جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای چین لینک (LINK)

$14.94
نرخ تتر : ۵۰,۶۹۹ تومان

Chainlink (چین لینک) یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که داده‌های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند فراهم می‌کند. یا به عبارتی بلاک چین‌ها را با دنیای خارج مرتبط می‌کند.

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۵۵۶,۸۴۹,۹۷۱
عرضه کل
۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

جزئیات چین لینک

قیمت چین لینک
$14.94
به تومان
۷۵۷,۴۴۳ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$14.29 / $14.99
رتبه در مارکت
12
اوج قیمت دلاری
$52.7
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۹۹ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/02/20
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
تاریخ پیدایش
2017-09-16

نمودار چین لینک در چند ماه اخیر

۷۵۷,۴۴۳ تومان

چین لینک(Chainlink)

Chainlink یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که داده‌های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند فراهم می‌کند. یا به عبارتی بلاک چین‌ها را با دنیای خارج مرتبط می‌کند. Chainlink به یکی از متداول ترین و قابل اعتمادترین پروژه‌ها برای خدمات اوراکل در فضای کریپتو تبدیل شده است. در عین حال، از خودتان می‌‌پرسید که اوراکل چیست؟ نرم افزاری است که به عنوان پلی بین بلاک چین و دنیای خارج عمل می‌کند. از آنجایی که بلاک چین‌ها و قراردادهای هوشمند نمی‌توانند اطلاعاتی را خارج از شبکه خود دریافت کنند، برای ارائه این اطلاعات به منابع وابسته هستند و بسیاری از پروتکل‌‌های موفق DeFi مانند Aave، yearn.finance و crypto.com جهت ارائه داده‌های دنیای واقعی دقیق به Chainlink متکی هستند. Chainlink در سال 2017 توسط مهندس نرم افزار استیو الیس و کارآفرین سرگئی نازروف ایجاد شد و یکی از شرکت‌های تابعه Nzarov's SmartContract. com است. خود Chainlink با وایت پیپری شروع کرد که توسط استیو الیز (Steve Ellis)، اری جولز (Ari Juels) و سرگئی نظروف (Sergey Nazarov) در سپتامبر 2017 منتشر شد. این مقاله چشم انداز آنها را برای یک اوراکل غیرمتمرکز تشریح کرد و یک تیم توسعه‌دهنده و تحقیقاتی در سرتاسر جهان که تحت عنوان ChainlinkLabs متحد شده‌اند، در حال توسعه بیشتر فناوری Chainlink هستند و در این پروژه تصمیم بر این است تا این "مشکل اوراکل" را با ایجاد یک سرویس غیرمتمرکز اوراکل که داده‌های درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره را برای قراردادهای هوشمند ارائه می‌دهد، حل کند. برای پر کردن این شکاف، Chainlink فناوری ساخته است که اطلاعات دنیای واقعی را به زبانی قابل پردازش برای بلاک چین و قراردادهای هوشمند جمع‌آوری و ترجمه می‌کند. این امر استفاده بسیار محدود از قراردادهای هوشمند را به تعداد بی‌پایانی از برنامه‌ها گسترش می‌دهد. این پروژه ابتدا شروع به ارائه خدمات خود برای قراردادهای هوشمند در اتریوم کرد، اما اکنون ارائه خود را به سایر بلاک چین‌های دارای قرارداد هوشمند گسترش داده است. شبکه چین لینک از توکن ERC-677 استفاده می‌کند که عملکرد را از توکن با استاندارد ERC-20 به ارث می‌برد و توکن بومی این شبکه با نماد (LINK) شناخته شده است.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) چین لینک Link

با رکورد جدید ارزش بازار چین لینک (LINK)، این رمز ارز اکنون در مرحله پیدا کردن سقف‌‌های جدید قیمتی قرار دارد. کشف قیمت زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت یک دارایی از رکورد خود فراتر رود و جستجو برای سقف قیمتی جدید را آغاز کند. با این حال، ارزش بازاری معادل 10 میلیارد دلار دارد که با توجه نقشه راه و برنامه‌هایی که تیم این پروژه دارد، انتظار میرود در آینده بیشتر هم شود. در حال حاضر از لحاظ شاخص ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap)، این رمز ارز در رده 17 در سایت Coinmarketcap قرار دارد.

قیمت لحظه‌‌ای چین لینک Link

افزایش علاقه به ارز Chainlink در آمریکا و جهان به بیشترین حد خود در تاریخ رسیده است. احساسات کلی بازار، نقش مهمی را در پیشرفت قیمت یک رمز ارز ایفا می‌کند. همچنین، علاقه به بیت کوین در اواخر سال 2017، یعنی زمانی که قیمت آن به سقف تاریخی 20000 دلاری رسید، افزایش یافت. بنابراین، قیمت رمز ارز Chainlink در آن زمان حدود 4 دلار بود. امروز، قیمت توکن LINK به قیمت پیش بینی شده‌ی 25 دلاری بسیار نزدیک شده و بسیاری  را به سرمایه‌گذاری و خرید رمز ارز لینک ترغیب کرده است. بالاترین قیمت (ATH) ChainLink در تاریخ 10 می ‌2021 به 52.88 دلار رسید و در حال حاضر -71.3% کاهش یافته است.

