آموزش ایردراپ آپتیمیزم Optimism

انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ۱۲:۰۵
آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۱:۳۷
معرفی و بررسی آموزش پلتفرم
204 متوسط زمان مطالعه : 10 دقیقه
نویسنده این مطلب
پاتریک شاه‌نظری

پروژه بلاکچینی آپتیمیزم در راستای افزایش مقیاس پذیری شبکه اتریوم فعالیت خود را آغاز کرده و در سال 2022 موفقیت‌های زیادی را تجربه کرده است. آپتیمیزم در اواسط سال 2022 ارز بومی خود را تحت عنوان OP عرضه کرده و 5 درصد از کل عرضه را در میان جامعه خود به صورت ایردراپ پخش کرد؛ ارزش این ایردراپ از 1000 دلار شروع و تا 50 هزار دلار برای برخی کاربران رسید! اما این در حالی است که طبق گزارشاتی که Optimism از توکنومیک خود منتشر کرده است، 19 درصد از کل عرضه به ایردراپ اختصاص داده شده است، در نتیجه 14 درصد از کل عرضه (تقریباً سه برابر میزان ایردراپ قبلی) قرار است مجدد به صورت ایردراپ به جامعه Optimism پرداخت شود و این موضوع به این معناست که همچنان شانس دریافت ایردراپ آپتیمیزم فراهم است. در ادامه این مقاله با بیتفا همراه باشید تا به آموزش دریافت ایردراپ Optimism بپردازیم! (مهلت برای شرکت در این ایردراپ به پایان رسیده است!)

 

آموزش Quest های Optimism

آپتیمیزم یک رویدادی را تحت همکاری با پروژه Galxe ایجاد کرده است که کاربران می‌توانند با انجام فعالیت‌هایی مشخص که به این فعالیت‌ها Quest گفته می‌شود، تعدادی NFT دریافت کنند که دارندگان این NFT ها به احتمال زیاد واجد شرایط برای دریافت ایردراپ Optimism خواهند بود. این رویداد بازخورد خیلی گسترده‌ای در پلتفرم Galxe و شبکه‌های مجازی داشته است و حتی همین الان و قبل از پایان رویداد این NFT ها در مارکت پلیس‌های مختلف در حال معامله می‌باشند! در این مقاله به آموزش Quest های Optimism و نحوه دریافت NFT های آن خواهیم پرداخت و حتماً پیشنهاد می‌کنم آن‌ها را دریافت کنید زیرا این NFT ها هم ارزش فروش دارند و هم می‌توانند بالاترین شانس برای دریافت ایردراپ آپتیمیزم را به مخاطبین ارائه دهند (ایردراپی که می‌تواند ارزش چند هزار دلاری داشته باشد). دریافت حداقل 4 واحد از این NFT ها برای شرکت در ایردراپ احتمالی آپتیمیزم اجباری است!

در نظر داشته باشید برای شرکت در این ایردراپ و در جهت پوشش کارمزد تراکنش‌ها نیاز به مقداری اتریوم بر بستر Optimism دارید، این میزان را می‌توانید از صرافی MEXC یا دیگر صرافی‌ها خریداری کرده و یا اتریوم مورد نیاز خود را از شبکه اصلی اتریوم به لایه دوم آپتیمیزم بریج بزنید (پیشنهاد ما خرید از صرافی MEXC می‌باشد) و سپس بر بستر آپتیمیزم به کیف پول خود انتقال دهید. مطمئناً این NFT ها ارزش خیلی بیشتری از این کارمزدها خواهند داشت و شرکت در این ایردراپ احتمالی می‌تواند بسیار ارزنده باشد!. (برای کار با صرافی MEXC پیشنهاد می‌کنم مقاله "آموزش کامل صرافی ام ایکس سی (MXC)" را از سایت بیتفا مطالعه کنید) 

در ادامه این مقاله به آموزش گام به گام نحوه دریافت این NFT ها خواهیم پرداخت!

 

آموزش انجام Quest اول از Quest های آپتیمیزم (Stargate)

آپتیمیزم 18 موردQuest و در نتیجه NFT دارد که ما با توجه به راحتی و الویت دریافت هرکدام به ترتیب چند مورد را آموزش خواهیم داد. برای دریافت اولین ایردراپ باید از طریق پلتفرم Stargate حداقل 100 دلار USDC از شبکه‌های مختلف به شبکه آپتیمیزم بریج بزنید. برای پرداخت حداقل میزان کارمزد پیشنهاد می‌کنم این انتقال را از شبکه پالیگان به آپتیمیزم انجام دهید. برای انجام این کار ابتدا حداقل 100 دلار USDC و مقداری رمزارز Matic به کیف پول متامسک خود واریز کنید (ما در این ایردراپ با کیف پول متامسک کار خواهیم کرد اما شما با کیف پول‌های دیگری از جمله تراست ولت هم می‌توانید فعالیت کنید). پس از واریز کردن USDC و Matic به کیف پول خود، وارد "این لینک" شوید. (دقت داشته باشید هم Matic و هم USDC باید بر بستر پلیگان باشند – از طریق صرافی MEXC می‌توانید هر دو رمزارز را بر بستر پالیگان انتقال دهید)

پس از ورود به این سایت بر روی گزینه Connect Wallet (بالا سمت راست) کلیک کنید و کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید. سپس در قسمت "From" شبکه Matic و در قسمت ارز USDC را انتخاب کرده و در قسمت "To" شبکه Optimism را انتخاب کنید. حجم مورد نیاز برای انتقال را انتخاب کرده (حجم انتخابی باید بیشتر از 100 دلار باشد) و سپس بر روی گزینه "Approve" کلیک کنید. در ادامه با پرداخت کمی کارمزد (این کارمزد با ارز Matic باید پرداخت شود) گزینه "Confirm transfer" برای شما فعال خواهد شد، بر روی این گزینه کلیک کرده و کمی کارمزد پرداخت کنید تا USDC های شما از شبکه پالیگان به آپتیمیزم انتقال پیدا کند. دقت داشته باشید برای انتقال دارایی میان این دو شبکه باید 21 دقیقه منتظر بمانید! (در مجموع هزینه‌ها و کارمزدهای دریافت این مرحله پایین تر از 0.2 دلار خواهد بود)

آموزش انجام Quest اول (Stargate)

پس از انجام این مراحل به "این لینک" مراجعه کرده و کیف پول خود را به پلتفرم Galxe متصل کنید؛ سپس بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا اولین NFT به کیف پول شما واریز شود! برای دریافت این NFT باید یه مقدار کارمزد با اتریوم بر پایه آپتیمیزم پرداخت کنید. (در ادامه با این 100 دلار USDC بر پایه آپتیمیزم مجدد کار خواهیم داشت)

 

آموزش انجام Quest دوم (Uniswap)

دومین NFT که قرار است ما در این مقاله به دریافت آن بپردازیم مربوط به یونی سواپ است. برای دریافت این NFT باید در صرافی یونی سواپ و بر بستر آپتیمیزم حداقل 2 سواپ و با میزان حجم بالای 20 دلار داشته باشید. برای انجام این کار ابتدا وارد "این لینک" شده، کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید و شبکه را بر روی آپتیمیزم قرار دهید. (برای آموزش کار با صرافی غیر متمرکز یونی سواپ توصیه می‌کنم مقاله "آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap)" را از سایت بیتفا مطالعه کنید)

از مرحله شماره 1 بیش از 100 دلار USDC بر بستر آپتیمیزم داریم، باید بخشی از این USDC ها را طی 2 تراکنش (به مبلغ 20 دلار) به ETH تبدیل کنید، برای انجام این کار ابتدا جفت ارز و حجم معامله مورد نظر را انتخاب کرده سپس بر روی گزینه "Allow the Uniswap protocol to use your USDC" کلیک کنید. در مرحله بعدی باید کمی کارمزد پرداخت کنید تا این تراکنش انجام شود؛ پس از آن گزینه "Swap" برای شما فعال شده و با کلیک بر روی گزینه "Swap" و پرداخت کمی کارمزد می‌توانید معامله خود را انجام دهید. (دقت داشته باشید این معاملات باید بر بستر شبکه آپتیمیزم صورت بگیرد)

آموزش انجام Quest دوم (Uniswap)

این فعالیت را باید دو بار انجام دهید تا واجد شرایط برای دریافت NFT باشید، سپس وارد "این لینک" شده و با کلیک بر روی گزینه "Verify" و سپس "Claim" اقدام به دریافت NFT خود کنید. (برای انجام فرایندهای ذکر شده و دریافت این NFT در مجموع به پرداخت کمتر از 0.8 دلار هزینه نیاز دارید)

 

آموزش انجام Quest سوم (Pooltogether)

برای دریافت این NFT شما نیاز دارید تا بیش از 20 دلار USDC به پلتفرم Pooltogether واریز کنید و حداقل سه روز دارایی خود را در این پلتفرم نگه دارید، بعد از آن می‌توانید داریی خود را برداشت کنید.

برای انجام این فراید ابتدا وارد "این لینک" شده، کیف پول خود را به آن متصل کنید و سپس بر روی گزینه "Deposit" کلیک کنید؛ در قدم بعدی بر روی گزینه "Deposit to WIN" کلیک کنید و سپس گزینه USDC بر بستر Optimism را انتخاب کرده و بر روی گزینه "Deposit" کلیک کنید. در قدم باید میزان دارایی که قصد دارید در این پلتفرم قرار دهید را انتخاب کنید (دقت داشته باشید این میزان باید بیشتر از 20 دلار باشد). پس از انتخاب حجم مورد نظر بر روی گزینه "Review Deposit" کلیک کنید تا دارایی شما به این پلتفرم واریز شود؛ با پرداخت کمی کارمزد این مرحله نیز انجام خواهد شد!

آموزش انجام Quest سوم (Pooltogether)

پس از انجام این مراحل دیگر نیازی به انجام دادن کار دیگری ندارید، تنها کافیست 3 روز منتظر باشید و سپس وارد "این لینک" شده و با کلیک بر روی گزینه‌های "Verify" و سپس "Claim" اقدام به دریافت NFT خود کنید. (برای دریافت این NFT در مجموع به پرداخت کمتر از 0.6 دلار کارمزد نیاز دارید)

 

برداشت نقدینگی از پلتفرم Pooltogether

برای برداشت دارایی از این پلتفرم باید ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس به قسمت "Deposit" و سپس "Account" کلیک کنید. در ادامه استخر مورد نظر (USDC-Optimism) را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه "Withdraw" کلیک کنید. در ادامه مقداری کارمزد پرداخت کنید تا دارایی به کیف پول شما بازگردد.

 

آموزش انجام Quest چهارم (Rubicon)

برای دریافت NFT چهارم به سراغ پروژه Rubicon می‌رویم، برای دریافت این NFT باید بیش از 20 دلار سواپ زده و بیش از 20 دلار نقدینگی در استخرهای این پروژه قرار دهیم. برای انجام این کار ابتدا از طریق "این لینک" وارد پلتفرم شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول به پلتفرم کنید.

در قدم بعدی باید اقدام به سواپ کردن بیش از 20 دلار دارایی کنیم؛ برای این کار به قسمت Swap رفته و بیش از 20 دلار از ارز USDC را به ارز OP تبدیل کنید. جفت ارز مورد نظر را انتخاب کرده سپس بر روی گزینه "Approve" کلیک کنید، بعد از پرداخت کمی کارمزد گزینه "Swap" فعال خواهد شد. بر روی این گزینه کلیک کنید تا با پرداخت کمی کارمزد USDC شما به OP تبدیل شود.

آموزش انجام Quest چهارم (Rubicon)

در مرحله بعدی باید بیش از 20 دلار نقدینگی تامین کنید، برای این کار ابتدا وارد قسمت "Pools" شده و استخر USDC را انتخاب کنید، بر روی آن کلیک کنید، حجم مورد نظر را انتخاب کنید (بیش از 20 دلار) و بر روی گزینه "Deposit" کلیک و با پرداخت کمی کارمزد نقدینگی مورد نیاز را تامین کنید. با انجام این دو فرایند امکان دریافت چهارمین NFT نیز برای شما فراهم خواهد شد.

آموزش انجام Quest های Optimism

اما شما برای دریافت این NFT برخلاف موارد گذشته به توییتر و دیسکورد نیز نیاز دارید. ابتدا وارد "این لینک" شده و گزینه "Rubicon OP Quest Trader" را Verify کنید. سپس با کلیک بر روی گزینه "Connect discord" اقدام به متصل کردن دیسکورد خود به وبسایت و سپس اقدام به عصویت در سرور دیسکوردی پروژه Rubicon کنید؛ پس از عضویت به قسمت کانال‌های این سرور رفته، وارد کانال "Rules" شده و بر روی گزینه "Complete" کلیک کنید. سپس گزینه "I have read and agree to the rules" را فعال کنید و سپس بر روی گزینه "Submit" کلیک کنید. با انجام این کار اکانت دیسکوردی شما در این سرور وریفای خواهد شد، سپس مجدد به "این لینک" مراجعه کرده و گزینه دیسکورد را وریفای کنید. در قدم آخر نیز باید اکانت توییتری خود را به پلتفرم متصل کرده، اکانت توییتری پروژه Rubicon را دنبال کنید و گزینه مورد نظر را وریفای کنید. (کار با توییتر و دیسکورد در پلتفرم Galxe را در مقاله "ایردراپ تراست ولت" آموزش داده‌ایم)

با انجام مراحل ذکر شده شما می‌توایند NFT چهارم خود را نیز دریافت کنید، بر روی گزینه "Claim" کلیک کرده و NFT خود را دریافت کنید. (در نظر داشته باشید پس از دریافت NFT مورد نظر می‌توانید 20 دلار نقدینگی تامین شده در این استخر را برداشت کنید).

 

برداشت نقدینگی از پلتفرم Rubicon

برای برداشت نقدینگی از استخرهای پلتفرم Rubicon ابتدا وارد "این لینک" شده، سپس به قسمت "Pools" رفته و استخر مورد نظر را انتخاب کرده (استخر USDC) و به قسمت "Withdraw" مراجعه کنید. در ادامه کل مقدار را انتخاب کرده (دارایی به صورت bathUSDC نمایش داده می‌شود) و با کلیک بر روی گزینه "withdraw" افدام به برداشت آن کنید.

 

در صورتی که هر 4 مورد از NFT ها را دریافت کردید شما اکنون در tier شماره 1 قرار دارد و واجد شرایط برای دریافت ایردراپ هستید.

