آموزش کامل صرافی کوینکس (Coinex)

انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ ۱۶:۱۱
آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ ۱۱:۳۸
آموزش آموزش کیف پول رمزارزها آموزش صرافی ها آموزش فیوچرز رمزارزها آموزش پلتفرم
24 متوسط زمان مطالعه : 12 دقیقه
نویسنده این مطلب
کسری جان‌زاده

شاید تا به حال نام صرافی کوینکس (Coinex) به گوش شما رسیده باشد، به دلیل پشتیبانی از فعالیت اشخاص ایرانی و امکان احراز هویت برای ایرانیان صرافی کوینکس یکی از صرافی‌هایی است که محبوبیت قابل توجهی را در کشور ما بدست آورده است. البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید که همین موضوع پشتیبانی این صرافی از کاربران ایرانی می‌تواند در آینده دردسر ساز باشد. در این مقاله به آموزش صفر تا صد کار با این صرافی خواهیم پرداخت! با بیتفا در مقاله آموزش صرافی کوینکس همراه باشید.

 

شروع کار با صرافی کوینکس

آموزش صرافی کوینکس

در ابتدای آموزش کار با صرافی کوینکس قصد داریم به نحوه ورود به این صرافی بپردازیم. برای ورود به این صرافی لازم است که پس از فعال کردن نرم افزار تغییر آی پی ابتدا به وب سایت این صرافی به نشانی www.Coinex.com مراجعه کنید. قابل ذکر است که کوینکس در دسته صرافی‌های متمرکز قرار می‌گیرد و اگر به کار با صرافی‌های غیر متمرکز علاقه بیشتری دارید می‌توانید مقاله صرافی‌های غیر متمرکز DEX چه هستند و چگونه کار می‌کنند؟ را از سایت بیتفا مطالعه کنید.

در ابتدای ورود به کوینکس شما با صفحه زیر مواجه می‌شوید که به زبان انگلیسی است و پس زمینه روشن دارد. در ادامه آموزش Coinex قصد داریم به شما روش تغییر زبان و تغییر حالت روشن این صرافی را در موبایل و کامپیوتر آموزش دهیم.

 

تغییر زبان صرافی کوینکس

خوشبختانه با اینکه کوینکس تنها از 16 زبان استفاده می‌کند اما زبان فارسی نیز یکی از این زبان‌ها می‌باشد؛ این موضوع به این دلیل می‌باشد که اکثر کاربران این صرافی کاربران ایرانی هستند. در ادامه مقاله آموزش صرافی کوینکس به شما نشان می‌دهیم چگونه می‌توانید زبان اصلی صرافی کوینکس را به زبان فارسی تغییر دهید.

 

تغییر زبان صرافی کوینکس در کامپیوتر

برای تغییر زبان صرافی کوینکس در کامپیوتر کافی است پس از مراجعه به آدرس وب سایت در بالا و سمت راست صفحه نشانگر خود را روی «English/USD» ببرید و از آن قسمت زبان فارسی را طبق آموزش تصویری زیر انتخاب کنید.

تغییر زبان صرافی کوینکس

تغییر زبان صرافی کوینکس در موبایل

اما در تلفن همراه شرایط کمی تفاوت دارد و ابتدا لازم است که روی آواتار بالا سمت چپ تصویر بزنید و سپس با لمس دکمه کلیک از قسمت Language زبان فارسی را انتخاب کنید.  پس از تغییر زبان با صفحات زیر رویرو می‌شوید:

صفحه اصلی صرافی کوینکس

 

فعال کردن حالت تاریک (Dark Mode) صرافی کوینکس

اما در این بخش از آموزش صرافی Coinex قصد داریم از این رو که بسیاری از اشخاص با پس زمینه سفیدی که معمولاً در وب سایت‌ها و برنامه‌ها استفاده می‌شود میانه خوبی ندارند و ترجیح می‌دهند اکثر رنگ‌ها تیره باشند، در ادامه روش تغییر رنگبندی کوینکس به دارک مود یا همان حالت تاریک را به شما آموزش می‌دهیم.

