جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای استیبل کوین بایننس (BUSD)

$1
نرخ تتر : ۵۰,۶۵۶ تومان

استیبل کوین بایننس (BUSD) به دلیل ماهیت بازار رمز ارزها، دارندگان ارز های دیجیتال ممکن است به دلیل نوسانات شدید این بازار همواره به دنبال حفظ سرمایه خود از این ...

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۱,۶۶۰,۲۷۲,۲۷۹
عرضه کل
۱,۶۶۰,۲۷۲,۲۷۹

جزئیات استیبل کوین بایننس

قیمت استیبل کوین بایننس
$1
به تومان
۵۰,۶۵۶ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$0.995738 / $1.005
رتبه در مارکت
42
اوج قیمت دلاری
$1.15
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۰,۶۵۶ تومان
تاریخ اوج قیمت
1398/12/23
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
تاریخ پیدایش

نمودار استیبل کوین بایننس در چند ماه اخیر

۵۰,۶۵۶ تومان

استیبل کوین بایننس (BUSD)

به دلیل ماهیت بازار رمز ارزها، دارندگان ارز های دیجیتال ممکن است به دلیل نوسانات شدید این بازار همواره به دنبال حفظ سرمایه خود از این نوسانات باشند. استفاده از استیبل کوین ها مانند  استیبل کوین BUSD می‌تواند کمک قابل توجهی به حفظ سرمایه افراد در برابر  نوسانات بازار باشد. BUSD به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود به عنوان یک استیبل کوین، توانسته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد و خود را به عنوان یک رهبر در فضای رمز ارزها معرفی کند. استیبل کوین BUSD توسط Paxos به عنوان یک پلتفرم زیرساخت مالی در حوزه بلاکچین و Binance که یکی از صرافی‌‌های بزرگ حوزه کریپتو است، در تلاش برای ایجاد یک رمز ارز با پشتیبانی دلار آمریکا بودند، در ۵ سپتامبر ۲۰۱۹ راه اندازی شد. استیبل کوین BUSD رمزارزی است که به عنوان یک توکن ERC20  صادر شده و BEP-2 بایننس را پشتیبانی می‌کند. یک ویژگی کلیدی BUSD این است که یک واحد BUSD معادل یک دلار آمریکا است. برای حمایت از این ارزش، Paxos مقداری دلار آمریکا را در اختیار دارد که برابر با کل عرضه BUSD می باشد. بنابراین، قیمت استیبل کوین به طور مستقیم با قیمت دلار در نوسان است. برای اطمینان از امنیت و ایمنی دارایی‌های کاربران، BUSD گزارش حسابرسی شده ماهانه ذخایر را مطابق با استانداردهای نظارتی دقیق ارائه می‌دهد. به طوریکه، هر گونه خرید و فروش BUSD در مطابقت با ورود و خروج پول از این حساب‌ها است و بر اساس این تقاضا‌ها است که توکن مذکور صادر و یا سوزانده می‌شود. به عنوان مثال، خرید ۱,۰۰۰ استیبل کوین BUSD به این معنی است که ۱,۰۰۰ توکن ایجاد می‌شود و ۱,۰۰۰ دلار هم در حساب‌های بانکی این استیبل کوین گذاشته می‌شود. به دلیل ثبات آن در رابطه با دلار آمریکا، BUSD به معامله گران و کاربران رمزارز قدرت می‌دهد تا بتوانند با سایر دارایی‌های دیجیتال و مبتنی بر بلاکچین معامله کنند و در عین حال خطر نوسانات را به حداقل می‌رساند.

 

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) BUSD

با افزایش پذیرش کریپتو در سال 2021 و به دلیل انفجار قیمت بیت‌کوین و آلت‌کوین‌‌ها، BUSD به دلیل قابلیت اطمینان آن با نرخ‌های بی‌سابقه‌ای اتخاذ شد. همانطور که نوآوری‌های رمزنگاری مانند DeFi و NFT‌ها شروع به محبوبیت می‌کنند، BUSD نیز محبوبیت پیدا کرده است. در حال حاضر، ارزش بازاری معادل 18.12 میلیارد دلار دارد. بیش از یک میلیون نفر که در حال حاضر BUSD را در اختیار دارند؛ بنابراین واضح است که این پذیرندگان اولیه به استیبل کوین اعتماد دارند و ترجیح می‌دهند از آن برای فعالیت‌های DeFi خود استفاده کنند. ارزش بازار (Market Cap) و قیمت این رمز ارز را می­توانید در قسمت جزئیات مشاهده کنید.