 

آموزش‌های ویدئویی شرکت در ایردراپ OP و دریافت این NFT ها را در "BITFA-AIR" منتشر کرده‌ایم!!

 

آموزش انجام Quest پنجم از ایردراپ OP توکن (Synapse)

پنجمین NFT که قصد دریافت آن را داریم NFT پروژه Synapse می‌باشد. برای دریافت این NFT لازم است تا حداقل 20 دلار استیبل کوین در استخرهای مورد نظر آن قرار دهید؛ بلافاصله پس از دریافت NFT می‌توانید نقدینگی خود را در از استخر برداشت کرده و این 20 دلار خرج نخواهد شد!

برای شروع کار با این پلتفرم ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول خود را به آن متصل کنید. سپس بر روی استخر "Optimsim stableswap pool" کلیک کرده (در تصویر به اشتباه استخر اتریوم را علامت زدیم) و استیبل کوین مورد نظر خود را انتخاب کنید (از آن‌جایی که ما تمام مراحل را با USDC پیش رفته‌ایم، این مرحله را نیز با USDC ادامه خواهیم داد). میزان حجم مورد نظر را انتخاب کرده (بیشتر از 20 دلار) و سپس بر روی گزینه "Add Liquidity" کلیک کنید و با پرداخت کمی کارمزد تراکنش، دارایی خود را در استخر قرار دهید. با انجام این کار شما واجد شرایط برای دریافت NFT پنجم خواهید بود.

 های Synapse آموزش انجام Quest

 

برداشت NFT پنجم از NFT هایOP توکن (Synapse)

پس از انجام مراحل ذکر شده، از طریق "این لینک" وارد پلتفرم Galxe شده، کیف پول خود را به آن متصل کنید و بر روی گزینه Verify کلیک کنید (دریافت این NFT شامل دو مرحله کار است اما با انجام موارد ذکر شده در این مقاله، شما واجد شرایط برای دریافت NFT خواهید بود). پس از وریفای کردن امکان برداشت NFT فراهم خواهد شد، بر روی گزینه Claim کلیک کنید تا پنجمین NFT نیز با پرداخت کمی کارمزد وارد کیف پول شما شود! (این NFT در مجموع کمتر از 0.6 دلار هزینه دارد)

 

نحوه برداشت نقدینگی از پلتفرم Synapse

برای برداشت نقدینگی نیازی به صبر کردن ندارید، پس از دریافت NFT، از طریق لینک قرار داده شده در بالا مجدد به استخر "Ethereum stableswap pool" مراجعه کرده و این بار به جای "Add Liquidity" به قسمت "Remove Liquidity" مراجعه کنید. سپس همانند عکس زیر، میزان موجودی را بر روی 100 درصد قرار داده، نحوه دریافت را به روش "USD Circle" انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه "Withdraw" کلیک کنید. ابتدا باید دسترسی مورد نظر را به پلتفرم داده (Approve) و سپس تراکنش برداشت را تایید کنید. در نهایت دارایی شما به صورت کامل به کیف پول واریز خواهد شد!

نحوه برداشت نقدینگی از پلتفرم Synapse

 

آموزش انجام Quest ششم از ایردراپ Optimism (Pika)

برای دریافت NFT ششم به کار با پلتفرم Pika خواهیم پرداخت؛ برای دریافت این NFT لازم است ابتدا یک معامله با مارجین بالای 30 دلار در این پلتفرم باز کرده و سپس نقدینگی بیش از 30 دلار نیز در استخرهای این پلتفرم قرار دهید. در ادامه به آموزش این پلتفرم خواهیم پرداخت.

برای شروع کار وارد "این لینک" شده، بر روی گزینه "Start trading" کلیک کنید و کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید.

اتصال کیف پول به پلتفرم Pika

در قدم بعدی باید بر روی رمزارز ETH یک معامله باز کنید (این معامله هم می‌تواند به صورت Long باشد و به صورت Short)؛ نوع معاملاتی را نیز بهتر است بر روی گزینه "Market" قرار دهید. سپس میزان حجم معاملاتی خود را انتخاب کرده (باید بیشتر از 30 دلار باشد) و سپس اهرم معاملاتی را تنظیم کنید (پیشنهاد می‌کنم اهرم را بر روی 1x قرار دهید). دقت داشته باشید مارجین یا همان اصل سرمایه باید بالای 30 دلار باشد و میزان حجم Size اهمیتی ندارد (میزان Size تابعی از اهرم است). در ادامه بر روی گزینه "Approve" کلیک کنید تا پلتفرم دسترسی لازم در جهت استفاده از دارایی شما را دریافت کند؛ پس از آن بر روی گزینه‌های "Enable market order" و سپس "Accept terms of enable orders" کلیک کنید تا امکان ایجاد معامله برای شما فراهم شود و در نهایت نیز با کلیک بر روی گزینه‌های "Submit" و "Confirm" معامله شما اجرا خواهد شد.

آموزش Quest های آپتیمیزم

 

بستن معامله در پلتفرم Pika

پس از باز کردن معامله در پلتفرم Pika می‌توانید سریعاً ان را ببندید تا داراریی شما دچار نوسان نشود. برای انجام این کار به قسمت "Positions" رفته و بر روی گزینه‌های "Close" و سپس "Close Position" کلیک کنید و با پرداخت کمی کارمزد معامله خود را ببندید.

 

تامین نقدینگی در پلتفرم Pika

در قدم بعدی باید به تامین نقدینگی در پلتفرم Pika بپردازیم؛ برای انجام این کار وارد قسمت "Vault" شده و بر روی گزینه "Stake" کلیک کنید. در ادامه بر روی گزینه‌های "Approve" و سپس "Stake" کلیک کنید تا فرایند تامین نقدینگی در پلتفرم صورت بگیرد. (دقت داشته باشید دارایی به مدت 3 روز قفل خواهد شد و سپس می‌توانید آن را برداشت کنید، اما NFT همزمان با نقدینگی قابل برداشت خواهد بود).

تامین نقدینگی در پلتفرم Pika

 

برداشت نقدینگی از پلتفرم Pika

برای برداشت نقدینگی از پلتفرم Pika ابتدا وارد "این لینک" شده، بر روی گزینه "Start trading" کلیک کنید و با کلیک بر روی منوی کنار صفحه به قسمت "Vault" کنید. در ادامه بر روی گزینه "Unstake" کلیک کرده، حجم مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه "Withdraw" نقدینگی خود را به کیف پول بازگردانید.

 

برداشت NFT ششم از NFT های آپتیمیزم (Pika)

پس از انجام اقدامات ذکر شده می‌توانیم به برداشت NFT بپردازیم؛ برای انجام این کار وارد "این لینک" شده، بر روی گزینه‌های "Verify" و سپس "Claim" کلیک کنید تا با پرداخت کمی کارمزد NFT به کیف پول شما واریز شود! (هزینه کارمزدهای مراحل ذکر شده در مجموع حدود 1.4 دلار خواهد بود)

 

آموزش انجام Quest هفتم از ایردراپ آپتیمیزم (Quix)

پلتفرم Quix یک بستر معاملاتی برای NFT های بستر آپتیمیزم می‌باشد؛ برای دریافت NFT هفتم، لازم است تا یک NFT به ارزش بیش از 0.0099 اتریوم (معادل حدود 14 دلار) از این پلتفرم خریداری کنید. (البته در نظر داشته باشید که می‌توانید NFT خریداری شده را به همان قیمت به فروش بگذارید و اگر کالکشن مورد نظر نقدینگی کافی داشته باشد سریعاً به فروش خواهد رفت)

برای خریداری NFT ابتدا وارد "این لینک" شده کیف پول خود را به آن متصل کنید. سپس در ادامه یکی از کالکشن‌های مورد نظر را انتخاب کرده و یک NFT خریداری کنید (با توجه به بررسی‌هایی که ما از قیمت NFT ها و حجم معاملاتی آن‌ها در کالکشن‌های مختلف داشته‌ایم، کالکشن "CyberNerds" گزینه مناسبی برای خرید می‌تواند باشد).

آموزش دریافت Quest آپتیمیسم

برای خرید یکی از NFT ها را انتخاب کرده (ترجیحاً ارزان‌ترین مورد و در صورتی که بالاتر از 0.0099 دلار است را انتخاب کنید) بر روی گزینه‌های "Buy Now" و سپس "Purchase NFT" کلیک کنید و در نهایت با پرداخت کمی کارمزد آن را خریداری کنید.

آموزش انجام quest مرتبط با Quix

نکته جالبی که وجود دارد این است که همین NFT هایی که در جهت شرکت در ایرداپ جمع می‌کنیم نیز قابل فروش در پلتفرم QUIX است. اما در صورت فروش NFT های خود، دیگر واجد شرایط برای دریافت ایردراپ احتمالی OP نخواهید بود.

 

برداشت NFT هفتم از NFT های Optimism (Quix)

برای برداشت NFT هفتم باید ابتدا وارد "این لینک" شده و مورد مرتبط به خرید NFT را وریفای کنید (دقت داشته باشید برای وریفای کردن این گزینه باید یک روز بعد از خرید NFT اقدام کنید)، سپس اکانت توییتری پروژه Quix را نیز دنبال کرده و گزینه مربوطه آن را نیز وریفای کنید. پس از انجام مراحل ذکر شده NFT هفتم نیز قابل برداشت خواهد بود؛ بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا با پرداخت کمی کارمزد به کیف پول واریز شود. (هزینه کارمزدهای انجام مراحل برای دریافت این NFT حدود 0.3 دلار خواهد بود)

 

در صورتی که هر 7 مورد از NFT ها را دریافت کردید شما اکنون در tier شماره 2 قرار دارد و واجد شرایط برای دریافت ایردراپ هستید.

 

آموزش‌های ویدئویی شرکت در ایردراپ OP و دریافت این NFT ها را در "BITFA-AIR" منتشر کرده‌ایم!!

 

آموزش انجام Quest هشتم از ایردراپ آپتیمیزم (Perpetual)

در قسمت هشتم به برداشت NFT پروژه Perpetual خواهیم پرداخت؛ این پروژه در حوزه معاملات فیوچرز فعالیت دارد و باید بیش از 100 دلار معامله در این پلتفرم انجام دهیم. برای شروع کار ابتدا وارد "این لینک" شده، بر روس گزینه "LAUNCH APP – V2" کلیک کرده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود کنید!

آموزش انجام Quest آپتیمیزم

سپس باید مقداری دارایی به این پلتفرم واریز کنید؛ برای انجام این کار به قسمت "Overview" رفته ارز USDC را انتخاب کنید و بر روی گزینه "Deposit" کلیک کرده و بیش از 100 دلار واریز کنید. (ابتدا بر روی گزینه "Approve" و سپس "Deposit" کلیک کنید)

آموزش انجام Quest آپتیمیزم

در ادامه به قسمت "Markets" رفته، رمزارز "ETH" را انتخاب کرده و اقدام به باز کردن یک معامله کنید (دقت داشته باشید هیچ تفاوتی ندارد که معامله به صورت Long باشد یا Short – ما معامله لانگ باز خواهیم کرد). برای انجام این کار در قسمت "Amount" حجم مورد نظر را انتخاب کنید، نوع معاملاتی را بر روی گزینه "Market" قرار داده و بر روی گزینه "Confirm Long" کلیک کنید.

آموزش انجام Quest آپتیمیزم

 

بستن معامله در پلتفرم Perpetual

برای بستن معامله به قسمت "Position" رفته و با کلیک بر روی گزینه "Close" و سپس "Confirm Close" معامله خود را ببندید  (آموزش تصویری در عکس بالا). سپس مجدد به بخش "Overview" رفته، رمزارز "USDC" را انتخاب کنید و بر روی گزینه "Withdraw" کلیک کنید. در ادامه کل موجودی را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه "Withdrawal" کنید!

آموزش انجام Quest آپتیمیزم

 

برداشت NFT هشتم از NFT های Optimism (Perpetual)

برای برداشت این NFT ابتدا وارد "این لینک" شده، و پس از وریفای کردن، بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید. البته در نظر داشته باشید پس از دریافت این NFT شما واجد شرایط برای دریافت یک Oat که برای خود پروژه Perpetual است نیز خواهید بود؛ برای دریافت این Oat وارد "این لینک" شده و اقدام به دریافتش کنید! (هزینه کارمزدهای این NFT در مجموع حدود 1 دلار خواهد بود!)

 

آموزش انجام Quest نهم از ایردراپ OP توکن (Kwenta)

پروژه Kwenta نهمین پروژه‌ای است که باید به دریافت NFT آن بپردازیم؛ این پروژه نیز همانند مورد قبلی در حوزه معاملات فیوچرز فعالیت دارد. برای شروع کار ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول خود را به آن متصل کنید!

آپتیمیزم Quest

پس از ورود به پلتفرم بر روی گزینه "Trade Now" کلیک کنید تا به بخش معاملات وارد شوید؛ سپس بر روی گزینه "Create Account" کلیک کنید تا یک حساب در این پلتفرم ایجاد کنیم، در ادامه نیز باید بر روی گزینه‌های "Create Account" و "َApprove" کلیک کنید.

آپتیمیزم Kwenta

پس از ایجاد حساب باید به انجام معامله در پلتفرم بپردازیم؛ برای انجام آن نیاز به sUSD داریم، ابتدا به قسمت "Exchange" رفته و USDC خود را به sUSD تبدیل کنید.

آموزش کار با پلتفرم Kwenta

در قدم بعدی به بخش معاملات برگشته، بر روی گزینه "Deposit Margin" کلیک کنید و مقدار مورد نظر را به پلتفرم واریز کنید. سپس حجم معامله خود را انتخاب کرده (بالای 100 دلار) و بر روی گزینه "Open Position" کلیک کنید (تفاوتی میان معاملات Long و Short وجود ندارد). در قدم بعدی بر روی گزینه "Confirm Order" کلیک کرده و معامله خود را باز کنید!

آموزش کار با پلتفرم Kwenta

برای بستن معامله نیز بر روی گزینه "Close Position" کلیک کنید و معامله خود را ببندید. پس از بستن معامله باید دارایی خود را از پلتفرم خارج کنید؛ برای این کار بر روی گزینه علامت گذاری شده در عکس زیر کلیک کنید، و سپس اقدام به برداشت موجودی خود کنید!

