتی هم از اینکه مثلاً common هستش یا چی نداده آیا از جای خاصی باید چک کنم و لینک اشتباهی رو دارم میرم؟ در حال حاضر دارم از قسمت gallery نگاه میکنم
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۵ ۲۳:۱۱
zarifian
اقا من 2 روز پیش با دوتا اکانت بیش از 30 تا تراکنش یک هزارم زدم اما هنوز ارور میده 25تا تراکنش نداری .خستم کرد دیگه. نمیدونم چه اروریه این
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۵ ۱۶:۵۹
مسعود
مرسی از کانالتون من 2 تا باکس گرفتم هر دوتاش uncommon هست انشالله ارزش داشته‌ باشه موفق باشید
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۵ ۱۶:۴۷
فرزاد کاکتی
سلام لینکی که واسه باز کردن صندوق nft گذاشتین باز نمیکنه
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۴ ۱۵:۳۴
امیر امیری
سلام وقت به خیر، نتیجه ایردراپ چی شد؟؟
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۴ ۰۲:۲۹
mk
درود چطور باید توکنی که از طریق دیسکور (طبق آموزش بالا) دریافت کردیم رو وارد کیف پول کنیم؟
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۳ ۱۸:۰۰
سیدرضا سیدی
سلام قسمت تراکنش ها اصلا برام باز نمیشه یعنی نود ها رو نشون نمیده
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۳ ۰۳:۱۰
حسن
سلام من تا مرحله آخرش میرم میزنه خطای برنامه در سرویس رخ داده ب کنسول مرورگر بروید یکی دیگه هم همینجوری بود ولی امروز گفت هدیه داده شده در گالری ولی چیزی نیست
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۱ ۰۱:۰۵
امیرمحمد
سلام. برای من بخش مینت کردن میگه Your mint failed. دیشب هم انجام دادم ولی هنوز خبری نیست.؟
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ ۱۴:۳۷
میلاد2
من بیشتر از 25 تا تراکنش استیک انجام دادم با اینکه یه روز گذشته بازم Check Eligibility رو که میزنم میگه مراحل رو انجام ندادین لطفا جواب بدین ممنون
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ ۱۴:۰۱
محمد رضا اکرمی
سلام خسته نباشی من nft تو گالریم بود حالا میرم تو قسمت گالری فقط گیفت رو نمایش میده چرا؟
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ۱۸:۲۰
کامران
سلام من تمام مراحل رو با دوتا اکانت انجام دادم ولی الان چند روزه که هرجی به سایتش سر میزنم پیغام ..درحال ساختن nft شما.. رو میده وخبری از nft توی گالری نیست تو مقاله نوشتین بعد از 24 ساخت nft ساخته میشه ولی خبری نشد..
پاسخ
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ۱۷:۳۰
بهادر شمس
تا کی مهلت شرکت داریم
پاسخ

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .

 
پشتیبانی