جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای کرونوس (CRO)

$0.092547
نرخ تتر : ۵۰,۶۹۹ تومان

کرونوس (CRO) رمز ارز رمزنگاری شده بومی زنجیره کرونوس با بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز می‌‌باشد، که توسط شرکت تجارتی، خدمات مالی و پرداخت Crypto.com توسعه یافته است.

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۲۶,۴۰۱,۴۵۴,۷۱۰
عرضه کل
۳۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

جزئیات کرونوس

قیمت کرونوس
$0.092547
به تومان
۴,۶۹۲ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$0.088218 / $0.093844
رتبه در مارکت
31
اوج قیمت دلاری
$0.965407
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۹۹ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/09/03
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
Ethash
تاریخ پیدایش
2018-11-14

نمودار کرونوس در چند ماه اخیر

۴,۶۹۲ تومان

کرونوس (CRO)

کرونوس (CRO) رمز ارز رمزنگاری شده بومی زنجیره کرونوس با بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز می‌‌باشد، که توسط شرکت تجارتی، خدمات مالی و پرداخت Crypto. com توسعه یافته است. زنجیره کرونوس یکی از محصولات مجموعه راه‌حل‌های Crypto. com است که برای تسریع پذیرش جهانی رمز ارز‌‌ها، به‌عنوان وسیله‌ای برای افزایش کنترل شخصی بر پول، محافظت از داده‌ها و هویت کاربران طراحی شده است. کرونوس (CRO) توکن اصلی زنجیره کرونوس (Cronos chain) و زنجیره Crypto. org chain است. همچنین، اولین شبکه بلاک چین سازگار با اتریوم است که بر اساس فناوری Cosmos SDK ساخته و یک زنجیره لایه اول منبع باز و بدون مجوز است که قصد دارد تا به طور گسترده جامعه کاربران DeFi، GameFi و به طور کلی Web3 را با ارائه به سازندگان امکان پورت فوری، برنامه‌ها و دارایی‌های رمزنگاری از زنجیره‌های دیگر و در عین حال بهره‌مندی از هزینه‌های پایین تراکنش، افزایش دهد. بلاک چین CRO در درجه اول به عنوان وسیله نقلیه‌ای عمل می‌کند که برنامه پرداخت موبایلی Crypto. com Pay را تقویت می‌کند و در آینده، Crypto. com قصد دارد دسترسی پلتفرم CRO را برای تقویت سایر محصولات خود نیز گسترش دهد. رمز ارز  Cronos توسط شرکت Crypto. com در دسامبر 2018 به عنوان بخشی از چشم انداز خود برای "قرار دادن رمز ارزها در هر کیف پول" راه اندازی شد. Crypto. com خود در ژوئن 2016 با نام Monaco Technologies GmbH توسط کریس مارسالک  (Kris Marszalek)، رافائل ملو (Rafael Melo)، گری اور (Gary Or) و بابی بائو (Bobby Bao) تاسیس شد. کریس مارسالک، دانشمند دانشگاه آدام میکیویچ لهستانی، پیش از راه اندازی Crypto.com سه شرکت را تاسیس کرده و ریاست آن را برعهده داشته است. به طور کلی، یک زنجیره EVM است که بر روی Cosmos SDK ساخته شده است و به زنجیره اجازه می‌دهد از مزایای هر دو اکوسیستم بهره مند شود. اما، چرا Cosmos SDK؟ زیرا، یک چارچوب بلاک چین منبع باز است که توسط موتور اجماع حساس طراحی شده و امکان نهایی شدن فوری را فراهم می‌کند به‌‌طوریکه، تراکنش‌ها در چند ثانیه و با هزینه بسیار پایین در مقایسه با اتریوم تایید می‌شوند.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) کرونوس (CRO)

کرونوس با نماد اختصاری CRO یک رمز ارز یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱0.59 میلیارد دلار، و سهم 0.56 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. با این حال، با توجه به نقشه راه و برنامه‌هایی که تیم این پروژه دارد، انتظار میرود در آینده پیشرفت بیشتری از لحاظ ارزش بازار داشته باشد. در حال حاضر از لحاظ شاخص ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap)، این رمز ارز در رده 17 در سایت Coinmarketcap قرار دارد.

قیمت لحظه‌‌ای کرونوس (CRO)

بیش از 3500 توکن CRC-20 از نوامبر 2021 ساخته شده است. برای حمایت از توسعه بیشتر پروژه‌ها در کرونوس، توسعه‌دهندگان می‌توانند از صندوق اکوسیستم 100 میلیون دلاری Particle B درخواست کمک مالی کنند و همچنین به پایگاه کاربر جهانی Crypto. com با بیش از 10 میلیون دسترسی داشته باشند. عوامل متعددی می‌تواند در قیمت Cronos تاثیر بگذارد. از مهمترین عوامل موثر در قیمت Cronos می‌توان به قانون‌گذاری درباره Cronos، افزایش یا کاهش مقبولیت Cronos در بین مردم، شبکه‌های اجتماعی، حمایت یا عدم حمایت افراد مطرح از Cronos، اخبارهای مثبت یا منفی درباره  Cronos، بروز‌رسانی‌های موفق یا ناموفق در شبکهCronos، نقشه راه (وایت پیپر) Cronos و تعهد یا عدم تعهد به این نقشه راه، حکومت‌ها و دولت‌ها در موردCronos، قابل استخراج یا غیر قابل استخراج بودنCronos، منطقه جغرافیایی کاربران  Cronos، تعداد صرافی‌های معتبری که از Cronos پشتیبانی می‌کنند، نوع بلاکچین Cronos، قیمت رقبایCronos، شرکای تجاریCronos، اهدافCronos، شفافیت در شبکه Cronos و موسس یا موسسان Cronos و تاریخچه عملکرد آنها در قیمت Cronos تاثیر بسزایی دارند.