آموزش کار با پلتفرم Kwenta

 

برداشت NFT نهم از NFT های Optimism (kwenta)

برای برداشت NFT باید ابتدا وارد "این لینک" شوید، دقت داشته باشید که این گزینه نیز به توییتر نیاز دارد و برای برداشت NFT باید حساب توییتری پروژه Kwenta را دنبال کرده و یک توییت از پیج توییتری این پروژه ریتوییت کنید، پس از انجام این مراحل شما واجد شرایط برای دریافت این NFT نیز خواهید شد (البته در نظر داشته باشید برای برداشت این NFT شاید لازم باشد 48 تا 72 ساعت منتظر ماند). هزینه کارمزدهای این NFT در مجموع حدود 1.5 دلار خواهد بود!

 

آموزش انجام Quest نهایی از ایردراپ OP توکن (Velodrome)

آخرین موردی که به دریافت NFT آن می‌پردازیم پروژه Velodrome می‌باشد؛ برای دریافت آن نیاز دارید تا بیشتر از 20 دلار نقدینگی در استخر مورد نظر قرار دهید. برای شروع کار ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول خود را به آن متصل کنید!

در قدم بعدی به قسمت Pools رفته استخر "sAMM-USDC/DAI" را انتخاب کنید، سپس بر بیش از 10 دلار USDC و بیش از 10 دلار DAI انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه "Deposit & Stake" کلیک کنید؛ در قدم آخر نیز باید تراکنش‌های مورد نظر را تایید کنید تا دارایی به استخر مورد نظر واریز شود!

آموزش پلتفرم velodrome

 

برداشت NFT دهم از NFT های Optimism (Velodrome)

برای برداشت این NFT به "این لینک" مراجعه کرده و گزینه مورد نظر را وریفای کنید، در قدم بعدی نیز به توییتر نیاز خواهید داشت، با دنبال کردن اکانت توییتری این پروژه و وریفای کردن گزینه مورد نظر اقدام به دریافت NFT خود کنید!

 

نحوه برداشت نقدینگی از پلتفرم Velodrome

برای برداشت نقدینگی با توجه به آموزش‌های ذکر شده مجدد به استخری که در آن تامین نقدینگی انجام دادیم مراجعه کرده بر روی گزینه "withdraw" کلیک کنید، حجم مورد نظر خود را بر روی گزینه "Max" قرار داده و با کلیک بر روی گزینه "Unstake LP >0.01" نقدینگی خود را از استخر خارج کنید!

 

در صورتی که هر 10 مورد از NFT ها را دریافت کردید شما اکنون در tier شماره 3 قرار دارد و واجد شرایط برای دریافت ایردراپ هستید.

 

آموزش‌های ویدئویی شرکت در ایردراپ OP و دریافت این NFT ها را در "BITFA-AIR" منتشر کرده‌ایم!!

 

سوالات متداول در رابطه با آموزش دریافت ایردراپ آپتیمیزم

برای شرکت در این رویداد تا تاریخ 17 ژانویه (27 دی ماه) فرصت دارید. (مهلت برای شرکت در این ایردراپ به پایان رسیده است)

تاریخ دقیقی در رابطه با عرضه ایردراپ آپتیمیزم منتشر نشده است و در صورتی که قصد NFT های ذکر شده را دریافت کرده‌اید باید منتظر خبر عرضه ایردراپ آن باشید! (ما در مجموعه بیتفا به اطلاع رسانی آن خوهیم پرداخت)

این رویداد، دارای 18 واحد NFT است که با توجه به بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم بیتفا، داشتن حداقل 4 مورد از NFT های این رویداد برای واجد شرایط شدن در دریافت ایردراپ احتمالی و پیشرو آپتیمیزم کفایت می‌کند.

این رویداد دارای 3 دسته (Tier) از کاربران می‌باشد؛ کاربرانی که حداقل 4 مورد از NFT ها را دریافت کرده‌اند، کاربرانی که حداقل 7 مورد از NFT ها را دریافت کرده‌اند و کاربرانی که حداقل 10 مورد از NFT ها را دریافت کرده‌اند و هر کدام از این دسته‌ها دستاوردهایی متناسب با دسته خود دریافت خواهند کرد. (هرچه دسته بالاتر، میزان پاداش بیشتر!)

ما در مجموعه بیتفا تمامی 18 Quest را بررسی کرده و به ترتیب راحت‌ترین موارد را در این مقاله برای شما قرار می‌دهیم. دقت داشته باشید برای شرکت در این ایردراپ احتمالی، شما به حدود 110 دلار سرمایه نیاز دارید که البته این میزان دارایی خرج نخواهد شد. برای دریافت اکثر NFT ها کمتر از 1 دلار هزینه پرداخت خواهید کرد؛ میزان سرمایه ذکر شده صرفاً در مراحل مورد نیاز برای دریافت NFT ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و خرج نمی‌شوند!

در رابطه با Quest دوم (Uniswap) خیلی از کاربران کشکل داشتند، اگر 2 ترانش را انجام دادید و وریفای نشد باید مجدد 2 تراکنش دیگر هم انجام دهید تا وریفای شود!

در رابطه با برداشت نقدینگی از استخرها، بعد از دریافت هر کدام از NFT ها کل میزان نقدینگی قرار داده شده در استخر پلتفرم مربوطه را برداشت کنید!

در رابطه با توییتر و دیسکورد، کاربرانی که قبلاً حساب توییتری و دیسکورد خود را برای دریافت Oat های تراست ولت به پلتفرم Galxe متصل کرده بودید مجدد باید با همان تراست ولت فعالیت خود را ادامه دهید، در غیر این صورت باید اکانت‌های جدیدی را باز کنید و یا از طریق پروفایل خود، اتصال اکانت‌ها را از کیف پول قبلی خود بردارید!

 

آموزش‌های ویدئویی شرکت در ایردراپ OP و دریافت این NFT ها را در "BITFA-AIR" منتشر کرده‌ایم!!

 

آموزش دریافت سری بعدی از NFT ها در روزهای آینده در همین مقاله بارگذاری خواهد شد؛ لینک این مقاله را سیو کرده و مجدد چک کنید تا در صورتی که آموزش دریافت بقیه فرصت‌ها نیز بارگذاری شد از آن‌ها استفاده کنید! سوالات، پیشنهادات و مشکلات خود را می‌توانید در قسمت نظرات کاربران با ما به اشتراک بگذارید!

به اشتراک بگذارید

کپی شد!

کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نیماصادقی

سلام نتیجه اومده من 10 تا nft رو گرفتم ولی بهم تعلق نگرفت

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه فعلاً هیچ نتیجه‌ای نیومده، کلاهبردی هستن پیام های که به نام این ایردراپ ارسال میشه

Milad

سلام و خسته نباشید. این NFT هایی که گرفتیم رو به کیف پول انتقال بدیم یا بذاریم توو همون پلتفرم galxe بمونه؟

م.طالبی

با سلام و احترام خدمت جنابعالی و مجموعه جوان، پویا و خوب بیتفا. ضمن تشکر از مقاله جامع و خوبیتون در رابطه با ایردراپ آپتیمیزم چطور میتونم نقدینگی خودم رو از استخرها برداشت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام وقت بخیر آموزش ها قرار گرفته شده در مقاله

هادی خدابنده لو

سلام نتیجه ایردراپ کی مشخص میشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نمیتونیم انتظار نتیجه زودهنگام ازش داشته باشیم، آپتوس حدود 2-3 ماه بعد از معرفی ایردراپش رو داد...

موثرر

سلام خوبین؟ سوالی داشتم،من ایر دراپو شرکت کردم .حالا میخوام ارزهامو از بستر اپتیموس به کیف پولی جز متامسک انتقال بدم خطای json-RPC میده! نمیدونم چیکار کنم بر این بستر اپتیموس تا بتونم اونو به mex انتقال تا بتونم بعدش با سواپ زدن به کیف پولم برش گردونم؟ می

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کل پول رو انتقال ندید تا ارور json نده، حدود 0.1 دلار بذارید باقی بمونه

رحیمی

سلام چرا نقدینگی مرحله سوم رو نمیشه برداشت کرد؟؟؟الان یک هفته گذشته و انفتیش رو هم کلیم کردم

 
پاتریک شاه‌نظری

آموزش برداشت نقدینگی از پلتفرم Pooltogether به مقاله اضافه شد!

رحیمی

سلام چرا نقدینگی مرحله سوم رو نمیشه برداشت کرد؟؟؟الان یک هفته گذشته و انفتیش رو هم کلیم کردم

جواد

سلام. کی جوایز ایردراپ توزیع میشه؟ من ۸ تاشو انجام دادم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام به نظر نباید انتظار ایردراپ زود هنگام از این پروژه داشت، آپتوس 2-3 ماه بعد از توزیع NFT هاش ایردراپ داد!

علیرضا مرادی

سلام تاریخ ایردراپ کی هستش

hamid

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 30 dolar man koja rafte? bad az ersal 5 email hanoz javabi nadadin

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نقدینگی هایی که تو استخرها قرار دادید رو برداشت کنید، اگه مشکل از جای دیگه‌ای هست بگید راهنمایی کنم

حسین

سلام زمانش تموم شده؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله

مهدی قاسمی

بیتفا به نظرتون از چقدر تا چند دلار ایردراپ می کنه؟ (از تایر یک تا تایر سه)

پارسا

تشکر

ادریس علی پور

سلام بزرگوار این یونی سواپ چیه داستانش ؟! ما ب جا ۲ تا ۴ تا تراکنش زدیم ، ۲تا ۲۰ دلار و ۲ تا ۱۰ دلار ، ولی همچنان ارور مید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام باید همه تراکنش ها را بالای 20 دلار انجام میدادید

محمد جواد بشارتی

من تمام nft گرفتم الا synaps اصلا وارد سایت نمیشه

محمد جواد بشارتی

من تمام nft گرفتم الا synaps اصلا وارد سایت نمیشه

احسان

پاتریک جان سلام من همه مراحل رو انجام دادم حتی سه تا از nft ها رو هم clim کردم منتها چندتا دیگه که به مرحله وریفای رسیده همش ارور میزنه امشبم مهلتش تموم میشه راه حلی هست بتونم برداشت کنم ؟

حمید

ایردراپ اخر انجام دادم سبز شده ولی کلیم نمیشه . و لطفا بگید ایردراپ زمانش تمام بشه اون دوتا که سه روز بعد و یک روز بعد میشخ دریافت کرد ایا کلیم میشه چون من روز اخر زدم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه متاسفانه بعدش قابل برداشت نیست

hamidghaem

سلام روز خوش ممنون بابت زحماتتون در قسمت ۱۰ لیست استخرها نمیاد

نیما کارگر

من برای برداشت رمز ارز متیک بر بستر پلیگان در صرافی mexc مشکل دارم. میگه برداشت این ارز بر بستر پلیگان معلق شده! چی کار باید بکنم؟

رحمان

سلام وقت بخیر من سه تا از nft ها کل مراحلش رو رفتم و فقط منتظر وریفای توییتر هستم که اصلا وریفای نمیشه من چه جوری میتونم بهتون تصویرش رو واستون بفرستم ممنون میشم کمک کنین

علیرضا طیبی

سلام چقدر احتمال داره با انجام کراحل ایدراپ بخ ما تعلق بگیره ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام علیرضا جان ایردراپ های بزرگ احتمالی هستند ولی به نظر احتمال این ایردراپ خیلی بالاست

hadi

nft 9 mint nashod rahi hast?

حمیدرضا

سلام و وقت بخیر. تو یکی از این پروژه ها به اسم velodrome بعد از سواپ ۳۰ دلار از پول کم شد ۲۰ دلار usdc و ده دلار dai هیچ تراکنشی نیست که این پول چی شده با پشتیبانی هم کانال تلگرام شما هم صحبت کردم اونا هم گفتم فقط باید بیام اینجا مطرح کنم ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام به اکسپلورر شبکه آپتیمیزم مراجعه کنید و دارایی هاتون رو پیگیری کنید،؛ پلتفرم معتبری هست امکان برداشت از طریق پلتفرم ممکن نیست.

حمید ش

۱۱تا گرفتم ک دیگه حرفی توش نباشه ببینیم چقدر میده یا اصلا برنده میشم😅😶

ehsan ch

!all 10 done thanks bitfa wish a giant prize like aptos viva bitfa

 
پاتریک شاه‌نظری

الحمدالله ما هم 10 تا گرفتیم امیدوارم پاداش خوبی داشته باشه :)

vahid

slm vaghti NFT sevom gereftim chejori polemon az onja kharej konim?

 
پاتریک شاه‌نظری

تو مقاله قرار گرفت آموزشش

شفیع زاده

بعد از ورود به هر لینک دریافت ان اف تی بعدش باید کیف پول رو دیس کانکت کنم یا باید کانکت باشه که شامل ابردراپ بشیم؟

احمد موسوی

سلام من چند بار کامنت گذاشتم ولی کامن ها نیومده بهتون لطفا کمک کنید

حمیدرضا زادشیر

در مورد دهمین nft جهت تامین نقدینگی ارز DAI باید بر بستر op باشه یا بستر دیگری؟ من هر چقدر تلاش کردم نتونستم اینکار رو انجام بدم.

حمیدرضا وثوقی نیا

سلام خسته نباشید من nft ها رو گرفتم بجز Kwenta Optimism رو که هر کاری میکنم تایید نمیشه نوشته هر 48 یا 72 ساعت یکبار آپدیت میشه ولی تاریخ آخرین آپدیتش تاریخ 2023/01/13 بوده فکر کنم وقت زیادی هم نمونده نمیدونم باید چکار کنم ؟ یه سوال دیگه هم ای

حمیدرضا زادشیر

در مورد دهمین nft جهت تامین نقدینگی ارز DAI باید بر بستر op باشه یا بستر دیگری؟ من هر چقدر تلاش کردم نتونستم اینکار رو انجام بدم.