فعال کردن دارک مود صرافی کوینکس در کامپیوتر

برای فعال کردن Dark Mode برای صرافی کوینکس در کامپیوتر کافیست تا پس از مراجعه به سایت کوینکس در بالا سمت چپ صفحه روی دکمه ماه کلیک کنید تا این حالت برای شما فعال شود.

فعال کردن دارک مود صرافی کوینکس

فعال کردن دارک مود صرافی کوینکس در موبایل

برای فعال کردن حالت تاریک صرافی کوینکس در موبایل کافیست به برنامه وارد شوید و پس از کلیک بر روی آواتار بالا سمت چپ صفحه در صفحه بعدی روی علامت خورشید در بالا سمت راست صفحه بزنید تا این حالت برای شما فعال شود. پس از فعال کردن دارک مود با تصویر زیر روبرو می‌شوید:

دارک مود صرافی کوینکس

 

ثبت نام در صرافی کوینکس

اما پس از مسائل اشاره شده به مبحث اصلی چگونگی ثبت نام در کوینکس می‌رسیم. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از کامپیوتر و موبایل در صرافی کوینکس ثبت نام کنید.

ثبت نام صرافی کوینکس در کامپیوتر

برای ثبت نام در صرافی کوینکس در کامپیوتر می‌توانید پس از فارسی سازی کوینکس بر روی دکمه ثبت نام در بالا سمت چپ کلیک کنید. پس از این کار لازم است که ایمیل خود و رمز عبور مورد نظر را وارد کنید و سپس تیک موافقت با شرایط کوینکس بزنید و بر روی ثبت نام کلیک کنید. پس از کلیک بر دکمه ثبت نام اما به صفحه دیگری وارد می‌شوید که در آن جا با کلیک بر روی دکمه تایید ایمیل یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود که باید کد آن را در صرافی وارد کنید تا حساب شما ساخته شود.

ثبت نام در صرافی کوینکس

ثبت نام صرافی کوینکس در موبایل

اما رسیدن به صفحه ثبت نام در تلفن همراه کمی سخت‌تر است و لازم است تا بعد از فارسی سازی صرافی پس از لمس روی آواتار بالا سمت راست در صفه بعدی روی به کوینکس خوش آمدید بزنید و سپس در بالا سمت چپ به دکمه ثبت نام می‌رسید. در اینجا نیز لازم است تا ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و سپس با کلیک بر روی دکمه ثبت نام به صفحه بعدی بروید. در این مرحله به صورت خودکار ایمیل تایید برای شما ارسال می‌شود و با وارد کردن آن کد در برنامه حساب شما ساخته خواهد شد.

 

ورود به صرافی کوینکس

اما در صورتی که پیش از خواندن این مقاله ثبت نام را انجام داده‌اید دیگر نیازی به طی کردن مراحل قبل نیست و می‌توانید از اینجا آغاز کنید.

ورود به صرافی کوینکس با کامپیوتر

اما اگر قبلاً ثبت نام کرده باشید دیگر نیازی به این مراحل نیست و کافیست پس از کلیک بر روی دکمه ورود ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی ورود کلیک کنید.

ورود به صرافی کوینکس

ورود به صرافی کوینکس با موبایل

برای ورود به صرافی کوینکس با موبایل اما لازم است تا پس از کلیک بر روی آواتار بالا سمت راست روی به کوینکس خوش آمدید بزنید تا بتوانید پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود با لمس دکمه ورود به صرافی وارد شوید.