تاریخچه قیمت چین لینک Link

پیش‌بینی و تحلیل قیمت لینک باید با بررسی داده‌های تاریخی شروع شود. در سال 2019، به دنبال انبوهی از مشارکت‌های جدید با شرکت‌هایی مانند Google Cloud، Polygon Network و Reserve، قیمت توکن Link با 489 درصد افزایش به 5 دلار رسید. مجموعه دیگری از مشارکت‌های اعلام شده در آگوست 2020، قیمت لینک را برای اولین بار به بیش از 20 دلار افزایش داد. مقدار قابل توجهی از پول جمع آوری شده در طول ICO به تیم کمک کرد تا توسعه پروژه را تامین مالی کند و رمزارز بومی پروژه Link، در دو سال گذشته عالی عمل کرد و از 0.30 دلار به 19.85 دلار رسید.

قیمت چین لینک Link در سال 2017

یک میلیارد توکن در طول راه اندازی توکن در سپتامبر 2017 ایجاد و حدود 35٪ به فروش عمومی با قیمت 0.09 تا 0.11 دلار اختصاص داده شد. به طوریکه، که باعث افزایش 32 میلیون دلاری سرمایه این پروژه شد و تقریباً دو سال پس از عرضه توکن، قیمت هرگز از 1.30 دلار بالاتر نرفت.

قیمت چین لینک Link در سال 2018

قیمت از حمایت افزایش یافت و سرمایه گذاران ارزش سکه را به 1.50 دلار در 8 ژانویه 2018 رساندند. این اولین باری بود که ارزش Chainlink ده برابر شد. با این حال، پس از رسیدن به آن بالا، قیمت LINK کاهش یافت و در 26 ژوئن به 0.16 دلار کاهش یافت. سپس در 13 نوامبر به 0.60 دلار افزایش یافت. هنگامی که در آنجا با مقاومت روبرو شد، دارایی در 15 دسامبر به 0.19 دلار سقوط کرد.

قیمت چین لینک Link از سال 2019 تا انتهای سال 2020

در میان رمز ارزها دز سال 2019، Chainlink (LINK) ثبات نسبی و حتی رشد را نشان می‌‌داد. در حالی که، این توکن به صعود اولیه خود ادامه نداد اما همچنان حمایت نسبی را در محدوده 0.40 دلار ثبت کرد و این نشان‌دهنده ساختار حمایتی قوی و ارزش اساسی است که Chainlink را تا سال 2019 به یک توکن باثبات تبدیل کرده بود. در سال 2020، حتی با وجود همه گیری ویروس کرونا رشد LINK متوقف نشد و در سه ماهه اول 2020، قیمت این توکن عملکرد خوبی داشت و از 1.80 در ژانویه به 4.90 دلار در اوایل مارس افزایش یافت. عقب نشینی قابل توجه در بازار رمز ارزها منجر به کاهش قیمت LINK نیز شد.

قیمت چین لینک Link در سال 2021

Chainlink در ماه ژانویه به معامله 11.45 دلار ادامه داد. با کمال تعجب، قیمت به 51.17 دلار رسید تا در 2 می‌ به بالاترین حد خود برسد. هنگامی که بازار در 19 می ‌سقوط کرد، قیمت LINK از 36.8 دلار به 21 دلار کاهش یافت. با این حال، پس از این نقطه، قیمت به تدریج افزایش یافته است. توجه بسیاری را به خود جلب کرده و کاربران جدیدی را به پروژه خود جذب کرده است. آلت کوین در راه اندازی محصولات و پیشرفت‌های خود به خوبی در زمان و به طور مداوم در حال رشد بوده است. با مشارکت با شرکت‌های برجسته‌ای مانند Google Cloud، قیمت LINK تا پایان سال به طور قابل توجهی افزایش یافت.

روند رشد چین لینک Link

متأسفانه، تیم ChainLink نقشه راه ارائه نمی‌دهد، اما یک شبکه آزمایشی از خدمات ChainLink در سه ماهه اول سال 2018 ارائه شد. به طور کلی، عدم بازاریابی عمومی پروژه و به روز رسانی‌های مشخص، اعضای جامعه را در گذشته ناامید کرده است. سرگئی نظروف، مدیر عامل پروژه، به دلیل حضور در جامعه که از کارهای پشت صحنه در ChainLink حمایت می‌کند، شهرت دارد. این تیم ممکن است پروژه خود را زیاد تبلیغ نکنند، اما به خاطر ارزشی که دارد، بازاریابی برند را به نفع توسعه محصول قربانی می‌کنند و برخی از اعضای جامعه این تمرکز را نوعی پیشرفت می‌دانند. به عنوان مثال، آنها یک اوراکل با بانک سوئیفت ایجاد کرده‌اند و چند مشارکت دیگر با zepplin_os و Request Network دارند. امور مالی غیرمتمرکز حتی از لحاظ زمان جوان‌تر از فناوری‌های بلاکچین است. هیچ محدودیت ذاتی برای ارزشی که Chainlink می‌تواند در آینده به جهان ارائه دهد وجود ندارد. تا زمانی که داده‌های جدید و تمایل به رشد در فناوری وجود دارد، Chainlink به ارزش افزوده ادامه خواهد داد.

سرمایه گذاری در چین لینک Link

هیچ کس نمی‌تواند استدلال کند که فضای کریپتو پروژه‌های زیادی دارد که همگی در هیاهو هستند و هیچ محتوایی ندارند. Chainlink یکی از آنها نیست. این پلتفرم منبع لازم را در اختیار بازار قرار می‌دهد. Chainlink عملکرد بلاک چین‌های جهان را گسترش می‌دهد و سطح جدیدی از انعطاف پذیری را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهد. به این دلایل و موارد دیگر، Chainlink همچنان یکی از داغ ترین رمز ارزها در بازار است.

candle نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک

نمودار تمام صفحه