 
پاتریک شاه‌نظری

آپتیمیزم

جواد

سلام روز بخیر این nftنهم چرا اپدیت نمیکنه تراکنشارو سه روزه زدم هنوز نداده بهم

حمیدرضا زادشیر

سلام.در مورد دهمین nft من هر چقدر گزینه stake & deposit رو میزنم تایید نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.ممنونو

مهدی قاسمی

آقا من 9 تا ان اف تی گرفتم، ان اف تی kwenta برام باز نشده، تو سایت گلکسی نوشته: 2022/09/20 21:30 - 2023/01/17 20:30 GMT+03:30 تا ساعت چند به وقت ایران فرصت دارم ان اف تی kwenta رو کلیم کنم؟

hadi

سلام اقا شاه نظری اول ممنونم ازت بابت زحمتی که کشیدی برای کل ایران این اموزش شما قابل لستفاده و مفید بود. مرحله ۹ کامل انجام شد حتی دوبار بالای ۱۰۰ دلار ولی وقتی تو قسمت تاریخچه خوده سایت میرم میزنه شما هیچ معامله فیوچری انجام ندادید. خواستم تا قبل اپد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تو مقاله ذکر شده بود که 48 الی 72 ساعت یک بار آپدیت میشه باید صبر میکردید

hadi

salam dar nft shomare 9 (Kwenta) vaghty history ro mizanam payam mide shoma hanoz hich mamele future anjam nadadi dobar balaye 100dollar zadam khastam bedonam to history bayad neshon bede mamele future ro ya hamin k baz konim bebandim kafiye?

بهار فرناد

من برای مورد دهم در سایت velodrome سپرده گذاشتم ولی موجودی من را صفر نشان میدهد و نمیتوانم برداشت کنم از چه طریقی میتوانم با پشتیبانی سایت velodrome ارتباط بگیرم و مشکلم را بگویم ؟؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام همانند آموزش مقاله، بر ر وی گزینه "Unstake LP >0.01" کلیک کنید

مجتبی خسرو

سلام وقت بخیر جناب شاه نظری دریافت این ان اف تی ها ایا تضمین دریافت پاداش نهایی یا اون به صورت رندوم داده میشه ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلاغم ایردراپ های بزرگ تضمینی نیستند ولی به نظرم احتمالش خحیلی بالاست و به صورت رندوم هم برگذار نخواهد شد

حسین کرمی

سلام پاتریک جان . در کوئست pooltogether بعد از سه روز چجوری سرمایه که به مدت سه روز قفل شد رو برگردونیم گشتم تو سیات ولی چیزی ندیدم . ممنون از راهنماییت

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تو مقاله قرار دادم آموزشش رو

مهدی قاسمی

بیتفا چرا نمیشه ان اف تی کوانتا رو گرفت؟ 3 روز هم گذشته، فردا هم 27مه، پس کی باید کلیم کنیم؟ 27م تا چه ساعتی فرصت کلیم هست؟

فرامرز موسوی

سلام. موئست هشتم توی قسمت overview اصلا usdc نداره. ممنئن میشم آپیدت کنید آموزش رو خیلی ها مثل من توی کوئست هشتم گیر کردیم ممنون...

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلای نداشت آموزش مقاله دوستان تونستند به همین روش دریافت کنند

محمدرضا

USDC approval on Polygon Finishing... سلام پاوریک جان برای من روی همین قسمت میمونه برای تسک اول تو ویدیویی که گذاشتیک سریع میره ولی برای من رو همین میمونه

ابوالفضل منجی

ایردارپ قسمت ۸ پول واریز کردم ۱۰۴دلار ولی قسمت هرچی میزنم اصلا بالانس confirm باز فعال نمیشه

سجاد شجاعی

سلام وقتتون بخیر من تو ایردراپ آپتیمیسم شرکت کردم ولی الان نمیتونم usdc هامو از متامسک خارج کنم Sendنمیشه میشه راهنماییم کنید؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با چه مشکلی مواجه هستید؟

مهدی قاسمی

آقا من دقیقا روز و ساعتی که کارهای بخش kwenta رو کردم دارم، الان از اون موقع 3 روز کامل گذشته، باز نمیشه کلیم کرد، باز هم باید وایستیم، اگه بعد 27م کلیم کنیم حساب می کنه؟ کاری باید انجام بدیم کلیم شه؟ چه کنیم؟

;کامران

سلام واسه نفتی 10 من هم usdc و dai دارم چرا استیک انجام نمیشه غیر از این دو کوین نیاز به چیز دیگری هم هست Deposit tokens in the poolارور این مرحله Returned error: execution reverted: Router: INSUFFICIENT_A_AMOUNT

مهران

سلام خسته نباشید مرحله نهم سایت انگار مشکل داره جفت ارز هارو اپلود نمیکنه Velodrome

علی بوالحسنی

سلام برای برداشت استیک quest 6 من هر کاری کردم نتونستم موجودیمو برداشت کنم آموزش اونم بزارید بی زحمت،

اسگنرر

سلام 17 ژانویه تا چه ساعتی فرصت هست؟

اسگنرر

سلام 17 ژانویه تا چه ساعتی فرصت هست؟

Kiya

سلام روزتون بخیر NFT 10 در قسمت Manage Liqidity pair (تصویر شماره ۳) برای من Invalid balance میزنه در صورتیکه نقدینگی دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

علی بوالحسنی

سلام برای برداشت استیک quest 6 من هر کاری کردم نتونستم موجودیمو برداشت کنم آموزش اونم بزارید بی زحمت،

حسین عبیری

سلام تو قسمت نهم توی exchange توکن usdc نیست که تبدیل به susd کنم

Negin

Nft هفتم رو اگه بعد از claim هم بفروشیم شرایط دریافت ایردراپ رو از دست میدیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اطلاعاتی در موردش منتظر نشده ولی من خودم توصیه نمیکنم

نگین

درود برای مورد ۶ اگه الان انجام بدیم ۳۱دلارمون که تو استخر هست رو میتونیم همچنان بعد از ۳شنبه ساعت ۸:۳۰ برداشت کنیم یا این برداشت هم باید تو مهلت ایردراپ باشه؟ ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله میتونید برداشت کنید، آموزش برداشتش تو مقاله قرار گرفت

it4life

توی کوئست دهم usdc و dai باید حتما بستر optimism باشه؟ اگه بر بستر polygon باشه نمیشه؟ آخه توی optimism دای نداره

جلال مصطفائیان

سلام ممنون از زحمات شما، ولی من آموزش دریافت ان اف تی رو از روی تصاویر میرفتم، آموزش ان اف تی ۸ و ۹ عکس نداره‌. مثلا الان نمیدونم باید روی چه بستری یو اس دی هارو واریز کنم op یا eth

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام همه موارد یا تصویر آموزش داده شده

اسگنرر

سلام کویست 4 میخوام ویدرا کنم ارور میده اخه چن بار زدم نمیشه این ارور میاد Transaction interrupted Trade failed: [ethjs-query] while formatting outputs from RPC '{"value":{"code":-32603,"data":{"code":-32000,"message":"rlp: expected input list f

لیدا

سلام وقتتون بخیروخسته نباشین تیم بیتفا مسئله ای ک میخام بگم درموردایردراپ درسته شماتواین شرایط زحمت میکشیدوپروژه های خوب ایردراپ رو ب کاربرا معرفی میکنیدبرای ک شرکت کنیم ک تواین وضعیت اقتصادی سودکنن دمااینم درنظربگیرین ک ماداریم توکشوری زندگی میکنیم ک

 
پاتریک شاه‌نظری

دوست عزیز کامنت شما نصفه اومده متوجه منظورتون نشدم

شانت

داخل صرافی ها که باید 100 دلار واریز کنیم یا 100 دلار پوزیشن باز کنیم ؟ یعنی میشه با 35 دلار چند بار پوزیشن باز کرد که بشه 100 دلار ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

بستگی داره کدوم NFT رو میگید، اکثراً باید همون بالای 100 دلار باشه هر معامله

حامداسفندیاری

سلام . من توی galxe اکانت تراست ولت داشتم ولی اکانت جدید ساختم و تونستم دوتا nft رو بگیرم اما نمیتونم ب دیسکورد rubicon وصل شم. ارورش میگه که دیسکورد شما با تراست ولت رجیستر شده و اول اونو حذفش کنین. چطوری دیسکوردمو با متامسک رجیستر کنم؟

پارسا شاه حسین زاده

سلام ، من برای پنجمی کیف پولمو وصل کردم توش usdc هم هس ، استخرو هم انتخاب کردم ۲۱ usd میزنم و بعدش add liquidity چیزی برام نمیاد که confirm کنم

سامان

سلام ممنون از سایت خوبتون پاتریک جام من ی ولت دیگه فقط رفتم ان‌اف‌تی هاشو خریدم دونه ای ۱ دلار ۴ تا گرفتم.آیا این ها هم شامل ایردارپ میشه هولد کنم یا فقط باید ترنزکشن زد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام سامان جان راستش اطلاعات زیادی در موردش نیست، ایردراپ‌های خوب به صورت احتمالی هستند، اما شاید بر روی مینت قرار بدن واجد شرایط شدن رو و با خرید اکی نشه!

علي

سلام ممنون از آموزش هاي عالي شما آيا با خريد چهار مورد از NFT هاي optimism quest در پلتفرم Quix امكان شركت در ايردراپ وجود دارد؟ بدون انجام اين مراحل ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

امیر علیزاده

سلام برای قسمت synapse تمام مراحلو انجام دادم ولی برای کلیم کردنش اون قسمت وریفای دوم اصلا وریفای نمیشه و ارور میده 1004:If you have fulfilled the requirement, please wait for the curator to update the credential data. Update Frequency: manually updated

مهرداد مولایی

خسته نباشید کیف پولم سیف پل هستش از طریق اون وارد صرافی مکسی شدم تتر گرفتم میخام انتقال بدم نمیتونم گوگل اتنتیکیتورم فعاله ولی نمیتونم برداشت کنم میگه تا ۲۴ ساعت نمیتونی برداشت بزنی باید چیکار کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

24 ساعت صبر کنید

Hasan

Uniswap bayad 21 dollar swap bedin be eth . Bad hamon etho swap bedin be usdc . Tamam

حمید ش

سلام، من قسمت پنجمsynaps موقع برداشت نصفشو ب صورت nusd بهم داد ک توکنشو اضافه کردم اومد تو کیف..ولی وقتی سواپش کردم به usdc انجام داد ولی نیومد ب کیفم!

علی رضا شهرابی

با سلام با توجه به تعداد زیاد سوالات و مشکلات به وجود آمده به نظرم آموزش ها رو به روز رسانی کنید و راجع به مشکلات به وجود آمده و مطرح شده یک توضیح کلی بدید ممنون میشم . این توضیحات شما احتمالا مشکلات سایر اعضاء هم خواهد بود . با تشکر

علی

سلام و خسته نباشید چند روزه کلا متامسک من به هیچ پلتفرمی کانکت نمیشه چندبارم حذف و نصب کردم حتی جدید هم نصب کردم هیچکی هم نمیتونه کمکم کنه اگه محبت کنید ی توضیح بدین مشکل چیه شاید خیلیا این مشکلو دارن

احسان سرخابی

سایت گلکسی ارور میده برا مینت nftها

Aryan Asadi

اگه بیشتر از ده تا بگیریم لایه چهارم هم داره که واردش بشیم یافرق نداره چه 10 تا بگیریم چه 18 تا؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه طبق توضیحات همین سه دسته هستش کلاً

هادی خدابنده لو

invalid transaction insufficient funds for gas + price + value اقا بی زحمت بگید این ارور برا چیه موقع کانفرم کردن تو ولت ممنون

مرتضی وکیل

سلام شماره 3و7 با وجود گذشت زمان لازم سپرده گذاری وریفای انجام نمیشه.میشه راهنمایی کنید؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگر طبق آموزش ها پیش رفته باشید نباید مشکل داشته باشه

هادی

سلام من تو دریافت آخرین ان اف تی ینی Quix موندم توییترم وریفای شده Nft رو میزنم وریفای بشه این پیغامو میاره برام: 1004:If you have fulfilled the requirement, please wait for the curator to update the credential data. Update Frequency: manually updated by

Hamid shobeiriyan

سلام خسته نباشید یه راهکار بدین لطفا وقتی تو سایت galxe.com میخوایم تغییر شبکه بدیم به optimism کیف پول تراست ولت ارور میده Chain ID اشتباه . وارد سایت chainlist.org میشم کیف پول تراست ولت وصل میکنم Optimism انتخاب می‌کنم تا Add بشه بازم ارور

محمد

سلام و خدا قوت ببخشید من برای مرحله اول همه کار هارو انجام دادم دارایی هم واریز کردم ولی داخل پلتفرم شناسایی نمیشه من 105 دلار ریختم ولی هرچی max رو میزنم دارایی رو بالا نمیاره چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شبکه انتخاب شده درست هستش؟

وکیلی

سلام 7 مرحله رو انجام دادیم بقیه مراحل کی آپدیت میشن ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 9 مورد قرار گرفته یه مورد هم فردا قرار خواهد گرفت!

farshid rasooli

سلام خسته نباشيد ما چطوري تتر هامونو از pooltoogheter ورداريم . من ان اف تي رو گرفتم ولي پولمو نميتونم وردارم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فرشید جان آموزشش رو قرار میدم تو مقاله

شایان علیخانی

ممنون از آموزش خوبتون. من مراحل اولیه رو انجام دادم. حتی تراکنش ها رو هم زدم ولی وقتی میخوام verify بکنم ارور میده و ارور 1004 میده و سمت راست هم you are not eligible میزنه با اینکه من مراحل رو انجام دادم و تایید هم شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

حسین

سلام وقت بخیر . آقا توی انجام Quest ششم از ایردراپ Optimism (Pika) ، تو قسمت تامین نقدینگیش موندم چقدر usdc باید استیک کنم یک معامله رو ک باز کردم سریع هم بستمش . این قسمت اول قسمت دوم تامین نقدینگی تو استخرشونه ک من موندم چقدر usdc نیازه ؟ یعنی چقدر u

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بیشتر از 30 دلار

sirvan

سلام من دو تا از ان اف تی ها رو که تو مقاله نبود رو از quix خریدم اونام شامل ایردارپ احتمالی میشه؟ یا اینکه حتما خودم کلیم کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام معلوم نیست؛ شاید به آدرس‌هایی ایردراپ بدن که مینت کردن!