 

حل کردن کپچا در کوینکس

اما پس از کلیک روی دکمه ورود از شما یک تست گرفته می‌شود تا اطمینان حاصل شود شما واقعاً یک انسان هستید و ربات نیستید که انجام این پازل بسیار ساده است و در موبایل و کامپیوتر به یک شکل انجام می‌شود. کافیست با استفاده از نوار پایین صفحه تکه عکسی که از جای خود برداشته شده است را به جای اصلی خود برگردانید. این تست در بسیاری از سایت‌ها برای جلوگیری از ورود ربات‌های مخرب گرفته می‌شود.

حل کردن کپچا در کوینکس

 

راه اندازی ورود دو مرحله‌ای در صرافی کوینکس

برای راه اندازی ورود دو مرحله‌ای یا کد دو عاملی در کوینکس لازم است تا ابتدا برنامه Google Authenticator یا برنامه‌های مشابه آن را نصب کنید. این برنامه به این صورت عمل می‌کند که صرافی یا هر وب سایت یا برنامه دیگری که می‌خواهید از ورود دو مرحله‌ای در آن استفاده کنید به شما یک کد و یک QR CODE می‌دهد. با استفاده از این QR Code یا وارد کردن دستی کد در برنامه کاربر می‌تواند یک حساب در Google Authenticator باز کند. سپس این برنامه کد‌های زمان داری را به کاربر می‌دهد که پس از طی شدن مدت کوتاهی عوض می‌شوند. استفاده از این برنامه  باعث افزایش امنیت می‌شود و باعث می‌شود حتی اگر شخصی به رمز عبور کاربر دسترسی پیدا کرد باز هم نتواند به حساب او وارد شود. اگر با انجام این مراحل موفق به فعال کردن Google Authenticator بر روی تلفن همراه خود نشدید پیشنهاد می‌کنیم مقاله آموزش رفع خطای گوگل آتنتیکیتور (Google Authenticator) را مطالعه نمایید.

راه اندازی ورود دو مرحله‌ای به کوینکس در کامپیوتر

برای استفاده از Google Authenticator برای کوینکس در کامپیوتر لازم است تا پس از ورود به حساب خود در کوینکس نشانگر خود را در بالا سمت چپ صفحه روی حساب‌ ببرید تا منوی آن برای شما باز شود. سپس با کلیک روی تنظیمات حساب می‌توانید به منوی تنظیمات وارد شوید و کافی است از منوی تنظیمات روی کلید فعال سازی روبروی تایید کد دو عاملی کلیک کنید. پس از اینکار صفحه جدیدی باز می‌شود و با کلیک روی ارسال کد تایید، کدی برای ایمیل شما ارسال می‌شود تا اطمینان حاصل شود خود شما در حال فعالسازی کد دو عاملی هستید.

راه اندازی ورود دو مرحله‌ای به کوینکس در کامپیوتر

پس از وارد کردن کد و کلیک روی دکمه بعدی QR CODE و کد لازم برای راه اندازی دستی به شما داده می‌شود. قابل ذکر است که لازم است حتماً به نحوی این کد و QR CODE را یادداشت کنید و داشته باشید تا اگر تلفن همراه شما دچار مشکل شد باز هم بتوانید به حساب خود وارد شوید. سپس با اسکن این کد در برنامه Google Authenticator یا وارد کردن کد دستی یک کد 6 رقمی به شما داده می‌شود که هر چند دقیقه تعویض می‌شود. با وارد کردن این کد 6 رقمی در کوینکس فعال کردن کد دو مرحله‌ای شما به پایان رسیده است و پس از آن هربار بخواهید به حساب خود وارد شوید لازم است تا به برنامه Google Authenticator بروید و کد زمان دار را وارد کنید.

راه اندازی ورود دو مرحله‌ای به کوینکس در موبایل

برای راه اندازی ورود دو مرحله‌ای در موبایل نیز تقریباً نیاز به طی کردن همان مراحل بالا دارید، با این تفاوت که برای رسیدن به تنظیمات امنیت لازم است تا ابتدا روی آواتار بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و پس از آن در منوی تنظیمات گزینه امنیت را انتخاب کنید و سپس روی تایید دو عاملی بزنید. بقیه مراحل مانند فعالسازی در کامپیوتر است و زمانی که پیغام شماره 6 را مشاهده کردید فعالسازی با موفقیت صورت گرفته است.

