بررسي روند فانتوم در تايم فريم هاي کوتاه مدتي (26 شهريور)


16 روز پیش
تحلیلگر
محمد مهرآفرین
4

طبق انتظاري که در تحليل 12 شهريور فانتوم داشتيم، قيمت موفق به ادامه موج صعودي شکل گرفته نشد و کانال قيمتي را به سمت پايين شکاند.

 

حمايتي که به مقاومت تبديل شد!

رمز ارز فانتوم کانال قيمتي خودش را که در تحليل قبلي در تايم فريم روزانه برايش رسم کرده بوديم را به سمت پايين شکاند. اکنون کف هاي مهم حمايتي به مقاومت تبديل شده اند و با توجه به تغيير ذهنيتي که براي معامله گران شکل گرفته است، انتظار ریزش قیمت را از نواحی مذکور داریم. بکر ترین ناحیه برای ورود معامله گران سطح 0.199 دلار است، که معامله گران با شکست کف قیمتی 0.1925 دلار می‌توانند به معامله شورت ورود کنند.

لازم به ذکر است که اگر قیمت قبل از شکست کف قیمتی، سقف قیمتی را در محدوده 0.2 دلار از بین ببرد، ساختار قیمتی مجددا تغییر خواهد کرد و باید از زاویه دیگری به بازار نگاه کنیم، البته احتمال رخ دادن این سناریو بسیار کم است ولی بهتر است برای هر حرکت بازار استراتژی داشته باشیم.

 

معامله گران عزیز توجه داشته باشید برای افزایش نرخ برد معاملات خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای فانتوم بر روی لینک "قیمت لحظه ای فانتوم" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال فانتوم

 

نظر شما راجب روند قیمتی فانتوم چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

به اشتراک بگذارید

کپی شد!

دیدگاه شما در مورد این تحلیل چیست؟

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .

 
پشتیبانی