حمید اقایی

سلام پاتریک ،چرا مرحله اول انجام دادم ولی اپروو نمیشه، مشکل کارم کجاس؟؟ پیام داده تصویری نمیدونم چطور بفرستم برات؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام حمید جان شبکه هارو درست انتخاب کردی؟

شایان مرسلی

دمتون گرم من هر ۷ تا هم گرفتم

آرین

سلام بعد از وریفای داخل galxe گزینه clail کجایت؟

 
پاتریک شاه‌نظری

لینکی که گذاشتم وارد بشید یه گزینه آبی زیر عکس NFT

آرین

سلام بعد از وریفای داخل galxe گزینه clail کجایت؟

mehdi

در مرحله شماره 7 من nft رو خریدم و الان با گذشت بیش از یک روز وقتی میخوام در Galxe مرحله verify رو انجام بدم خطا میگیره این خطا: 1004:If you have fulfilled the requirement, please wait for the curator to update the credential data. Update Frequency: ma

پوریا شبخی

سلام میخواستم بدونم سه تا تسک باقیمونده از ۱۰ تا nft رو کی لطف میکنید بار گذاری میکنید که انجام بدیم 🙏🏻

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام پویا جان 9 تا که قرار گرفته یکیش هم فردا میذارم

سمیه

برای اتصال به توییتر در Quest4 بعد از توییت کردن اون پیام verify و موقع paste کردن لینک توییت این پیغام داده میشه: Error: GraphQL error: 10000: rpc error: code = InvalidArgument desc = Tweet hastags or mentions are incorrect, hashtags: [], mentions: []

عبدالله حسینی

سلام وقتتون بخیر. با عرض خسته نباشید خدمت تیم بیتفا برای تمام زحماتی که میکشن. یه مشکلی برام پیش اومده. در همون مرحله اول برای تبدیل usdcاز پلیگان به optimism در سایت stargate وقتی شبکه ها رو انتخاب میکنم و Approve رو میزنم شروع میکنه و مینویسه Approving

بهزاد

خسته نباسید ایردراپ چهارم پولی که داخل POOL قرار دادیم چجوری برداشت کنیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بهزاد جان یکی دو روز آینده آموزشش قرار میگیره تو سایت

پارسا

سلام و تشکر سه مورد دیگه را در سایت نمیگذارید؟

اسلامی

سلام با سرعت اینترنت و فیلتر شکن های معمولی واقعا نمیشه بجز اعصاب خوردی چیزی نداره، فقط اگه اینترنت و فیلتر شکن پر سرعت دارید اقدام کنید وگرنه مثل من 48 ساعت وقت تون هدر میره و اعصابتون خورد میشه.

علی وهابی

سلام در مورد quest دوم من 2 تراکنش رو انجام دادم و کانفرم هم شد اما برای دریافت nft که به سایت galxe میرم پیام میده که you are not eligible و اجازه ی دریافت nft رو نمیده لطفا راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

جواب در سوالات متداول

شانت

هر کاری میکنم داخل یونی سواپ گزنه سواپ نمیاد .تایید نراکنش اول میاد ولی دومی که باید سواپ بیاد نمیاد ؟

علیرضا شیخلو

سلام بیزحمت چند موردnft بیشتر اموزش بدین چون 10 تارو اکثرا نتونستیم برداشت کنیم یعنی بعضی nft ها ارور میدن.تا بتونیم حداقل 10 nft برداریم واجد شرایط باشیم

ARO amini

با اون عکس اشتباه قسمت پنجم من 30 دلار ضرر کردم و حتی ان اف تی هارم بفروشم باز تو ضررم دمتون گرم

reza jafari

سلام مورد هفتم موقع وریفای این ارور رو میده If you have fulfilled the requirement, please wait for the curator to update the credential data. Update Frequency: manually updated by the curator Last Update Time: 2023-01-12 03:31:09 (UTC+0) مشکل از کجا میت

علیرضا مرادی

سلام من هیچ کدوم رو نمیتونم بگیرم . نانس رو چند بزارم توی متامسک. چرا هیچ تراکنشی رو تایید نمیکنه این متاسک

Saeid

سلام وقت بخیر ،با یک گوشی اما کیف پول متفاوت میشه دوبار یا سه بار شرکت کرد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله میشه

مهیار فلاح

درود من چهارتاشو اوکی کردم فقط به ترتیب چهارتای اول نبود،مشکلی نداره که؟ الان چهارتا ان اف تی دارم تو ایر دراپ هستم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه عزیزم مشکلی نداره!

مهدی سرخوش

"Allow the Uniswap protocol to use your USDC واسه تایید این به اتریوم لازم داریم؟ اگه اتریوم بر روی هر بستری باشه میشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه اتریوم باید رو آپتیمیزم باشه

امیر علیزاده

سلام وقت بخیر برای وریفای توییتر و دیسکورد این ارور میده GraphQL error: No auth input مشکل از کجاست ؟

Negin

وقت بخیر برای برگردون پول از استخر مرحله ۵ به کیف پول راهنمایی میکنین ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آموزش برداشت نقدینگی هارو تو یکی دو روز آینده قرارش میدم در مقاله

israfil

چرا کوین مارکت کپ آدرس کانترکت شبکه آپتیمیزم اتریوم رو نداره؟؟؟چندین بار امتحان کردم ولی نبود

محمدرضا

داداش با اشتباه مورد پنجم من یک ونیم میلیون هزینه تراکنش دادم حالا چی میشه؟!

babak arghoon

سلام ممنون بابت زحماتتون، میخواستم بدونم حداقل چقدر باید اتریوم و تتر و متیک تو کیف پول باشه، ممنون میشم کامل پاسخ بدید که مجبور به دوباره کاری برای انتقال ارز نشیم

رامین

سلام، خداقوت، ممنون از راهنمایی عالی فقط سوالی که دارم اینه وقتی سریعا ما پولمون رو از استخر ها خارج میکنیم این خودش باعث نمیشه که داریم پروتکل دریافت ایردراپ گول میزنیم که بعدا از لیست ایردراپ خارج بشیم؟ و سوال دیگه اینکه اینم مثل پاداشی که تراست والت د

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه مشکلی پیش نمیاد

علیرضا مرادی

سلام من واریز کردم متیک و یو اس دی سی رو توی نسخه متامسک گوشی نشون میده ولی سیستمم نه با اینکه ایمپورت توکن هم زدم

Ramtin

سلام وقت بخیر من تو quest چهارم قسمت discord وقتی میخواهم discord رو وصل کنم authorize رو میزنم این ارور میاد Error: GraphQL error: No auth input چیکار باید کنم لطفاً راهنمایی کنید فقط قسمت دیسکورد تیکش نمیخوره بقیه قسمت ها رو وصل شده

amird77

سلام برای مرحله دیسکورد من همه کارارو انجام دادم ولی این ارور میده 10000: rpc error: code = ResourceExhausted desc = failed to get user guilds

farzad b

سلام. در قسمت synapse من هرکاری میکنم و Add Liquidity میزنم usdc اضافه نمیشه. از متاماسک استفاده میکنم. usdc و eth هم دارم.میشه راهنمایی کنید

محمدامین

سلام حداقل چند مرحله میشه انجام داد واسه واجد ش ایطت بدون میشه مراحل بدون انجام تراکنش باشن؟ مممونمم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 4 مرحله

محمدامین

سلام کلا به چند تتر نیاز داریم واسه کل مراحل و چند تتر باقی میمونه داخل ولت واسه برداشت ممنونم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام حدود 120-130 دلار که حدود 15 تاش خرج خواهد شد

حسن

سلام برای NFT اول هر کاری میکنم به کیف پول تراست ولت وصل نمیشه مشکل از کجاست؟ ممنون

ARO amini

مرحله پنجم وریفای نمیشه اصلا

مهدی سرخوش

چرا واسه انتقال usdc از بستر پالیگان به بستر optimism دلار3.82 میخواد شما که واسه nft اولی گفته بودین 0.20 دلار میخواد و کارمز کم هست

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام من با 0.1 دلار انتقال دادم

محمدرضاافشارنیا

سلام وقت بخیر . من مرحله اول انجام دادم توی سایت گلس هم CLAIM شد ولی NFT توی متامسکم مشاهده نمیشه ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلی نداره مهم اینه Claim شده باشه

جواد خوشدل

Slm kheyli mamnon vaghaa Tim khobi hastid

 
پاتریک شاه‌نظری

جواد جان ممنون لطف داری

ARO amini

ایا میشه به جای انجام دادن این کارها ان اف تی هاشونو خرید و شامل ایردراپ شد ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بهتره انجام میدادید چون ایردراپ قانون ختصی نداره!

محمدرضاافشارنیا

سلام وقت بخیر . من مرحله اول انجام دادم و توی سایت گلس هم CLAIM شد ولی هنوز تو متامسک من قابل مشاهده نیست؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلی نداره مهم اینه Claim شده باشه

حسین

سلام شماره ۵ کارمزد تراکنش بر بستر اتریومه یا من اشتباه میکنم کارمزد رو میزنه ۶ دلار وقتی میری توی استخر اتریوم شبکه میره روی اتریوم و کارمزدش بالا میشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید!

مهدی سرخوش

سلام من برای nft اولی وقتی میخوام usdc هامو از پالیگان به optimism انتقال بدم وقتی گزینه approve رو میزنم چرا هیچی نمیشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول ر ا مجدد متصل کنید!

محمد بهشتی

سلام و وقت بخیر. چه مقدار اتریوم بر بستر op باید داخل ولت داشته باشیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام حدود 10 تا 20 دلار

محسن خاتمی

سلام وقت بخیر claim کردن nft مرحله 5 ایردراپ op (Quest پنجم از ایردراپ OP توکن Synapse) چقدر طول می کشه من صبح واریز رو انجام دادم ولی هنوز claim برام فعال نشده ؟؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

احسان سرخابی

Nftها تو سایت گلکسی کلایم نمیشن . سایت گلکسی ارور میده

شهاب

1004:If you have fulfilled the requirement, please wait for the curator to update the credential data. Update Frequency: manually updated by the curator Last Update Time: 2023-01-12 03:31:09 (UTC+0) سلام برا سه تا از nft ها این پیغام میده

عليرضا زبردست

سلام تو قسمت اول موقع پرداخت تراکنش با ارور internal json-rpc error روبرو میشم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف پول را مجدد متصل کنید، تراکنش را پردازش نمیکنه!

محمد موسوی

سلام من مرحله ی 1 رو می خوام انجام بدم و usdc , matic بر بستر پلیگان دارم ولی قسمت approve رو انجام نمیده

امیر

من در قشمت روش ششم موقعی که میخوام پوزیشن لانگ باز کنم با همچین اروری مواجه میشم Rpc error,please try again

ARO amini

هنوز هم برداشت نکردم میشه راهنمایی کنید ؟

ARO amini

سلام ببخشید قسمت پنجم همه چی درست انجام شده ولی وریوفای نمیشه دلیلش چیه ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و دارایی را در این استخر واریز کنید!

farshid rasooli

سلام جناب من با تراست ولت مرحله ٥ام انجام دادم .همين الانم تو استخر نقدينگي دارم ٣٠دلار . ولي وقتي ميرم رو سايت galxe نميتونم claim كنم . چي كار كنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و دارایی را در این استخر واریز کنید!

سمیه

لطفا برای Quest 4 آدرس سرور دیسکوردی که باید join شد رو بزارید. من به این سرور join شدم https://discord.gg/galxe ولی در قسمت کانال ها Rules رو نداره که بخوام ادامه مراحل رو انجام بدم :(

حمزه طریفی حنزل

سلام با گوشی هم میتونیم ایردراپ رو دریافت کنیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله

vahid

سلام من مرحله دوم تا 3 معامله هم انجام دادم اما تایید نمیشه!!

ARO amini

سلام ببخشید قسمت پنجم همه چی درست انجام شده ولی وریوفای نمیشه دلیلش چیه ؟

محمد عیدزاده

سلام من مراحل دریافت nftرو انجام دادم ولی کلیم نمیکنه میچرخه فقط فیلتر شکن هم ثابته بازم نشده نه بدون فیلتر کلیم میزنه نه با فیلتر نمدونم چه کنم واقعا دیگه مروگر فایر فاکس و کروم زدم فایده نداره کلیم نمیزنه میچرخه فقط؟

Armin

با سلام و عرض ادب ، من در Quest پنجم از ایردراپ OP توکن (Synapse) شرکت کردم و تمام مراحل رو طبق گفته های شما به انجام رسوندم ، اما در مرحله برداشت NFT و وریفای گزینه اول پیغام خطای " 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30 seconds later

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

سهیل عباد

سلام . مرحله چهارم سایت galxy به دیسکورد وصل نمیشه مرحله پنجم هم سایت رو هرکاری میکنم باز نمیکنه صفحه سفیده

HAMIDREZA

سلام وقت بخیر برای ایردراپ آپتیمیس مرحله چهارم قسمت دیسکورت که من جوین هم شدم تیک نمیخوره لطفاً راهنمایی کنید

محسن محمدی

سلام امکانش هست برای همه مراحل یه آموزش ویدیویی درست کنید ، چون اینجوری خیلی کیج کننده میشه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام محمد جان آموزشهای ویدئویی تو بیتفا ایر منتشر میشه

هادی خدابنده لو

پاتریک جان سلام آقا چرا کوئست اول Approve رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته؟ همونجوری میمونه نمییره برا کانفرم؟

امیر ع

سلام من quest پنجم را انجام دادم و 21 usdc در استخرش گذاشتم اما موقع دریافتnft در سایت galxe وقتی verify اولی رو میزنم ارور میده که 30 ثانیه بعد امتحان کن و verifyدومی هم که مربوط به deposit هست رو میزنم ارور میده که باید update بشه و اخرین اپدیتش 20

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

مصطفی

اقا من یدونه تونستم کلایم کنم بقیه مشکل دارم تو محاسبه کاذمزد کیف پول تراست ولتم قاطی کرده نمی تونه فی حساب کنه متصل کردم متامسک همین مشکل دوباره داشت خواهشا راهنمایی کنید Transaction will likely fail (gas required exceeds allowance (15000000)) با مت

reza

سلام وقتتون بخیر یه سوال دارم مرحله اول رو که باید با 100 دلار انجام داد میشه 5 بار با 25 دلار انجام داد یا خیر ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله میشه ولی خب توصیه نمیکنم چون در ادامه هم چندتا پلتفرم به این میزان USDC نیاز دارن!

پارسا شاه حسین زاده

سلام و خسته نباشید ، برای قبلا توییتر رو برای ایردراپ تراست ولت با اون کانکت کردم ، الان که میخوام تو سایت گلکسی توییتر رو با متامسک که وارد شدم کانکت کنم میگه اول اون قبلی رو پاک کن ، از کجا باید ریمو کنم ؟؟

Amirreza

سلام.اگر از پلتفرم QUIX ان اف تی های بالا رو بخریم ،بازم شامل ایردراپ احتمالی op میشیم؟!