راه اندازی ورود دو مرحله‌ای به کوینکس در موبایل

 

نحوه کار با کیف پول داخلی صرافی کوینکس

در کوینکس کیف پول کاربر به 5 قسمت تقسیم می‌شود که شامل حساب اسپات، حساب مارجین، حساب فیوچرز، حساب سپرده گذاری و حساب AMM می‌شود. در ادامه مسیر رسیدن به صفحه کیف پول و طریقه واریز به آن و برداشت از آن را به شما توضیح خواهیم داد. همچنین اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درمورد کیف پول‌های رمز ارزی دارید می‌توانید با مطالعه مقاله مفهوم کیف پول رمز ارز + انواع آن ها این اطلاعات را بدست آورید.

نحوه کار با کیف پول داخلی صرافی کوینکس در کامپیوتر

برای ورود به کیف پول کوینکس با کامپیوتر لازم است تا پس از ورود به حساب خود در صرافی نشانگر خود را بر روی دارایی‌ها ببرید تا منو برای شما باز شود و سپس از آن منو می‌توانید روی گزینه مروری بر دارایی کلیک کنید تا به صفحه اصلی کیف پول خود برسید.

ورود به کیف پول کوینکس در کامپیوتر

نحوه کار با کیف پول داخلی صرافی کوینکس در موبایل

مسیر رسیدن به کیف پول کوینکس در موبایل نیز بسیار ساده است و فقط لازم است پس از ورود به حساب خود در صفحه اصلی در پایین سمت چپ صفحه بر روی دارایی‌ها کلیک کنید تا به صفحه اصلی کیف پول خود در صرافی کوینکس برسید.

ورود به کیف پول کوینکس در موبایل

 

آموزش واریز و برداشت از صرافی کوینکس

طبق معمول تمام صرافی‌ها این امکان نیز برای شما وجود دارد که در صرافی کوینکس از کیف پول خود برداشت داشته باشید یا وجهی را به آن واریز کنید.

واریز و برداشت وجه از صرافی کوینکس در کامپیوتر

برای واریز وجه در کیف پول کوینکس با کامپیوتر کافی است از همان صفحه اصلی کیف پول روبروی حساب اسپات بر روی گزینه واریز کلیک کنید. پس از اینکار به صفحه دیگری راهنمایی می‌شوید که در آنجا می‌توانید رمز ارزی که می‌خواهید واریز کنید را انتخاب کنید و سپس می‌توانید شبکه‌ای که می‌خواهید این انتقال تحت آن صورت بگیرد را نیز انتخاب کنید. قابل توجه است که اگر شبکه‌ای که انتخاب می‌کنید با شبکه کیف پول مبدا شما یکی نباشد سرمایه شما از دست خواهد رفت! به همین دلیل کوینکس نیز پیش از دادن آدرس برای واریز شما این هشدار را به شما می‌دهد. پس از پذیرش این هشدار آدرس به صورت QR CODE و معمولی به شما داده می‌شود و می‌توانید با نوشتن آن در بخش برداشت صرافی مبدا به کوینکس واریز داشته باشید.

واریز وجه به کیف پول کوینکس در کامپیوتر

برای برداشت وجه نیز تقریباً مسیر مشابهی طی می‌شود ولی اینبار به جای گزینه واریز لازم است که کاربر روی گزینه برداشت کلیک کند. پس از آن کاربر می‌بایست توکنی که می‌خواهد برداشت کند را انتخاب کند و شبکه مورد نظر خود را نیز انتخاب کند. سپس با نوشتن آدرس کیف پول مقصد و مبلغ مورد نظر می‌توانید برداشت را انجام دهید.