 

قیمت لحظه‌‌ای BUSD

اکوسیستم BUSD به طور تصاعدی در سال 2021 رشد کرد و از ارزش بازار آن در آغاز سال 2021 حدود 1 میلیارد دلار آمریکا بود که در پایان سال 2021 به بیش از 14.6 میلیارد دلار افزایش یافت. این باعث می‌شود که این استیبل کوین، بعد از تتر و USDC سومین استیبل کوین بزرگ حوزه کریپتو باشد. این رشد تا حد زیادی به دلیل پذیرش بیشتر کاربران است زیرا کیف پول‌ها، پلتفرم‌ها و خدمات، DEX‌ها و CEX‌ها از BUSD پشتیبانی می‌کنند. در کشور ما قیمت هر واحد BUSD به قیمت هر واحد دلار در آن روز بستگی دارد به این معنی که 1 BUSD = 1 USD است.

 

تاریخچه قیمت BUSD

در نظر داشته باشید که Binance و Paxos برای خرید یا بازخرید Binance USD (BUSD) هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند. قیمت BUSD همواره برابر 1 دلار امریکا بوده است. نوسانات قیمت در این توکن محدود است، به صورتی که بالاترین قیمت BUSD قیمت 1.11 دلار و از طرفی پایین‌ترین قیمت BUSD قیمت 0.886 دلار ثبت شده است.

 

روند رشد BUSD

در صنعت کریپتو، شراکت‌های جدیدی نیز برای BUSD از جمله BitPay، Simplex، Moonpay، Alchemy و چندین مورد دیگر پدید آمده است. در واقع، بایننس اخیرا بایننس NFT را منتشر کرده است که BUSD از محصولات NFT پشتیبانی می‌کند. با بیش از سی و شش پلتفرم صرافی تاسیس شده دیگر و بیش از بیست کیف پول که از BUSD پشتیبانی می‌کنند، تجارت با استیبل کوین‌ها برای هر کسی در هر نقطه‌‌ای از دنیا آسان تر می‌شود. به طور خاص، BUSD به عنوان پلی بین حوزه‌‌های مالی سنتی و DeFi عمل می‌کند، و سطح جدیدی از آزادی پولی را ارائه می‌دهد که توسط ارزها یا موسسات سنتی ارائه نمی‌شود. BUSD یکی از معدود استیبل کوین‌هایی است که به شدت تحت نظارت است. علاوه بر این، بسیار در دسترس است و می‌توان از آن برای استراتژی‌های مختلف معاملاتی و سرمایه گذاری استفاده کرد.

 

سرمایه گذاری در BUSD

تعداد کاربرانی که کار با BUSD را انتخاب می‌کنند به‌طور تصاعدی افزایش یافته است زیرا استیبل کوین از پذیرش و علاقه روزافزون کاربران استقبال می‌‌کند. در تابستان 2021، میزان آدرس‌های فعال روزانه به طور متوسط ​​بین ده تا پانزده هزار نفر بود، در حالی که تعداد کل دارندگان BUSD تقریباً 1.1 میلیون نفر است. با معرفی قراردادهای جدید BUSD، کاربران اکنون می‌توانند توکن پایدار خود را بین BUSD و USDT متنوع کنند. اگر مقادیر زیادی استیبل کوین در اختیار دارید، تقسیم بین BUSD و USDT ممکن است ایده خوبی برای تنوع، راحتی و اهداف کلی استراتژی معاملاتی باشد. مهم نیست که در چه نوع معاملاتی شرکت می‌کنید، همیشه از ریسک مالی شدید ناشی از آن آگاه باشید. و در حالی که پتانسیل برای پاداش‌های بالا شایع است، خطر به همان اندازه پرخطر است.

candle نمودار تحلیل تکنیکال استیبل کوین بایننس

نمودار تمام صفحه