سعید موسی وند

سلام در قسمت approv کلیک میکنم میچرخه و بعد گزینه confirm نمیاد

علی

سلام میشه لطفا درباره این ارور توضیح بدید چیکار باید بکنم دقیقا و از کجا. نمیدونم کی و کجا رجیستر کرده بودم. برای دربافت quest چهارم این ارور رو میده(البته برای وصل کردن دیسکورد و توئیتر) ممنون

حسن

سلام خسته نباشید به ه داخل ولتم به اندازه کافی usdc دارم اما برای دریافت nft دوم میزنه موجودی 0

امیر کریمی

سلام من توی مورد سوم Rubicon اومدم سواپ رو انجام دادم ولی در قسمت pool usdc کم آوردم برای استیک می تونم از همون قسمت سوآپ مقداری از اون op هارو مجدد به usdc چنج کنم بعد برم قسمت pool کاراشو انجام بدم؟

جواد شکاری

سلام میشه به جای انجام این مراحل چهارتا nft مختلف رو خرید و واجد شرایط دریافت ایردراپ شد؟

ممد

سلام خسته نباشید من برای دریافت nft چهارم و پنجم به مشکل خوردم انجام دادم ولی خطا میده تو دایرکت اینستا عکس رو فرستادم اینجا نمیشه عکس فرستاد ایدی اینستام 1mawmd لطفاً جواب بدین❤️❤️❤️

علیرضا بیگدلو

من توی مرحله پنجم نمیتونم نقدینگی رو برداشت کنم. هر چقد میزنم نمیشه چیزی نمیاد.

شفیع زاده

صرافی mex فقط شبکه متیک و شبکه های دیگه برا انتقال ارز متیک و usdc داره شبکه پالیگان نداره میشه راهنمایی کنید لطفا.اگه موقع انتقال از صرافی شبکه متیک رو برا این دوتا ارز انتخاب کنم و تو متامسک هم متیک انتخاب کنم درسته؟

مجیدبیگی

سلام برای مورد ششم باید usdc روی شبکه ی اپتیمیسم باشه؟

مهدی قاسمی

برای مرحله "تامین نقدینگی در پلتفرم Pika" مببغ مرود باید بالای 30 دلار باشه یا عددش مهم نیست؟

بهمن

سلام پاتریک جان،اینusdcرو چجوری به متاماسک اضافه کنیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برو از سایت کوین مارکت کپ، ارز USDC رو سرچ کن بعد از قسمت "Contracts" کانترکت مرتبط به پالیگان رو کپی کن و بعد بیا تو ولت و به قسمت "Import token" پیست کن. برای آپتیمیزم هم همین کار رو انجام بدید!

داود کمیجانی

سلام برای متا مسک pc چه فیلتر شکنی استفاده کنیم ؟ من guest انجام دادم می خوام nft رو دریافت کنم متا مسک ارور میده

محمدرضائی

سلام من ایردراپ ۵ روانجام دادم ولی وقتی وریفای میکنم تایید نمیشه ارورمیده ان اف تی هایی که گرفتم تومتامسک نمایش نمیده مشکلی نداره؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید! عدم نمایش NFT ها در کیف پول هم مشکلی نداره!

محبوبه طلوعیان

در مراحل چهارمین آن آف تی وقتی دکمه Approve رو میزنم بعد دکمه کانفرم تراست ولت رو خطا رو میده

شفیع زاده

سلام و وقت بخیر .تو مقاله گفته شده که متیک و usdc رو از صرافی mex بر بستر پالیگان انتقال بدیم به متامسک ولی این شبکه برا این دوتا ارز موقع برداشت نیست

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام همون شبکه Matic هستش

رامین غنایی

سوال دیگه مرحله ۲ و ۳ ارور ۱۰۰۴ میده با اینکه یه روز از سواپ کردن میگذره ولی نمیزاره وریفای کنم اخطارش اینه 1004:if you have fulfilled the requirment ,please tryc30 seconds later قسمت سمت چپ زیر عکسم نوشته You are not eligible مشکل چیه سواپ رو انجام د

پارسا رضازاده

سلام وقت بخیر .خیلی ممنون بابت اموزش هاتون کاش برای ان اف تی اولی یک اسکرین ویدیو ضبط کنید

رامین غنایی

سلام مرحله ها رو که انجام دادیم میتونیم توکن ها رو به حالت اول برگردونیم مثلا مرحله اول ان اف تی گرفتیم ۲۰ دلار رو برگردونیم به پولیگان یا یو اس دی سی

حسن رودسرابی

Claimنمیشه چکار کنم

دانیال نامجو

سلام من تو سایت stargate هرچی دکمهapprove رو میزنم وارد تراست ولت نمیشه که اجازه بخواد میخواستم ببینم مشکلش چیه تراست ولتم بر بستر polygon هست

پارسا شاه حسین زاده

سلام برای دومی من ۴ تا تراکنش زدم بالاخره available شده ولی claim رو میزنم لود میشه ولی claim نمیشن ، خطایی هم نمیزنه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احتمالاً مشکل از نت باشه، اگه مشکل ار نت نیست پس از اتصال کیف پوله، پند بار قطع و وصل کنید اتصال رو

Hadi

سلام.شما که زحمت میکشید این همه وقت میزارید نمیشه تا وقتش تمام نشده به صورت ویدئویی هم آموزش این ایردراپ رو بزارید. چون واقعا خیلیا بلد نیستن و چون نمیتونن شرکت نمیکنن. ممنون و تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام هادی جان آموزش‌های ویدویی ایردراپ ها جری از خدمات بیتفا ایر هستش

شهریار احمدی

سلام با کیف پول متامسک میشه انجام داد یا تراست ولت فرقی نداره ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه فرقی نداره

mehdi

سلام مرحله چهارم بعد از انجام همه کارها این ارور میده 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30 seconds later و وریفای نمیشه

علیرضا رستگاران

سلام خسته نباشید.من برای nft اول هرچی approve رو میزنم اتفاقی نمیفته.میشه راهنمائیم کنید؟تو حسابم پالیگان دارم برای کارمزد

CJbit

سلام کوات چهارم توییترشون رو فالو میکنم ولی قبول نمیکنه یعنی انگار نمیشناسه اکانتو که فالو کردم قبلا ایردراپ تراست ولت گرفته بودم و مشکلی نداشت ولی این کوات هر چی وریفای میکنم ارور میده مث این که فالو نکردم درحالی که فالو کردم. چیکار میشه کرد؟

اسلامی

با سلام امکان انجام مراحل روی گوشی هست؟

سهیل

سلام تو quest چهارم قسمت دیسکورد تو چنل شون عضو شدم ولی تو قسمت rules که رفتم گزینه complete رو پیدا نکردم لطفاً راهنمایی کنید

سهیل

سلام در quest پنجمی من به جای شبکه اصلی اتریوم اشتباهی رو stable coin op نقدینگی ایجاد کردم ولی وقتی از نقدینگی خارج اش کردم نزدیک ۱۲ usdc فقط تونستم خارج کنم و نزدیک ۸ دلار بنده به یکی توکن دیگه تبدیل شده چجوری میتونم اون رو به usdc تبدیل کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اشتباه تامین نکردید؛ عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید! در مورد برداشتش هم به تلگرام مجموعه پیام بدید بگید متصل کنند به من راهنماییتون کنم

مهدی

ارور چهارم توییتر اینو میده : Error: GraphQL error: 10000: rpc error: code = InvalidArgument desc = Twitter: mehdi57764636 is already registered by address: 0x1573b5883f20377bb381082b25e1fe1ede0db48e, please remove it first

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهدی جان قبلاً این اکانت توییری رو به یه کیف پول دیگه وصل کردی یا با همون کیف پول کار کن و یا یه اکانت توییتری جدید باز کن

مهدی

سلام برای دریافت nft دوم این ارور رو میده : روی گزینه وریفای میزنم این ارور بالای صفحه میاد چندین بار هم چیز رو چک کردم ولی نمیدونم مشکل از کجاس 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30 برای دریافت nft چهارم هم موقع وصل شدن به توییتر

علی محمدی

سلام، درقسمت پنجم حتما باید در Ethereum stableswap نقدینگی شو تامین کرد آخه بر اساس erc20 گس 5 دلاره یا فرقی نداره میشه در Optimism stableswap گذاشت چون usdc بر اساس op هست

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

حسن میرزایی

اون قسمت اول که کیف پول تراست ولتم کانکت میشه ارز هارو نمیتونم سویچ کنم ارور میده که داخل کیف پول باید اقداماتی انجام بشه لژ میکنید راهنمایی کنید

علی

با سلام من برای quest دوم تمام مراحل رو انجام دادم ولی 24 ساعته این ارور رو میده. چیکار کنم؟ 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30 seconds later

mehdi

با سلام و خسته نباشید در مورد nft چهارم بعد از اینکه کارهای گفته شده رو انجام میدم موقع verify کردن rubcion ارور میده همون اروری که دوستان هم گفتن که میگه سی ثانیه بعد دوباره امتحان کنید اینو چیکار کنم؟

Khashayar

سلام.متامسک من به stargate متصل نمیشه.وقتی کانکت رو میزنم منو انتقال میده به سایت متامسک.حتی دستی متامسک رو متصل کردم توی ولت میزنه کانکت شدی اما روی سایت کانکت نشده و نمیشه usdc جابه جا کرد.ممنون میشم راهنماییم کنین

احسان سرخابی

سلام در قسمت دوم مقاله که آپدیت شد نگفتید چه توکن هایی تو چه بستری استفاده بشه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام همون توکن‌های قبلی بر بستر آپتیمیزم

سادات

سلام وقت بخیر مورد شماره 5 وارد میشم و گزینه استخر "Ethereum stableswap poo انتخاب میکنم میگه شبه اتریوم باید سوییچ بشه باید چکار کنیم با شبکه op انجام بشه من که هرکاری کردم نشد لطفا راهنمایی میکنید.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

شهاب الدین

سلام پاتریک جان . من انجام دادم ولی ارور میده میگه صبر کنید تا بروزرسانی دستی انجام بشه و بعد گزینه وریفای رو انجام بدیم . دیشب تا حالا هم درست نشده که وریفای سبز بشه . 1004:If you have fulfilled the requirement, please wait for the curator to updat

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شهاب جان کدوم مورد مشکل داره؟

علی بوالحسنی

Quest ۵ باز نمیشه لینکش ! وقتی هم که لود میکنه یه صفحه سفید بالا میاد !

احسان محیط

سلام برای nft از سایت galaxy ارور میده که برنامه کیف پول خود رازنجیره بزنید و دوباره وصل کنید 🤔🤔🤔

جواد شکاری

سلام میشه به جای انجام این مراحل چهارتا nft مختلف رو خرید و واجد شرایط دریافت ایردراپ شد؟

حمید فرهادی

سلام مورد چهارم ۳۶ دلار وارد استخر usdcکردم ولی بدلیل مشکل تویتری موفق به دریافتnftچهارم نشدم چطور میتونم ۳۶ دلار usdcرو برداشت کنم ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام فردا آموزش برداشت‌ها رو هم میذاریم

علی رضا شهرابی

با سلام و خسته نباشید من از دیشب تا بحال برای ایردراپ یونی سواپ هر کاری میکنم که verify کنه یه ارور میده و میگه 30 ثانیه دیگه امتحان کنید . 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30 seconds later. میتونید راهنمایی کنید این مشکل به خاطر

israfil

سلام،چرا تراست ولت نسخه وب، اتریوم شبکه آپتیمیزم نداره؟؟به همین خاطر من خواستم با موبایل بزنم که اونم به سایت galxe وصل نمیشه

مصطفی محمدیان

ببخشید در مرحله سوم کارمزد به صورت اتریوم کم میشود با از همون USDC چون ارور میدهد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام همون اتریوم

ابوالفضل منجی

سلام استاد من دو قسمت چهار این nft مشکل خوردم همچیش اوکه فقط دیسکورد توییتر وصل نمیشن ارور میده میگه قبلا با این حساب عضو شدی باید پاکش کنی بعد دوباره بزنی نیا به کمک دارم چجور پاکش کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام، استاد نیستم پیشنهاد میکنم یه اکانت توییتر و دیسکورد جدید باز کنید یا با همون تراست ولی که وصله بهش کار کنید غیرفعال کردنش خیلی دردسر داره...

بهمن

سللم،من همون اولی میخوام usdcاز پالیگان به اوپتیمیسیون بزنم،approveرو میزنم ولی چیزی نمیاد دیگه،چیکار کنم؟

علیرضا رستگاران

سلام برای nft اولی هر چی approve رو میزنم اتفاقی نمیفته.چکار کنم؟

مصطفی صحافی

سلام آقا پاتریک یه سوال ایا کارمزد های زیاد در تبدیل و سواپ کردن و بریج زدن منطقیه توی دریافت این nft ها؟ من فک کنم یه 70 دلاری توی این قضیه هزینه کردم چون همش نیاز به بریج زدن و سواپ داشتم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه اصلاً منطقی نیست اگه جایی تامین نقدینگی کردید برید برداشت کنید شاید برداشت نکرید و به این دلیله که اینقد زیاد شده

sirvan

سلام ممنون از زحماتت پاتریک جان nft هفتم مشکلی نداره موقعی که خریدم کامل شد دوباره nft رو بزارم برای فروش؟ یا اینکه یه روز نگهش دارم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه سیروان جان نیازی به نگهداری نیست

شایان علیخانی

سلام .ممنونم از راهنمایی های شما. من از مرحله 2 به بعد همش با ارور insufficient funds مواجه میشم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین. هم usdc و eth دارم تو والت و اینکه مرحله اول رو هم انجام دادم. و مراحل رو طبق چیزی که گفتین انجام دادم.

محمدرضا

چطور میشه برای دریافت ان اف تی پنجم از استخر اتریم و شبکه آن استفاده کنیم بعد ان اف تی رو از شبکه اپتیمیزم بگیریم! من الان همونطوری که شما گفتین استخر اتریم رو انتخاب کردم و نقدینگی ایجاد کردم ولی چیزی نداد؟! الان حدود یک میلیون هم باب این قضیه هزینه ترا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

سامان کریمی

سلام مرحله چهارم انجام دادم ارور 1004 میزنه 4 ساعت هم امتحان کردم باز همینه تراکنش هم 21 دلار انجام دادم تو تاریخچه ثبت شده قند شکن هم ای پی ثابته 1 ساله چکار کنم

هادی غلامی

سلام وقتتون بخیر. برای قسمت Quix من nft Synapse همین پروژه رو گرفتم با همون قیمت گفته شده. الان لازمه خودمم قسمت Synapse انجام بدم و یه دونه هم مینت کنم یا همون کفایت میکنه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بهتره انجام میدادید چون ایردراپ قانون ختصی نداره!