 برداشت وجه از کیف پول کوینکس در کامپیوتر

واریز و برداشت وجه از صرافی کوینکس در موبایل

برای واریز و برداشت وجه در موبایل نیز مسیر مشابه کامپیوتر است و پس از ورود به حساب و لمس دکمه دارایی‌هه در پایین سمت چپ صفحه می‌توانید گزینه واریز یا برداشت را انتخاب کنید و مشابه کامپیوتر به مسیر مشخص شده ادامه دهید.

واریز و برداشت وجه از کیف پول کوینکس در موبایل

 

خرید و فروش اسپات در کوینکس

اصلی ترین کابرد صرافی‌ها انجام معاملات و خرید و فروش می‌باشد؛ در ادامه مقاله آموزش صرافی کوینکس به این موضوع خواهیم پرداخت که پس از ساختن حساب و واریز وجه چگونه می‌توانیم در کوینکس خرید و فروش انجام دهیم. در ادامه طریقه‌ی خرید و فروش اسپات در صرافی کوینکس را در کامپیوتر و موبایل برای شما توضیح خواهیم داد.

سبک‌های سفارش گذاری در کوینکس

همچنین امکان سفارش گذاری به 4 روش برای شما وجود دارد که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد:

سبک‌های سفارش گذاری در کوینکس

  • قیمت دلخواه (Limit): این نوع سفارش گذاری رایج ترین نوع سفارش گذاری است و در این شرایط شما سازنده بازار هستید، اما اگر قیمتی که برای سفارش خرید یا فروش خود تعیین می‌کنید با قیمت فعلی بازار تفاوت داشته باشد ممکن است سفارش شما بلافاصله پر نشود و لازم باشد تا زمانی که قیمت به قیمت مورد نظر شما برسد صبر کنید.
  • قیمت بازار (Market): این نوع سفارش معمولاً بلافاصله پر می‌شود و مناسب زمانی است که می‌خواهید به سرعت خرید یا فروش خود را انجام دهید در این سبک از سفارش گذاری شما در واقع سفارش جدیدی ثبت نمی‌کنید و اگر در صرافی سفارشی توسط شخص دیگری با قیمت مورد نظر شما وجود داشته باشد، صرافی آن سفارش را به شما اختصاص می‌دهد و بلافاصله خرید یا فروش شما انجام می‌شود.
  • استاپ-قیمت دلخواه (Stop-Limit): در این سبک از سفارش گذاری همان روش قیمت دلخواه (Limit) اجرا می‌شود اما یک گزینه اضافی وجود دارد که شما قیمتی را برای صرافی مشخص می‌کنید و سفارش شما تا زمانی که قیمت رمز ارز مورد نظر به قیمت مشخص شده نرسد فعال نمی‌شود و به اصطلاح در لیست انتظار می‌ماند. پس از اینکه قیمت به قیمت مشخص شده شما رسید سفارش فعال می‌شود و چون سفارش قیمت دلخواه است مجدداً اگر قیمتی که برای سفارش خرید یا فروش خود تعیین می‌کنید با قیمت فعلی بازار تفاوت داشته باشد ممکن است سفارش شما بلافاصله پر نشود.
  • استاپ-قیمت بازار (Stop-Market): این سبک از سفارش گذاری همان سبک قیمت بازار (Market) است با این تفاوت که شما تعیین می‌کنید زمانی که قیمت از حدی فراتر رفت یا پایین تر آمد در آن زمان سفارش خرید یا فروش شما فعال شود.

