جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای ثور چین (RUNE)

$6.41
نرخ تتر : ۵۰,۶۸۴ تومان

Thorchain (RUNE)Thorchain یک بلاک چین مستقل است که با استفاده از Cosmos SDK در سال 2018 ساخته شده و به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز زنجیره ای (DEX) عمل خواهد کرد ...

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۳۰۰,۷۰۰,۵۶۱
عرضه کل
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

جزئیات ثور چین

قیمت ثور چین
$6.41
به تومان
۳۲۴,۸۸۴ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$6.3 / $6.64
رتبه در مارکت
37
اوج قیمت دلاری
$20.87
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۸۴ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/02/29
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
تاریخ پیدایش

نمودار ثور چین در چند ماه اخیر

۳۲۴,۸۸۴ تومان

Thorchain (RUNE)

Thorchain یک بلاک چین مستقل است که با استفاده از Cosmos SDK در سال 2018  ساخته شده و به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز زنجیره ای (DEX) عمل خواهد کرد. از یک مدل سازنده بازار خودکار (AMM) استفاده می کند که شبیه اولین تکرارهای Bancor (BNT) یا Uniswap است. این مدل به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا با استفاده از توکن RUNE، بین مجموعه‌های دارایی مختلف معامله کنند. این پلتفرم همچنین به ارائه دهندگان نقدینگی (LP) پاداش می دهد. اینها کسانی هستند که دارایی‌ها را در دو طرف یک استخر نقدینگی با سهمی از کارمزدهای معاملاتی سپرده‌گذاری می‌کنند یا «سهمی» می‌کنند. THORChain همچنین به کاربران امکان می دهد تا از طریق صرافی غیرمتمرکز THORChain با سپرده گذاری رمز ارزها در استخرهای نقدینگی سود کسب کنند. RUNE توکن اصلی شبکه THORChain است. این یک توکن جهانی چند منظوره را نشان می دهد که از تمام عملکردهای شبکه THORChain پشتیبانی می کند و به اجرای پروتکل کمک می کند. این پروژه، توسط یک تیم ناشناس برای حفظ ماهیت غیرمتمرکز کل پروتکل تاسیس و ایجاد شد، بنابراین هیچ بنیاد، تیم توسعه دهنده رسمی یا مدیر عاملی وجود ندارد و خالق پروژه ناشناس است. تمام فعالیت‌های تیم توسعه‌دهنده در GitHub انجام می‌شود، جایی که به‌روزرسانی‌ها و ارتقاهای جدید آپلود می‌شوند. این تیم با بارگذاری کدی که شبکه را کاربردی‌تر و سیستم را ارزشمندتر می‌کند، برای Nodes کار می‌کند و بقیه امور به شرکت‌کنندگان شبکه واگذار می‌شود.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) Thorchain RUNE

ارزش ذاتی THORChain بر اساس عناصر فنی، فناوری، ظرفیت فنی و کاربرد آن است. این ویژگی ها همان چیزی است که کاربران رمز ارزها را به شبکه THORChain جذب می کند. به‌روزرسانی‌ها، ارتقاها و توسعه‌های نقشه راه مرتبط نیز به ارزش THORChain به عنوان یک پروژه کمک می‌کنند. به عنوان مثال، راه‌اندازی شبکه اصلی THORChain در سال 2021 به‌روزرسانی نقشه راه مرتبط بود که ارزش بیشتری به پروژه می‌افزاید. ارزش ذاتی THROChain ممکن است با قیمت بازار مطابقت نداشته باشد، بیشتر به دلیل نوسانات. قیمت RUNE در معرض تغییر روند و در مواقعی جهش ها و افت های غیرقابل پیش بینی است، به این معنی که قیمت RUNE ممکن است در یک بازه زمانی کوتاه افزایش و کاهش یابد. در حال حاضر، ارزش بازاری معادل 2.52 میلیارد دلار دارد و در حال حاضر از لحاظ شاخص ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap)، این رمز ارز در رده 47 در سایت Coinmarketcap قرار دارد.

قیمت لحظه‌‌ای RUNE

قیمت THORCchain در نوسان ثابت و در معرض تغییرات مکرر بازار است که عمدتاً ناشی از نوسانات است. مانند هر رمز ارز دیگری که ارزش ثابتی ندارد، قیمت RUNE می تواند به طور چشمگیری تغییر کند، در حالی که تحت تأثیر تعداد زیادی از عوامل خاص قرار می گیرد. علاوه بر عوامل سنتی مانند احساسات بازار، جریان دارایی ها در مبادلات، و به طور کلی اقتصاد، قیمت RUNE نیز تحت تأثیر میزان توکن های قفل شده در شبکه THORChain و تقاضای کاربران DEX است.