تاریخچه قیمت کرونوس (CRO)

توکن CRO در سال 2021 بهترین عملکرد را در بین رمز ارزها داشت و در نوامبر سال گذشته با بالاترین قیمت 0.96 دلاری، رکورد جدیدی ثبت کرد. همچنین، فروش آن در پایان سال 2021 چشم انداز آن را کاهش داد زیرا همچنان در سال 2022 کاهش می‌یابد. با وجود این نوسانات و حرکت نزولی بازار در حال حاضر، Cronos احتمالاً در سال 2022 از مرز 1 دلار عبور می‌کند، به علاوه، Crypto. com همچنان به رشد پایگاه کاربری خود ادامه می‌دهد و این صرافی در حال حاضر نهمین صرافی بزرگ کریپتو در سطح جهان از نظر حجم معاملات با پایگاه کاربری بیش از 10 میلیون نفر است.

قیمت کرونوس (CRO) در سال 2021

در حالی که اکثر رمز ارز‌‌ها در آغاز و اواسط سال 2021 از روند صعودی عظیمی برخوردار بودند، CRO در تمام مدت آرام بود. با این حال، در پایان سال 2021، CRO افزایش قیمت گسترده‌ای را تجربه کرد که از 0.20 دلار در اکتبر به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی 0.97 دلار در نوامبر رسید. به تدریج، پس از آن قیمت به 0.55 دلار کاهش یافته است. رمز ارز صرافی کریپتو مقداری از ارزش خود را از دست داده است، احتمالاً روند را معکوس کرده و رشد خواهد کرد، به خصوص اگر پروژه مورد نظر به نتیجه برسد. علاوه بر این، پیش‌بینی‌های کارشناسان به افزایش ارزش CRO اشاره می‌کنند. اگر از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال هستید، این یک توکن مجازی است که باید در سال 2022 مراقب آن باشید.

روند رشد کرونوس (CRO)

 در آخرین AMA یا همان جلسه پرسش و پاسخ، تیم کرونوس نقاط عطف بعدی خود را در این پروژه به اشتراک گذاشتند که در اینجا به صورت موردی به آن می‌‌پردازیم:

  1. معرفی نقشه راه کرونوس که قابلیت همکاری چند زنجیره‌ای را در بر می‌گیرد و همچنین پل IBC رابرای بلاک چین‌های بیشتر Cosmos گسترش می‌دهد و از دارایی‌های بیشتر مبتنی بر Cosmos پشتیبانی می‌کند.
  2. استقبال از کاربران جدید کرونوس، از جمله کسانی که قبلاً نام DeFi و Web3 را نشنیده‌اند.
  3. تسریع پذیرش ارزهای دیجیتال و اجرای پروژه‌های جدید DeFi، بازی و متاورس.

 در ادامه، کاربران جدید DeFi می‌توانند به راحتی از Crypto. com به Cronos بروند. این دو، بخش‌‌های مستقلی هستند، اما Crypto. com پشتیبانی و منابعی را برای اکوسیستم کرونوس ارائه می‌کند. مجموعه محصولات Crypto. com، مانند App، Exchange و DeFi Wallet، در حال حاضر از Cronos پشتیبانی می‌کنند و کاربران می‌توانند به‌طور یکپارچه دارایی‌ها را از برنامه Crypto. com و Exchange به کرونوس متصل کنند همچنین،  DeFi Wallet به زودی از بسیاری از دارایی‌های موجود در کرونوس نیز پشتیبانی می‌کند. و در نهایت، به عنوان زیرساخت اساسی برای Metaverse عمل می‌کند. با توجه به نکات بالا، این شبکه قصد دارد تا پایان سال یکی از 5 بلاک چین عمومی برتر از لحاظ ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) باشد. داده‌های موجود از DeFiLlama نشان می‌دهد که در زنجیره دارای ATH حدود 2.5 میلیارد دلار است، اگرچه این رقم در حال حاضر حدود 2.4 میلیارد دلار است.

سرمایه گذاری در کرونوس (CRO)

کرونوس تراکنش‌های بسیار سریع‌تر و ارزان‌تری را نسبت به شبکه اصلی اتریوم ارائه می‌کند و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و قراردادهای هوشمند را برای کاربر و محیط‌زیست دوستانه‌تر می‌کند. به طور کلی عوامل گوناگونی می‌تواند در آینده رمز ارز CRO تاثیر بگذارد. برای مثال میزان عرضه و تقاضا در ارتباط با رمز ارز CRO یکی از ان عوامل می‌باشد و اهداف رمز ارز در آینده را می‌توان به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار معرفی نمود. هر چه رمز ارز به اهداف مورد نظر خود در آینده بیشتر نزدیک شود، می‌تواند آینده خوبی را برای خود رقم بزند. توسعه و پیشرفت پروتکل ارائه دهنده رمز ارز نیز می‌تواند  به آینده ان کمک نماید.

candle نمودار تحلیل تکنیکال کرونوس

نمودار تمام صفحه