جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای کوانت (QNT)

$100.61
نرخ تتر : ۵۰,۶۸۴ تومان

کوانت که در سال 2018 تأسیس شد، یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که امیدوار است کسب‌وکارها و سایر نهادها را قادر سازد تا فناوری کریپتو را بدون موانع زیاد و مشکلات ادغام سیستم‌های قدیمی با فناوری جدیدتر به کار گیرند.

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۱۴,۵۴۴,۱۷۶
عرضه کل
۱۴,۶۱۲,۴۹۳

جزئیات کوانت

قیمت کوانت
$100.61
به تومان
۵,۰۹۹,۳۱۷ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$98.83 / $101.69
رتبه در مارکت
47
اوج قیمت دلاری
$427.42
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۸۴ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/06/20
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
Ethash
تاریخ پیدایش
2018-06-25

نمودار کوانت در چند ماه اخیر

۵,۰۹۹,۳۱۷ تومان

کوانت (QNT)

کوانت در ژوئن 2018 با هدف اتصال بلاک چین و شبکه‌ها در مقیاس جهانی، بدون کاهش کارایی و قابلیت همکاری شبکه راه اندازی شد. این اولین پروژه‌ای است که مشکل قابلیت همکاری را از طریق ایجاد اولین سیستم عامل بلاک چین حل می‌کند. این پروژه به‌عنوان یک فناوری دفتر کل توزیع‌شده سیستم‌عامل - و شبکه Overledger - برای اتصال شبکه‌های مختلف بلاک چین ساخته شده است. همچنین، این پروژه به‌عنوان اولین سیستم‌ عاملی است که برای بلاک چین ساخته شده است. هدف اصلی Quant – با استفاده از Overledger – پر کردن شکافی است که بین بلاک چین‌های مختلف وجود دارد. ستون فقرات این پروژه شبکه Overledger است که Quant آن را اکوسیستمی می‌داند که اکوسیستم اقتصاد دیجیتال آینده بر روی آن ساخته خواهد شد. Overledger به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز چند زنجیره‌ای (معروف به MApps) را برای مشتریان خود بسازند. برای اینکه توسعه دهندگان بتوانند یک نقشه در شبکه بسازند، باید مقدار مشخصی کوانت توکن (QNT) را در خود نگه دارند. Overledger هسته‌ای را نشان می‌دهد که قرار است یک اکوسیستم اقتصاد دیجیتال آینده بر اساس آن ساخته شود و به توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارهای موجود در آن اجازه می‌دهد تا برنامه‌های چند زنجیره‌ای غیرمتمرکز (معروف به MApps) را برای مشتریان خود بسازند. با این حال، تبدیل شدن به بخشی از Overledger تنها با استفاده از توکن‌های QUANT (QNT) که برای پرداخت هزینه‌های استفاده از پلتفرم یا مجوزهای سالانه استفاده می‌شوند، تضمین می‌شود. گیلبرت وردیان (Gilbert Verdian)، یکی از بنیانگذاران شبکه کوانت، زمانی که در بخش مراقبت‌های بهداشتی کار می‌کرد، ایده پروژه بلاک چین را داشت. وردین اهمیت قابلیت همکاری را در حصول اطمینان از اینکه بیمارانی که در پلتفرم‌های مختلف ثبت نام کرده‌اند، تحت پوشش قرار می‌دهند. دومین بنیانگذار، دکتر پائولو تاسکا (Dr Paolo Tasca)، یک کارآفرین، اقتصاددان دیجیتالی است که در سیستم‌های توزیع شده تخصص دارد. دکتر تاسکا به عنوان مشاور ویژه در زمینه فناوری‌های بلاک چین برای پارلمان اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد و بسیاری از بانک‌های مرکزی در سراسر جهان خدمت کرده است.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) QNT

کوانت در حال ترکیب فناوری‌های مختلف دفتر کل توزیع‌شده (DLT) و سازماندهی آنها در یک مکان قابل دسترس است. علاوه بر این، Quant ساخت برنامه‌های کاربردی را با استفاده از توکن‌های چند DLT و تاریخچه تراکنش‌های تغییرناپذیر در چندین DLT ممکن می‌سازد. Quant یک پروژه آینده نگر با مقیاس پذیری و انعطاف پذیری فراوان است. همچنین، قیمت اخیر توکن QNT در بازار نزولی اخیر قوی ظاهر شده است. اساساً، به نظر می‌رسد که شبکه کوانت در بازارهای رمزنگاری موقعیت خوبی دارد. ارزش بازار (Market Cap) و قیمت این رمز ارز را می‌‌توانید در قسمت جزئیات مشاهده کنید.