محمدرضا

سلام وقت بخیر برای دریافت nft پنجم باید شبکه روی اتریم باشه دیگه درسته؟ ینی باید در شبکه اترم هم استیبل کوین داشته باشیم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

محمدرضا

سلام وقت بخیر برای دریافت nft پنجم باید شبکه روی اتریم باشه دیگه درسته؟ ینی باید در شبکه اترم هم استیبل کوین داشته باشیم؟

امین

سلام. من توی سایت stargate.finance میرم ولی وقتی کانکت ولت میزنم میره تو سایت متامسک واسه دانلود و متامسک رو توی کروم نمیشناسه انگار. توی تراست ولت هم تراکنش تایید نمیشه چون فک کنم بستر اپتیمیزم رو ساپورت نمیکنه تراست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

هادی خدابنده لو

سلام شب بخیر.تو کوئست اول در هنگام ترنسفر میگه که شبکه تراست ولت رو بصورت دستی روی polygon تنظیم کنید چطور میشه اینکار رو انجام داد.ممنون میشم راهنماییم کنید You must perform an action in you wallet. Some wallets don't support switching network. You m

سعید

سلام وقتتون بخیر یک سوال داشتم وقتی از صرافی usdc بر شبکه پالیگان را خریدیم و میخواهیم که به متامسک انتقال بدیم چه آدرسی باید وارد کنیم؟؟usdcکه خودش آدرس ندارد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آدرس همه ارزها یکیه

مهدی قاسمی

کوئست 5 رو که توضیح دادید بر بستر اتریومه! تو بخش Pools سایت سیناپس، قسمت "Optimism Stableswap Pool " انتخاب بهتری هست.

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عکس مقاله اشتباه علامت گذاری شده، استخر "Optimism stableswap pool" را انتخاب کنید و در این استخر واریز کنید!

امین محمدی

سلام وقت بخیر سایت galaxy برای دریافت nftها درسته چون برای من همش ارور forbidden 403 میده

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اسم سایت Galxe هست و مشکلی هم نداره، من لینک هارو براتون قرار میدم از اون طریق وارد بشید مشکلی ندارن

شایان مرسلی

مراحل بعدی کی بارگذاری میشه؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام شایان جان 3 مورد امروز قرار گرفته 3 مورد دیگه هم یا جمعه و یا شنبه قرار میگیرم

علی بوالحسنی

خسته نباشید اگه میشه تموم guest هارو بزاذید من نمیتونم کیف پول تراست ولتمو به دیسکورد وصل کنم ممنون میشم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 3 مورد جدید اروز قرار گرفت؛ 3 مورد هم طی یکی دو روز آینده قرار میدیم

kian ahmadian

مرحله چهارم هرکاری میکنم دیسکورد وصل نمیشه لطفا کمک می کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام چه اروری میده؟

علی بوالحسنی

خسته نباشید اگه میشه تموم guest هارو بزاذید من نمیتونم کیف پول تراست ولتمو به دیسکورد وصل کنم ممنون میشم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام تا الان 7 مورد قرار گرفته، در یکی دو روز آینده هم 3 مورد جدید قرار خواهد گرفت!

Amirhossein jafariyan

عالی

 
پاتریک شاه‌نظری

ممنون از حمایتتون

مهدی

سلام ممنون بابت زحماتتون برای دریافت nft دوم موقع وریفای ارور میده و برای دریافت nft چهارم هم موقع وصل شدن به دیسکورد و توییتر اون صفحه میخواد به کیف پول ساین بشه که ارور میده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام اگه ارورهاتون رو بگید بیشتر میتونم کمک کنم

محمد مهدی

سلام خسته نباشید قسمتی بعدی رو کی میزارید ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 7 مورد قرار گرفته، 3 مورد دیگه هم در یکی دو روز آینده قرار خواهد گرفت

Mohammadsamady

من با تراست ولت nft اول را انجام دادم ولی هنوز usdc هام برنگشته چرا

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام محمد جان ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدی تا کمکت کنم، منظورت به کجا بر نگشته؟

علی بهمرام

سلام و خسته نباشید می خواستم بپرسم چطور میتونم eth بر پایه op بگیرم؟ چون آدرسش تو متامسک با خود eth یکی هست و برای پرداخت کارمزد نمیتونم شرکت کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام علی جان تو مقاله گفتیم که از صرافی MEXC اتریوم بخر و بر پایه optimism انتقال بده به ولت

پارسا شاه حسین زاده

سلام من اولی رو گرفتم ،توی کیف پولم نشون نمیده ، قضیه چیه ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مشکلی نداره، به پلتفرم‌های معاملاتی NFT های بر پایه آپتیمیسم اگر مراجهعه کنید در قسمت پروفایل قابل مشاهده خواهد بود. در قسمت پروفایل خود پلتفرم Galxe هم قابل مشاهده است

Khashayar

سلام.خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.لطفا بفرمایین اگر این چهار NFT رو بگیریم صد در صد بهمون ایردراپ میده یا بازم قرعه کشی میکنن؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام قرعه کشی که نه نداره ولی این که بگیم 100 درصد بده نه 100 درصد نیست! کلاً ایردراپی اگه احتمالش 100 درصد باشه ارزش نداره!

مسترشفا

من سه تاشو گرفتم تو یکی هم دلار ریختم تا مهلت سه روزه بگذره چهارمی رو بگیرم

 
پاتریک شاه‌نظری

موفق باشید

جلیل زارعی

ایا با کیف پول سیف پل هم میشه حرکتش رو زد ؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آقای زارعی من خودم پبشنهادم کار با متامسک هستش برای کار با شبکه‌های بر پایه اتریوم

reza jafari

quest دوم مربوط به uniswap در مرحله دریافت nft وریفای رو که میزنم این ارور رو میده:if you have fulfilled to requirement.please try 30 seconds

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام رضا جان یه تراکنش دیگه هم بزن بعضی وقت تا یه تراکنش را شمارش نمیکنه...

احسان سرخابی

سلام بخش بعدی مقاله آپلود نشده

 
پاتریک شاه‌نظری

7 مورد قرار گرفته احسان جان 3 مورد دیگه هم تا یکی دو روز آینده قرار خواهد گرفت

Hossein sadeghpour

چرا ولت من به سایت stargate متصل نمیشه؟ از چه ولتهایی میشه استفاده کرد؟ من هم تراست دارم هم متا ماسک و هم سیف پل

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام با متامسک کار میکنیم ما برای این ایردراپ چه مشکلی داره برای وصل شدن؟

کیارش حسنی

کارمزد Pooltogether چیه من کیف پول تراستم ارور گس میده !

 
پاتریک شاه‌نظری

اتریوم بر پایه آپتیمیزم

مرتضی وکیل

گرفتن nft ها بسیار راحت بود .ممنون بابت توضیحات کامل در مقاله.

 
پاتریک شاه‌نظری

ممنون از حمایتتون ؛ موفق باشید

ممد

سلام اپدیت نمیشه این بخش؟؟ nft های بعدی رو چجوری بگیریم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 7 مورد قرار گرفته، 3 مورد هم تا یکی دو روز قرار خواهد گرفت

فرزاد تقی پور

سلام من چند تا مشکل داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید اول اینکه ما میتونیم اتریوم روی شبکه اپتیمیزم از صرافی ایرانی بخریم میمونه انتقالش به متامسک برای انتقالش به متامسک اگه شبکه متامسک‌ و روی شبکه اپتیمیزم بذاریم اتریوم و انتقال بدیم درسته این حرک

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه باید بر روی شبکه آپتیمیزم انتقال بدید، از صرافی MEXC خرید کنید و انتقال بدید آموزش این صرافی هم در سایتمون هست

رامین غنایی

سایت galxe ارور 403 forbiden میده از دیشب

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام سایت مشکلی نداشته احتمالاً مشکل از آیپی شما باشه!

ehsan ch

سلام وقت بخیر تشکر میکنم بابت مطالب خوبتون. این ایردراپ رو من سه تای اول رو هرجور بود انجام دادم چهارمی رو هم تکمیل کردم ولی موقع claim و انتقال به کیف پول تراکنشش fail میشه. شبکم درسته و اتریوم برای کارمزد دارم و نباید مشکلی باشه ولی انجامش نمیده. به نظ

مصطفی

سلام من از یکی از این nft ها یه ایردراپ برنده شدم که نوشته 999 usdt ازم میخواد که از سابت usdt.blockwin به کیفم متصل بشم تا دریافتش کنم چند بار متصل شدم و هی کانفرمیشن دریافتش ارور میداد gas fee رو زیاد کردم تا انجام بشه نمیدونم چی شد دیگه همش میگه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آشنایی با این سایت ندارم متاسفانه!

سیروان امینی

ممنون بابت زحمات تیم بیتفا.اپدیت نشده هنوز

 
پاتریک شاه‌نظری

سیروان جان آپدیت شده، 7 مورد قرار گرفته! 3 مورد دیگه هم در یکی دو روز آینده قرار خواهد گرفت!

Amirhossein

خسته نباشید مقاله کی آپدیت میشه؟

مهدی قاسمی

فکر کنم 4 یا 5 بار نظر دادم، دو سه روز هم گذشت ولی هنوز تایید نشده :/

carmelo

سلام . توی quest دوم بعد دوتا تراکنش nft رو claim نمیکنه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام سوالتون اضافه شد به سوالات پر تکرار

عیرضا شهرابی

سلام . لطفا در مورد نحوه واریز توکن ها به متامسک نیز یه آموزش بگذارید . متامسک مثل تراست والت آدرس واریز نداره با تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آدرس مشترک داره برای همه ارزها و اون بالا آدرس ولت نوشته شده است!

رامین غنایی

اقا سلام مرحله اول استارگیت با اینکه ولتم ۱۰۰ دلار یو اس دارم موجودی رو واسه بریج نشون نمیده مشکل کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام توکن‌اهتون رو چه شبکه‌ای هست؟

سیروان امینی

با سلام و ارادت در مرحله دوم دوبار سواپ انجام داده م ، هر دو تراکنش انجام شده وای ان اف تی دوم میگه شرایط لازم رو ندارید ، همه موارد شم دروسته ، ایا مرحله دوم هم زمان ۲ الی ۳ روزه میخواهد ؟ با تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه نیازی به انتظار نداره، برای بعضی کاربران هم مشکل داشته. یکی دوتا تراکنش دیگه بزنید حل میشه، برحی تراکنش هارا نمیشماره متاسفانه

israfil

آیا باید در کیف پول شبکه اتریوم رو انتخاب کنم و در صرافی mxc شبکه پالیگان رو؟؟؟که در این صورت هم نمیشه،لطف راهنمایی کنید

israfil

برای انتقال usdc گفتید که حتما در شبکه پالیگان باشد ولی در کیف پول در شبکه پالیگان usdc رو نمیاره،ولی در شبکه اتریوم با یه جستجو میاره،چیکار باید بکنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام ایموپرتش کنید مشکلی نداره. Contract addres رو از سایت کوین مارکن کپ بردارید و Import token کنید در کیف پول

مجید قائمی

سلام وقت بخیر ممنون بابت نگارش مقاله من دو سواپ 20 دلاری انجام دادم برای مرحله دوم و بعد گذشت نیم ساعت وریفای نمیشه که بتونم ان اف تی رو بگیرم لطفا راهنمایی کنید سواپ ها به اتریوم انجام شده

فرشید

سلام ببخشید ولی بعد کلی تلاش و اماده کردن متیک و ... سیف پل گفت این کانترکت مشکل داره و اجازه نداد اولین مرحله رو انجام بدم. چیکار کنم الان؟!

Ahmad mokhtari

خسته نباشید و ممنون تو مرحله سوم چطور باید بعد از ۳ روز پول رو به ولت برگردوند؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احمد جان آموزشش رو میذارم

Farid

با سلام امکان طی کردن مراحل با کمتر از 100 دلار هم وجود داره؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام برخی مراحل بله حجم کمتری دارن

کیارش حسنی

برای دریافت Nft باید حتما توی ۴تاش شرکت کنیم یا ۳تا هم کافیه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه باید حداقل سه تا دریافت کنید!

حسین

لطفا اموزش دریافت اتریوم را بر بستر Optimism را بزارید همچنین دریافت usdc تشکر از تیم بیتفا

arash

سلام.میشه لطفا راهنمایی کنید چطوری 110 دلار رو همنوری که گفتید انتقال بدم.trc20 رو برای usdt میدونم چه جوریه.

فرشید

سلام ببخشید ولی بعد کلی تلاش و اماده کردن متیک و ... سیف پل گفت این کانترکت مشکل داره و اجازه نداد اولین مرحله رو انجام بدم. چیکار کنم الان؟!

یونس مولودی

سلام و خسته نباشید من تمامی مراحل ۴مورد رو انجام دادم و nft ها available شده ولی claimنمیشه نمیدونم چرا؟مشکل از کجاست.ممنون میشم راهنمایی کنید

عبدالخالق ریگی

,سلام دمت گرم اوکه بود فقط قسمت چهار به دیسکورد میخواهی وصل بشم تاییدیه ازکیف پول میخواهد .ولی به دیسکورد وصل نمیشه

یوسف

سلام ممنون میشه لطفا بقیه nft هارو هم بزارید ممنون

سامان کریمی

اگر مقدور هست کلیپ آموزشی درست کنید با تشکر

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام سامان جان آموزش‌های ویدئویی جزی از خدمات بیتفا ایر هستش!

