جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای ترو یو اس دی (TUSD)

$0.999783
نرخ تتر : ۵۰,۶۵۶ تومان

تر یو اس دی (TUSD)TrueUSD یک استیبل کوین دلاری است که به دلار آمریکا در نسبت 1: 1 متصل شده است. TrueUSD برای اولین بار در ژانویه 2018 برای یک ...

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۲,۹۵۵,۸۷۸,۹۶۷
عرضه کل
۲,۹۵۵,۸۷۸,۹۶۷

جزئیات ترو یو اس دی

قیمت ترو یو اس دی
$0.999783
به تومان
۵۰,۶۴۵ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$0.994583 / $1.006
رتبه در مارکت
28
اوج قیمت دلاری
$1.62
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۵۶ تومان
تاریخ اوج قیمت
1397/06/05
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%-
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
تاریخ پیدایش
2018-03-05

نمودار ترو یو اس دی در چند ماه اخیر

۵۰,۶۴۵ تومان

تر یو اس دی (TUSD)

TrueUSD یک استیبل کوین دلاری است که به دلار آمریکا در نسبت 1: 1 متصل شده است. TrueUSD برای اولین بار در ژانویه 2018 برای یک پایگاه سرمایه گذار محدود راه اندازی شد، از آن زمان تا اکتبر 2020 تقریباً 400 میلیون دلار از توکن‌های پشتیبانی شده را در خود جای داده است. TrustToken، پلتفرمی است که برای توکن سازی دارایی‌های دنیای واقعی، اداره می‌شود. همانند سایر استیبل کوین‌ها، TrueUSD نیز با هدف تسهیل افزایش نقدینگی و ارائه یک دارایی غیرفرار به معامله‌گران رمز ارزها و کاربران عمومی نسبت به توکن‌های شناور آزاد مانند بیت‌کوین (BTC) است. TrueUSD یک استیبل کوین است که توسط شرکت مادر TrustToken راه اندازی شده است و دو نمونه از TUSD موجود است: یک توکن ERC-20 در اتریوم و دیگری که به نام TUSDB نیز شناخته می‌شود، یک توکن BEP-2 در زنجیره بایننس می­باشد که بنیانگذار و مدیر عامل آن رافائل کازمن است. Cosman یک وابستگی مادام العمر به رمزنگاری دارد و قبل از کار در Google Brain و شرکت نرم افزاری Palantir، آن را همراه با هوش مصنوعی (AI) مطالعه می‌کند. او گوگل را ترک کرد تا TrustToken را در سال 2017 ایجاد کند. Cosman بیان کرده است که TrueUSD همیشه شروع خط تولید TrustToken بوده و در ازای ایجاد یک دارایی با تاثیر بالا، کار نسبتا کمی را شامل می‌شود. در زمان راه‌اندازی، او خاطرنشان کرد که حسابرسی منظم استیبل کوین تمرکز مهمی را برای شرکت تشکیل می‌دهد و در زمانی که بسیاری از دارایی‌های رمزنگاری شده در پی پدیده عرضه اولیه توکن (ICO) شاهد نوسانات شدیدی بودند، به سرمایه‌گذاران آرامش می‌داد. هدف TrueUSD ایجاد تعادل بین ثبات و سودمندی - موارد استفاده اصلی هر استیبل کوین - با امنیت در قالب گواهی‌های منظم است. از زمان راه اندازی به بعد، شرکت مادر TrustToken به دنبال تأکید بر اهمیت تأیید مستقل منشأ استیبل کوین بوده است. به این ترتیب، جذابیت استیبل کوین برای سرمایه‌گذاران بزرگ‌تری که به دنبال کاهش ریسک هستند، علاوه بر معامله‌گران خصوصی کوچک‌تر است.  تتر (USDT) با ارزش بازار 15 میلیارد دلار تا اکتبر 2020، در مقایسه با 382 میلیون دلار TUSD، تا حد زیادی بزرگترین است. TrustToken به عنوان بخشی از فعالیت‌های تجاری خود وارد مشارکت‌های شرکتی مختلفی شده است، از جمله گزینه‌هایی برای دارندگان TUSD برای افزایش بازده سالانه درآمد غیرفعال.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) TUSD

TUSD به دلیل شفافیت آن به سرعت پذیرفته شد و در بسیاری از صرافی‌های اصلی حوزه کریپتو لیست شده است. این رمز ارز در حال حاضر پنجاهمین رمز ارز بزرگ از نظر ارزش بازار است، که آن را پشت سر چندین استیبل کوین دیگر قرار می‌دهد، همچنین، جزء اصلی اکوسیستم بلاک چین در حال تکامل است. ارزش بازار و قیمت این رمز ارز را می­توانید در قسمت جزئیات مشاهده کنید.

تاریخچه قیمت TUSD

نگاهی به عملکرد گذشته یک توکن روش مهمی برای سنجش عملکرد آینده توکن است. با این حال، از آنجایی که TUSD یک استیبل کوین است، عملکرد توکن پیامدهای متفاوتی برای پیش‌بینی قیمت TrueUSD دارد. درعوض می‌توانیم اندازه‌گیری کنیم که توکن چقدر در راستای دلار باقی مانده است. پس از عرضه در سال 2018، این توکن نوسانات بیشتری را نسبت به اکنون تجربه کرد و در 21 می ‌2018 به 1.0852 دلار رسید. توکن به طور قابل توجهی دوباره از 1 دلار فاصله گرفت و در 12 مارس 2020 به 1.0442 دلار رسید. با این حال، از آن زمان، توکن TUSD بسیار بیشتر در راستای دلار باقی مانده است، با بیشترین واگرایی در سال 2021، 1.0104 دلار در 17 آوریل 2021.

روند رشد TUSD

از نوامبر 2018، TrustToken عملیات خود را با استاندارد بالا نگه داشته است و یک استیبل کوین مناسب با جامعه در حال رشد ارائه کرده است. توکن TrueUSD در صرافی‌های فزاینده‌ای فهرست می‌شود و این شرکت گواهی‌های منظم را به صورت ماهانه و گاهی دو هفته‌ای منتشر می‌کند. همه آنها را می‌توان در وبلاگ TrustToken یافت. در آینده نزدیک، تیم انتظار دارد دارایی‌های رمزنگاری جدیدی مانند TrueEuro، TrueGold، TrueBond و TrueYen را منتشر کند. علاوه بر این، طرفداران TrueTokens می‌توانند انتظار سبدهای ثابتی از کالاهای توکن شده مانند فلزات گرانبها یا املاک و مستغلات را داشته باشند. همه این دارایی‌ها باید در بورس‌ها برای تجارت لیست شوند.

سرمایه گذاری در TUSD

TrueUSD به معنای عادی سرمایه گذاری خوبی نیست، زیرا یک استیبل کوین است، بنابراین ارزش خود توکن افزایش نخواهد یافت. سرمایه گذاران می‌توانند از TrueUSD به عنوان پوششی در برابر نوسانات استفاده کنند. سرمایه گذاران همچنین می‌توانند TrueUSD را برای به دست آوردن جوایز نگه دارند.

 

candle نمودار تحلیل تکنیکال ترو یو اس دی

نمودار تمام صفحه