قیمت لحظه‌‌ای QNT

بنیانگذاران Quant بسیار خوش بین هستند که به عنوان یک رهبر، پذیرش انبوه Quant نویدهای زیادی برای طرفداران آن دارد. قیمت کوانت به دلیل افزایش تقاضا برای کوانت در آینده، قرار است سر به فلک بکشد.

تاریخچه قیمت QNT

این توکن در آگوست 2018 برای معامله در دسترس قرار گرفت. مانند بسیاری از رمز ارزها، قیمت QNT از مارس 2020 روند بالاتری داشت و از آغاز سال 2021 سرعت صعود را تسریع کرد و در ماه می ‌به بالاترین حد خود در آن زمان رسید. در 19 مارس 2020، QNT به 2.3731 دلار کاهش یافت و سپس در 15 نوامبر 2020 به 15.46 دلار دست یافت. در سال 2021، قیمت QNT افزایش یافت و در 25 ژوئن 2021 به 92.64 دلار را رقم زد، سپس به 66.27 دلار در روز 19 جولای کاهش یافت و سپس دوباره به 720 دلار رسید. در 4 آگوست 2021، به 153.20 دلار در 10 آگوست 2021 اصلاح شد. در 10 سپتامبر 2021، قیمت توکن کوانت به رکورد 393.54 دلار رسید.

قیمت QNT از سال 2019 تا انتهای سال 2020

قیمت QNT برای یافتن فاز در روزهای اولیه راه اندازی خود با مشکل مواجه شد. قیمت در طول سال 2019 بین 2 تا 3 دلار در یک منطقه ادغام محدود بوده است. با این حال، در اواخر سال 2020 دارایی نوعی نوسان مثبت را نشان داد که تا پایان سال 2020 تا 10 دلار افزایش یافت.

قیمت QNT در سال 2021

این پروتکل در سال 2021 به دنبال قانون نزولی طولانی مدت دو ساله خود از سال 2019 و 2020 رشد قابل توجهی داشته است. قیمت Quant بیشترین سود را در طول فصل alt در اوایل سال 2021 داشته است. این پروتکل در ماه می بیش از 400 درصد از 10 دلار افزایش یافت و به 50 دلار رسید. آشفتگی بازار چین اندکی مانع از اقدام قیمت QNT در 19 می ‌شد و کاهش شدید قیمت به 31 دلار در چند روز آینده را به همراه داشت. با این حال، با اصلاح فوری، قیمت QNT بیش از 5 برابر از 60 دلار به 418 دلار در 10 سپتامبر افزایش یافت. اگرچه قیمت به سرعت پس از بحران بازار ماه می بهبود یافت، اما ممنوعیت کریپتو چین در ماه سپتامبر، قیمت را تحت تأثیر قرار داد. کوانت در یک تله نزولی افتاد که از 400 دلار به 220 دلار سقوط کرد. در حالی که، قیمت تلاش کرد تا از حرکت روند نزولی فرار کند.

روند رشد QNT

پیشرفت‌ها و پروژه‌های آینده، به گفته کوانت، کاملاً بر اساس قابلیت‌های معرفی‌شده در جدیدترین نسخه ساخته خواهند شد. توسعه دهندگان شبکه در تلاش هستند تا تضمین کنند که توکن‌های قابل تعویض و غیرقابل تعویض توسط موسسات و توسعه دهندگان در سیستم صادر می‌شوند. کوانت در حال راه‌اندازی پلتفرمی است که امکان ایجاد و مدیریت استیبل کوین‌های قابل تعامل، دارایی‌های توکن‌شده و رم ارزها را فراهم می‌کند.

سرمایه گذاری در QNT

گزارش‌های پلتفرم‌های معتبری مانند CoinMarketCap و WalletInvestor تأیید می‌کنند که کریپتو کوانت سرمایه‌گذاری خوبی است، به‌ویژه زمانی که به دنبال اتخاذ یک رویکرد/استراتژی بلندمدت هستید. طبق گفته WalletInvestor، انتظار می‌رود قیمت یک QNT در سال 2026 به 1877 دلار برسد. بنابراین، اگر امروز QNT را با قیمت 163 دلار و HODL را حداقل به مدت 5 سال خریداری کنید، انتظار می‌رود ارزش کل سبد شما تقریباً 1000 درصد افزایش یابد. در حال حاضر، پتانسیل رشد Quant در رتبه دوم قرار ندارد. اگرچه QNT یک فرصت سرمایه گذاری قوی است، اما شایان ذکر است که آینده آن به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل راه حل‌های فن آوری جدید برای پروژه‌های Quant، محیط بازار کریپتو، موقعیت‌های قانونی و موارد دیگر می‌شود. از این رو، مهم است که قبل از خرید و فروش Quant تحقیق کنید.

 

candle نمودار تحلیل تکنیکال کوانت

نمودار تمام صفحه