عبدالحی رخشانی

سلام برای دریافت nftچهارم ،وقتی میخواد به دیسکورد و توییتر وصل شه خطا میده .... (خطا: خطای GraphQL: Discord: abdolhay#5311 قبلاً با آدرس: 0xcacac55191503596cf0eb9ebbb94bf840c805911 ثبت شده است، لطفاً ابتدا آن را حذف کنید) لطفاً راهنماییم کنین ؟

Mehdi abbasi

سلام خسته نباشید بعد سه روز از سایت pooltogetherچجوری پولمون رو برداشت کنیم؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام مهدی جان قرار میدم آموزشش رو

حامداسفندیاری

سلام وقت بخیر. استارگیت اصلا ولت متامسکم رو نمیشناسه . فقط میره به سایت متامسک برای نصب

farzam

salam khaste nabashid chera dovomin task ke marboot mishe be 2ta tarakonesh usdc be eth ro anjam dadam 3bar 20 dollar anjam dadam vali baz ghabool nakarde tu site verify ro mizanam eror mide va nft ro nemide

 
پاتریک شاه‌نظری

جواب وال در سوالات پر تکرار!

farzam

salam khaste nabashid chera dovomin task ke marboot mishe be 2ta tarakonesh usdc be eth ro anjam dadam 3bar 20 dollar anjam dadam vali baz ghabool nakarde tu site verify ro mizanam eror mide va nft ro nemide

صاحب

خسته نباشید. من سه تا مرحله اول رو کامل انجام دادم. مرحله چهارم هم همینطور فقط اون لینکی ک گذاشتین برا دیسکورد Rubicon وارد کانال نمیشه ک عضو کانال دیسکوردشون بشم

مهدی قاسمی

همون کوئست اول بالای ده بار تلاش کردم فیل میشه، خیلی شبکه OP داغونه :| لطفاً بقیه کوئست ها رو هم بزارید.

احسان

سلام خسته نباشید اتریوم بر بستر آپتیمیزم رو نمیتونم خریداری کنم مقاله رو خوندم ولی باز متوجه نشدم تو صرافی نمیتونم پیداش کنم. اتریوم رو به آپتیمیزم اتریوم بفرستم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام احسان جان اتریوم رو از صرافی MEXC بخر و موقع برداشت (Withdraw) شبکه آپتیمیزم رو انتخاب کن آموزش صرافی Mexc هم قرار گرفته در سایت

مجتبی چیذری

رای ایردراپ اخر که در گروه قرار دادین تسک ۲ ارور رو میده حدودا ۵ ساعت دارم با اسلیپیج های مختلف امتحان می کنم، بازم نمیشه می تونین کمک کنین؟

 
پاتریک شاه‌نظری

جواب سوال در سوالات پر تکرار مقاله!

bigboy

سلام زمان عرضه دقیقش رو چطور باید پیدا کنم؟؟؟زمانی که مرحله انجام شده و دارن توکن هارو عرضه میکنن رو میخواستم..شما اطلاعی دارید؟؟

بهار

سلام ببخشید اولش باید چه مقدار اتریوم بخریم و وارد کیف پول کنیم؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام 10 دلار کفایت میکنه

حمیدرضا

سلام وقت بخیر چون من قبلاً با دیسکورت و توییتر قبلاً وصل شدم دیگه قبول نمیکنه ،امانت جدید هم که ساختم اونم قبول نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

فاطمه کرزبر

سلام وقت بخیر .کاش به صورت ویدیو اموزش دریافت ان اف تی ها رو میزاشتین..... یه سوال ارز متتیک بر شبکه ابتیمیزم وجود نداره ....پس چجور بریج میشه ارز متیک از شبکه پالیگان به شبکه اپتیمیزم واقعا منتقل میشه یا نه....

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام دوست عزیز آموزش‌های ویدئویی جزی از خدمات بیتفا ایر هست

یوسف شهابی

سلام و وقت بخیر.واقغا دمتون گرم.خیلی عالی و دقیق.خواهشا مابقی دریافت ها رو هم بذارید که شامل جوایز بیشتر بشیم

مصطفی

سلام من اون قسمت انتقال usdc بر بستر پالیگان رو نفهمیدم از صرافی mexc انتقال usdc رو روی شبکه ی متیک بزنم و ادرس متیک از کیف پول متامسک رو بدم؟ الان usdc ها داخل صرافی هست

سبحان سلدوزی

سلام خسته نباشید در مرحله دوم و همون پنکیک سواپ وقتی به سایت گلکسی برای claim کردن nft میرم و روی گزینه وریفای میزنم این ارور بالای صفحه میاد چندین بار هم چیز رو چک کردم ولی نمیدونم مشکل از کجاس 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30

Amirreza

سلام.اگر ممکنه ویدیو اموزشی این ایردراپ هم بذارین

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آموزش‌های ویدویی تو بیتفا ایر قرار میگیره

عیرضا شهرابی

با سلام و خسته نباشید متاسفانه کار کردن با خود کیف پول متامسک مشکل هست و مثل بقیه کیف پول ها نیست . تراست ولت خیلی بهتر و راحت تراز از متامسک هست کار کردن باهاش . لطفا یه توضیحی هم راجع به انتقال کوین به متامسک بدید . چون توی متا ادرس واریز نداره .

لیداآی

سلام وقت بخیر بعدازگذروندن 4مرحله ودریافتnftمیشه 110دلارروبرداشت کنیم؟حالامنهای اون مبلغ جزئی ک بابت تراکنش میره...وکی میتونیم برداشتش کنیم؟؟!ممنون

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله میشه؛ دارایی تو کیف پوله میتونید انتقالش بدید به صرافی

Mehrdad

سلام‌وقت‌بخیر من برای ایردراپ اقدام کردم اما هرچی کلمه Claim را برای دریافت NFT میزنم هیچ اتفاقی نمیفته. در اینستاگرام هم ازتون پرسیدم و عکس فرستادم .ممنون میشم راهنمایی کنید

kian ahmadian

سلام مرحله چهارم بعد از انجام همه کارها این ارور میده 1004:If you have fulfilled the requirement, please try 30 seconds later و وریفای نمیشه

هادی شفیعی

سلام واسه خرید اپتیمیزم یعنی 100 usdc باید به شبکه اپتیمیزم واریز کنیم و ی 100 usdc دیگه هم باید بربستر پالیگان واریز کنم؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه به پالیگان واریز کنید بعد طبق آموزش بریج برنید به آپتیمیزم

کیوان خضری

پاتریک عزیز خسته نباشی ،درود بر تیم بیتفا ،امکان ضبط فیلم برای این اردراپ وجود داره؟(طریقه انجامش)

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام عزیزم آموزش‌های ویدئویی را در بیتفا ایر قرار دادیم!

حسین عبیری

سلام ممنون میشم کمک کنین واسه کلایم مورد اول کیف پول پیغام internal json-rpc میده چیکار کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام کیف دسترسی پول را قطع وصل کنید مجدد امتحان کنید

ناصر عباسی

اتریوم بر پایه آپتیمیزم اتریوم که به ولت فرستادیم را هم باید تبدیل کنیم یا نیاز نیست

علیرضا بیگدلو

اگه امکانش هست مقاله رو اپدیت کنید با صد دلار دیگ تا کجا میشه پیش رفت اگه اوکی بود مبلغش بقیشو هم انجام بدیم.

شهرام رحمدل

سلام برای پرداخت کارمزد تراکنش دریافت nft نیاز به ETH شبکه Optimism می باشد و من از کجا میتونم ETH شبکه OP را تهیه کنم

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام از صرافی MEXC

عبدالحی رخشانی

سلام برای دریافت nftچهارم ،وقتی میخواد به دیسکورد و توییتر وصل شه خطا میده .... (خطا: خطای GraphQL: Discord: abdolhay#5311 قبلاً با آدرس: 0xcacac55191503596cf0eb9ebbb94bf840c805911 ثبت شده است، لطفاً ابتدا آن را حذف کنید) لطفاً راهنماییم کنین ؟

عبدالحی رخشانی

سلام برای دریافت nftچهارم ،وقتی میخواد به دیسکورد و توییتر وصل شه خطا میده .... (خطا: خطای GraphQL: Discord: abdolhay#5311 قبلاً با آدرس: 0xcacac55191503596cf0eb9ebbb94bf840c805911 ثبت شده است، لطفاً ابتدا آن را حذف کنید) لطفاً راهنماییم کنین ؟

صالحی

من هر تا کوئست رو انجام دادم ولی موفق نشدم حتی یه ان اف تی بگیرم. سه تای اولی که دکمه claim رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته، مورد چهارمی هم که وارد دیسکورد و توییتر میشم و کارهای مربوطه رو انجام میدم ولی موقع وریفای باز خطا میزنه

Hamid shobeiriyan

سلام خسته نباشید اتریوم بر بستر Optimism خریدش یه توضیح میدین.؟ ممنون

shahin

سلام وقت بخیر چرا کیف پول metamask با stagate کانکت نمیشه و هر دفعه میگه کیف پول جدید نصب کنم و قبلی رو حذف نصب کنم که این کار رو انجام دادم بازم همون پیغام رو میده

farshid rasooli

jenab man nemitunam discordam vasl konam b galxe b moshkel khordam lotfan rahnemayi konin

سمیه

سلام.وقت بخیر. میشه یه لطفی کنید با این وضع اینترنت، تیمتون برای کسایی که تمایل به گرفتن ایردراپش رو دارن، انجام بدن و هزینه زحمتش رو دریافت کنن. چون بعضی مراحلش سخته و اینترنت هم یاری نمیکنه

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام آموزش ویدویی تو بیتفا ایر قرار خواهد گرفت

سعید ایمانی

سلام برای انجام این تراکنش ها باید فقط اتریوم بر بستر اپتیمیزم داشته باشیم یا اتریوم بر بستر خودش هم میخواد

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نه با شبکه اتریوم اصلاً کار نداریم

جلال مصطفائیان

سلام 1-تراکنش های ان اف تی دوم رو انجام دادم، ولی در galxe زمان انجام وریفای بعد از گذشت 30 ثانیه با یک اخطار هیچ اتفاقی نمیفته. در صورتی که هر دو تراکنش یونی سواپ رو انجام دادم. البته 20 دلار اول در اترکسن با دای انجام شده. 2-ان اف تی چهارم به دیسکورد

مهدی قاسمی

میگم اشتباه ننوشتید: " برای دریافت اکثر NFT ها کمتر از 1 دلار هزینه پرداخت خواهید کرد" فقط برای انتقال usdc بر بستر متیک از صرافی یک واحد usdc میخواد، تقریبا دو دلار تموم میشه. نظرتون چیه؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام میتونید کلشو ماتیک انتقال بدید و از طریق پلتفرم کویکسواپ تبدیلش کنید به USDC که هزینش پایین تر میشه!

مهدی صادقی

اگه امکانش هس یه ویدئو بسازید دررابطه با این ایر دراپ دیسکورد کانکت نمیشه تویتتر اوکی نمیشه nft یونی کلیم نمیشه !

عباس حبیبی

سلام. کوئست 2 رو با وجود اینکه انجام دارم موقع verify ارور میده مشکل کجاست؟

حسن

سلام خسته نباشید در قسمت اول ولت بنده کانکت شدن اما اون قسمت ترانسفر برای بنده نمیاد

Ali

آموزش ویدئویی ایردراپش اپتیمیسم را بزارین 👏👏👏

مهدی امیرارشدی

سلام ممنون از مطلب مفیدتون. یه سوال داشتم، برای انجام مراحل و دریافت nft کیف پول متامسک خوبه؟ از نظر پشتیبانی شبکه ها و مطمئن بودنش.

زانیار

درود بر شما . ممنون از اینکه وقت میزارید ‌برای پیشرفت 😍😍 سوالی که دارم . من حدود ۲۰ دلار اتریوم روی شبکه opزدم به تراستم . . و به مقدار ۱۳۰ دلار که شامل usdc و متیک هست به تراستم زدم تا اینجا اوکیه؟؟؟؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله زانیار جان اکیه

Morteza hardani

سلام خسته نباشید ببخشید یجا گفتین که مقداری اتریوم بر بستر Optimism نیاز دارین اونم در صرافی Mxc هر چقدر دارم سرچ میکنم پیدا نمیکنم ارز oeth

maoud

من ۱ رو انجام دادم کلیم هم کردم ۳ رو انجام دادم و فعلا منتظرم ک بعد دو سه رپوز کلیمش کنم مورد دوم من هرکاری کردم نشد ، هعی خطا میده واسه بقیه هم همینطوره؟

Mahdiyar

سلام میخاستم خواهش کنم اگه امکانش هست تمام 18 مرحله و ب صورت کامل توضیح بدید و راهنماییمون کنید خیلی ممنون ❤️

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام نیاز نیست حتماً 18 مورد را برداشت کنید، چند موردش الان دیگه قابل برداشت نیست؛ 10 مورد حداکثر میزان مورد نیاز است که من هم 10 مورد آموزش خواهم داد

علیرضا بیگدلو

قسمت سوم هم چیزی از ولتم کم نکرد اما تراکنش ثبت شد اوکیه این؟

هادی لایق

با سلام ببخشید حدودا چند دلار کارمزد میخاد برای این ایردراپ منظورم بر بستر اتریوم بخاییم بخریم برای ما چقد هزینه داره؟

شهاب الدین دهدشتی

سلام خوبین . nft سومی هرکاری میکنم واریز نمیکنه به سایت . تا اخرین مرحله میره برا برداشت ولی اخرش برا برداشت ارور میده برا کارمزدش هم اندازه کافی تو ولتم هست .

Zizi

سلام وقت بخیر ،اگر دسترسی به لبتاب یا کامپیوتر نداشته باشیم با موبایل هم میشه انجام داد؟

 
پاتریک شاه‌نظری

سلام بله با گوشی هم میشه انجام داد!

علیرضا بیگدلو

سلام من موقع وریفای کردن توییتر و دیسکورد این ارور رو دریافت میکنم. Error: GraphQL error: No auth input

Mahdi hosseini

سلام من تو مرحله اول 108 دلار ترنسفر کردم ولی دیگه usdc من و نشون نمیده نه تو پلیگان و نه تو op باید چیکار کنم ؟؟؟؟

شایان

اون تراکنشی که برای nft اول انجام دادم usdc رو به شبکه optimism تبدیل کردیم به کیفم برنگشته و کم شده کلا

Amirhossein

عالی🙏

ساسان

من هرکاری کردم نشد قسمت یونی سواپ رو انجام بدم یعنی روی هیچ دکسی انجام نمیشه و usdc اصلا تبدیل نمیشه به چیز دیگه ای(Aprove) نمیشه روی کیف پول که بشه به چیز دیگه ای تبدیلش کرد با چندتا کیف پول و دکس بریج یا سواپ رو امتحان کردم نشد که نشد.

مطالب مرتبط

 

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .