جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای هدرا (HBAR)

$0.060696
نرخ تتر : ۵۰,۶۶۶ تومان

Hedera یک شبکه عمومی با توکن مخصوص به خود است، اما از بستر بلاکچین استفاده نمی‌کند. همچنین، از توکن‌های غیر مثلی (NFT) پشتیبانی می‌کند بدون اینکه از قراردادهای هوشمند بهره بگیرد.

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۳۳,۵۶۴,۴۷۱,۸۵۶
عرضه کل
۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

جزئیات هدرا

قیمت هدرا
$0.060696
به تومان
۳,۰۷۵ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$0.059786 / $0.060839
رتبه در مارکت
35
اوج قیمت دلاری
$0.569229
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۶۶ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/06/24
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
Directed Acyclic Gra
تاریخ پیدایش

نمودار هدرا در چند ماه اخیر

۳,۰۷۵ تومان

هدرا (HBAR)

Hedera یک شبکه عمومی با توکن مخصوص به خود است، اما از بستر بلاک چین استفاده نمی‌کند. همچنین، از توکن‌های غیر مثلی (NFT) پشتیبانی می‌کند بدون اینکه از قراردادهای هوشمند بهره بگیرد. مانند بیت کوین «غیرمتمرکز» اما، دارای یک نهاد حاکمیتی عمومی مانند اتریوم است. Hedera در تلاش است تا امن و مقیاس پذیر باشد و در عین حال سریع تر و انرژی بیشتر و مقرون به صرفه تر از راه حل‌های دیگر باشد. این توکن تحت مالکیت و اداره بیست و پنج شرکت از جمله Google، IBM، LG و Deutsche Telekom است. این دفتر خود را "دفتر عمومی نسل سوم" می‌نامد که بر اساس ایده‌ها و فناوری‌های آن، سیستم‌های دیگر ساخته شده و ویژگی‌های خاص خود را دارد. بنابراین، هدرا چگونه بدون استفاده از بلاک چین کار می‌کند؟ از یک الگوریتم اجماع به نام هشگراف (Hashgraph) استفاده می‌کند. هش گراف یک دفتر کل عمومی است که تراکنش‌های دارای مهر زمانی بین گره‌های شبکه را ردیابی می‌کند. این بسیار شبیه به یک بلاک چین به نظر می‌رسد، اما چند ویژگی کلیدی وجود دارد که آن را متفاوت می‌کند. Hedera عملکرد بهتری نسبت به بلاک چین‌های به اصطلاح نسل اول و دوم مانند بیت کوین و اتریوم دارد. هدرا هش گراف دارای دو بنیان گذار به نام‌های لییمون بیرید(Leemon Baird)  و مانس هارمون (Mance Harmon) می‌باشد. دکتر لیمون به عنوان سرمایه گذار الگوریتم اجماع توزیع شده هش گراف است و در حال حاضر به عنوان دانشمند هدرا کار می‌کند.  این تیم متشکل از متخصصانی است که در فضای رمزنگاری حرفه‌‌ای هستند. سال 2019 برای توکن بومی این پروژه که با نماد (HBAR) عرضه شد، بسیار مثبت بود. طبق وب‌سایت آنها، یک تراکنش رمز ارز یا پیام سرویس اجماع هدرا بین 3 تا 5 ثانیه طول می‌کشد تا نهایی شود، 0.0001 دلار آمریکا (پرداخت شده با رمز ارز HBAR) هزینه دارد و می‌تواند به 10000 تراکنش در هر ثانیه برسد.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) هدرا HBAR

به نظر می‌رسد آینده قیمت ارز دیجیتال هدرا هشگراف، احتمالات سودآوری دارد. برای ایجاد ثبات و اجتناب از نوسانات ناگهانی بازار، HBAR در یک فرآیند فازی سیستماتیک سوزانده می‌شود. از آنجایی که تراکنش در ثانیه (TPS) سریع‌تر، کارمزدهای پایین، زمان تأیید تراکنش کم و مصرف انرژی کمتری ارائه می‌دهد، می‌توانیم شاهد پذیرش انبوه HBAR در سال‌های آینده باشیم. به طوریکه، ارزش بازاری معادل 4.09 میلیارد دلار دارد و انتظار میرود در آینده بیشتر هم شود. در حال حاضر از لحاظ شاخص ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap)، این رمز ارز در رده 33 در سایت Coinmarketcap قرار دارد.

 

قیمت لحظه‌‌ای HBAR

Hedera Hashgraph آینده درخشانی در پیش دارد. با پیشرفت‌های مداوم در اکوسیستم HBAR و همچنین در بازار کلی کریپتو، ممکن است شاهد رسیدن HBAR به ارتفاعات جدیدی باشیم. پیش‌بینی قیمت HBAR صعودی است و اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که HBAR را در سال 2022 برای سرمایه گذاری انتخاب کنند باید انتظار نواسانات قیمتی را داشته باشند. در نهایت، بر اساس داده‌‌های coinquora. com ممکن است که قیمت این توکن در آینده به 3 دلار برسد.

تاریخچه قیمت HBAR

توکن HBAR برای نخستین‌ بار در سال 2018 و به‌صورت محدود در اختیار برنامه‌نویسان و توسعه دهندگان قرار گرفت تا از طریق آن بتوانند پروژه‌های خود را بر روی شبکه پیاده نمایند. این عرضه اولیه به نحوی یک نوع تست برای کارکرد شبکه بود. بعد از اطمینان از سالم بودن پروژه، این رمز ارز به‌صورت رسمی در سال 2019 عرضه شد. زمانی که این توکن برای نخستین‌بار وارد بازار شد، قیمتی معادل 0.087 دلار داشت. اما این ارز بعد از عرضه اولیه خود به طور مرتب نزول کرد. تا جایی که به قیمت 0.010 رسید. اما بعدها در فوریه 2021 توانست به محدوده 0.068 برسد. بعد از آن هم و در طی سال 2021 توانست مجدداً یک‌روند صعودی داشته باشد و سقف قیمتی جدیدی ثبت کند.

قیمت HBAR از سال 2019 تا انتهای سال 2020

بدترین عملکرد هدرا هشگراف در سال 2019 بود که قیمت آن با 93.94% درصد از 0.1687 به 0.0102 دلار کاهش یافت. میانگین رشد سالانه هدرا هشگراف طی 4 سال گذشته 309.58 درصد در سال است. اگرچه این توکن در نیمه دوم سال با توجه به احساس نوسانات بالا کمی کند شد، اما به دلیل IEO که در پایان سال 2019 با بیش از 150 درصد افزایش عرضه کرد، پیشرفت قابل قبولی را تجربه کرد. در 2 ژانویه 2020، این توکن با قیمت 0.01001 دلار معامله شد که پایین ترین قیمت این دارایی است و در ادامه، در طول سال 2020 عملکرد بهتری از خود نشان نداد.

قیمت HBAR در سال 2021

بر اساس داده‌‌های سایت marketresearchtelecast.com، سال 2021 را به‌عنوان سالی که بسیاری از رمز ارزها ارزش زیادی پیدا کردند، را نام برده و برخی از رمز ارزها کمتر شناخته شده با ارزش بازار به صدر رمز ارزهای ارزشمند راه یافتند. یکی از رمز ارزها که در سال 2021 قدردانی فوق العاده‌ای از خود نشان داد، HBAR بود. قیمت HBAR در سال گذشته بیش از 600 درصد رشد کرد. هدرا هشگراف در 15 سپتامبر 2021 به بالاترین قیمت خود، یعنی 0.56 دلار رسید و کمترین قیمت آن در این ماه 0.1863 دلار بود.

روند رشد HBAR

شبکه هدرا Hedera به دلیل سیستم منحصربه‌فرد خود، دارای ویژگی‌های بسیار متمایزی است. در واقع این شبکه به‌گونه‌ای خود را توسعه داده تا نسبت به سایر پروژه‌های موجود، متفاوت باشد. همین مورد هم سبب شده تا شبکه هدرا بیش از این به رشد و تکامل خود ادامه دهد. به منظور تحقق مأموریت هدرا برای دستیابی به پذیرش جریان اصلی، نقشه راه هدرا از نظر فناوری، ادغام با سایر پلتفرم‌ها و معرفی برنامه‌های تشویقی برای ساخت اکوسیستم تکامل خواهد یافت.

: Hedera Improvement Proposal

2021: با استفاده از سرویس Hedera Token صدور NFT مبتنی بر کلاس مقیاس پذیر را فعال کرد.

2022: بهبود عملکرد خدمات قرارداد هوشمند Hedera از حجم اندازه داده بزرگ بین گره‌های اجماع و آینه پشتیبانی خواهد کرد و ساختارهای داده اصلی را بهینه می‌‌کند تا به پشتیبانی از تراکنش‌های توان عملیاتی بالا و تاخیر کم ادامه دهد.

2022: صرافی‌ها، کیف پول‌ها و متولیان شخص ثالث همچنان از توکن‌های صادر شده با سرویس Hedera Token پشتیبانی می‌کنند. از طریق معرفی مجموعه‌ای از گره‌های شبکه اصلی که توسط جامعه اداره می‌شوند، مسیر Hedera به سمت تمرکززدایی  ادامه خواهد یافت.

سرمایه گذاری در HBAR

طبق پیش بینی قیمت هدرا سرمایه گذاری خوبی است و یک رمز ارز پر پتانسیل و پیشرو در فضای کریپتو است که بسیار سریع رشد کرد. از این رو بسیاری از علاقه مندان به بازار کریپتو به قیمت آتی توکن هدرا خوش بین هستند. در نتیجه، به سرمایه گذاران توصیه می‌شود قبل از سرمایه گذاری در توکن‌ها تحقیقات خود را انجام دهند. ارز دیجیتال هدرا هش گراف HBAR یک فرصت فوق العاده طولانی مدت برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود و احتمالا یکی از معدود رمز ارزهای پایه‌ای است که می‌تواند در مقابل شرایط نا مساعد اقتصادی، سود آوری ایجاد کند. توکن هدرا یک سرمایه گذاری سودآور است زیرا فناوری آن نسبت به سایر رمز ارزهای پایه برتر است..

 

candle نمودار تحلیل تکنیکال هدرا

نمودار تمام صفحه