تاریخچه قیمت RUNE

RUNE مدتها قبل از راه اندازی شبکه اصلی THORChain، تجارت در بازار آزاد را آغاز کرد. خود این توکن در سال 2019 عرضه شد و در 25 ژوئن 2019 با قیمت 0.01577 دلار معامله شد. سپس، بقیه سال آینده را در اطراف این رقم سپری کرد، اما با نزدیک شدن به راه اندازی THORChain، همه چیز شروع به گرم شدن کرد و در جولای 2020 با قیمت حدود 0.06 دلار معامله شد. لازم به ذکر است، رشد آهسته و ثابت RUNE برای اولین بار در 28 دسامبر 2020 سبب شد از سد 1 دلار عبور کند و سال را با 1.17 دلار به پایان رساند. در ماه فوریه، RUNE در اوایل سال 2021 در بازار صعودی پیرامون رمز ارزها گیر افتاد و این توکن نه تنها در روز 20 فوریه مرز 5 دلار را شکست و به بالاترین قیمت ماهانه 5.66 دلار رسید بلکه، ماه را با 5.18 دلار به پایان رساند که 43 درصد رشد را تجربه کرد. در ماه مارس، توکن همچنان به رشد خود ادامه داد و در 3 مارس به بالای 6 دلار رسید.

قیمت RUNE در سال 2021

در آوریل 2021 شبکه اصلی THORChain شروع به کار کرد، و سبب شد که قیمت را افزایش دهد. این توکن در 4 آوریل از سد 10 دلار گذشت و در 19 آوریل به بالاترین سطح ماهانه 16.93 دلار رسید. این افزایش ماهیانه حدود 93.95٪ بود که منعکس کننده ماهیت خوش بینانه بسیاری از پیش بینی های قیمت توکن THORChain در آن زمان بود. همه چیز به نظر می رسید که در طول ماه می قیمت بالا رفت و مرز 20 دلار را تهدید کرد که در نهایت در 16 می کاهش یافت. اما به همین جا ختم نشد، زیرا در 19 می به بالاترین حد خود رسید و رقم روزانه 21.26 دلار را ثبت کرد. در حالی که همه چیز بسیار خوشبین به نظر می رسید، امیدها به زودی از بین رفتند و سقوط بزرگ Crypto Day در آن تاریخ بر توکن RUNE و پیش بینی قیمت RUNE بسیار سخت برخورد کرد. این توکن به پایین ترین سطح روزانه 10.25 دلار سقوط کرد که در مدت چند ساعت نصف شد، مابقی ماه شاهد رکود آن بودیم و در 12.66 دلار بسته شد.

روند رشد RUNE

طبق نقشه راه THORChain، راه اندازی نرم افزار MCCN تا پایان ژوئن، زمانی که انتظار می رود راه اندازی کامل شبکه اصلی شبکه، چرخ های آموزشی دارد. هنگامی که شبکه اصلی راه اندازی شد، محدودیت های موجود در استخر نقدینگی برداشته می شود و به هر کسی اجازه می دهد تا LP در THORChain شود. علاوه بر فعال کردن تجارت غیرمتمرکز بین دارایی‌های زنجیره‌ای متقابل، نسخه اصلی THORChain مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را نیز معرفی می‌کند که فاصله بین معاملات CEX و DEX را پر می‌کند. همچنین، به طور کلی نقشه راهی که این تیم منتشر کرده را می­توان به صورت زیر مشاهده کرد:

  • در ماه جولای سال 2019 این شبکه RUNEVault launch را راه­اندازی کرد، در این مرحله توکن RUNE عرضه شد.
  • ژوئن 2020 شبکه آزمایشی آن راه­اندازی شد.
  • مرحله نهایی ارائه شبکه بلاک­چین اختصاصی خود در سال 2021.

سرمایه گذاری در RUNE

آینده جهان کریپتوکارنسی باید در حالت چند زنجیره ای ترکیب شود که نیاز به عملکرد مناسب در توسعه فعلی آن دارد. بسیاری از پروژه هایی که در نگاه اول به نظر می رسد ایده خوبی دارند، اغلب هنوز در این مورد گیر می کنند. Thorchain آزمایش ها و تحقیقات زیادی را برای بهینه سازی تجربه کاربری انجام می دهد تا معامله گران، مهاجمان و مبادله کنندگان تا حد امکان خوشحال باشند. در عین حال آنها را تشویق به استفاده از رابط پروژه می کنند. قدرت Thorchain هنوز یک بلاک چین کاملاً آزاد، بدون حق امتیاز و غیرمتمرکز است که تحت تأثیر دستکاری بازار قرار نمی گیرد. دقیقاً به همین دلیل است که بسیاری از افراد قبلاً تصمیم گرفته اند در RUNE سرمایه گذاری کنند. در هر صورت، ما بسیار کنجکاو هستیم که آینده چه چیزی برای ما به ارمغان خواهد آورد و به مرور زمان در آینده چه خواهد کرد. THORChain آینده درخشانی در سال 2022 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم RUNE و همچنین در بازار کلی رمزارز، ممکن است شاهد رسیدن RUNE به ارتفاعات جدیدی باشیم.

candle نمودار تحلیل تکنیکال ثور چین

نمودار تمام صفحه