 

مکانیزم‌های موثر (Execution Types)

کوینکس امکان تعیین 4 روش برای پر شدن سفارشات کاربران نیز فراهم کرده است که در ادامه توضیح می‌دهیم:

انواع سفارش کوینکس

  • همیشه معتبر (Always Valid): سفارش شما تا زمانی که کامل پر شود معتبر می‌ماند.
  • فوری یا لغو (Immediate or Cancel): در این روش پس از سفارش گذاری هر بخشی از سفارش که به صورت فوری پر نشود لغو خواهد شد.
  • همه اجرا می‌شود یا لغو می‌شود (Fill or Kill): در این روش پس از سفارش گذاری یا تمام آن پر می‌شود یا کلاً سفارش لغو می‌شود.
  • فقط سفارش گذار (Maker Only): و در این روش نیز پس از سفارش گذاری، سفارش شما به صورت فوری پر نمی‌شود و در صورتی که با یکی از سفارش‌های موجود در دفتر سفارشات یکی باشد این سفارش لغو خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که هزینه تراکنش شما مناسب با سازندگان بازار (Makers) محاسبه می‌شود.

 

خرید و فروش اسپات صرافی کوینکس در کامپیوتر

برای ورود به صفحه خرید و فروش اسپات صرافی کوینکس در کامپیوتر کافیست پس از ورود به حساب خود در بالا سمت راست صفحه روی معامله کلیک کنید. پس از آن به صفحه معاملات اسپات وارد می‌شوید که می‌توانید در آنجا رمز ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید و با توجه به سفارش‌های خرید و فروش که در سمت چپ صفحه به شما نشان داده می‌شود مشغول به خرید و فروش شوید. اگر در صفحه پایین تر بروید می‌توانید پنل تعیین تعداد و قیمت سفارش خرید یا فروش را ببینید.

خرید و فروش اسپات صرافی کوینکس در کامپیوتر

خرید و فروش اسپات صرافی کوینکس در موبایل

برای خرید و فروش اسپات در موبایل، پس از وارد شدن به حساب خود و لمس دکمه معامله در پایین و وسط صفحه می‌توانید به صفحه اصلی معامله وارد شوید. در صفحه اصلی معامله در موبایل با چینشی مشابه آنچه در کامپیوتر دیدیم مواجه می‌شوید و تمام روند‌ها مشابه کامپیوتر ادامه می‌یابد. همچنین در بالای قیمت می‌توانید روش مورد نظر خود برای سفارش گذاری را با توجه به راهنمایی‌های قبل انتخاب کنید.

خرید و فروش اسپات صرافی کوینکس در موبایل

 

آموزش بخش فیوچرز صرافی کوینکس

مشابه صرافی‌های دیگر صرافی کوینکس نیز بجز معامله اسپات امکان باز کردن معاملات فیوچرز را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. در ادامه به روش باز کردن معاملات فیوچرز در موبایل و کامپیوتر می‌پردازیم.

 

آموزش فیوچرز کوینکس در کامپیوتر

برای ورود به بخش معاملات فیوچرز صرافی کوینکس کافیست بر روی گزینه فیوچرز در بالای صفحه کلیک کنیم. پس از آن وارد صفحه‌ای می‌شویم که شباهت بسیاری به صفحه معاملات اسپات دارد با این تفاوت که اولین باری که وارد این صفحه می‌شوید یک هشدار ریسک به شما داده می‌شود و نیاز است تا با دیدن یک فیلم آموزشی و انجام یک کوئیز به صرافی اطمینان دهید که شما از ریسک‌های موجود در معاملات فیوچرز با خبر هستید. پس از انجام این کوئیزها می‌توانید از گزینه موجود در بالای بخش خرید و فروش، اهرم مورد نظر خود و سبک معامله کراس یا ایزوله را انتخاب کنید و به باز کردن معاملات لانگ یا شورت خود مشغول شوید.

معاملات فیوچرز کوینکس در کامپیوتر

 

آموزش فیوچرز کوینکس در موبایل

برای ورود به بخش فیوچرز صرافی کوینکس در موبایل کافی است از منوی پایین برنامه بخش فیوچرز را لمس کنید. پس از آن مشابه زمان ورود به بخش فیوچرز در کامپیوتر با هشدار‌های ریسکی مواجه می‌شوید که صرافی با دادن این هشدار‌ها به شما سعی دارد اطمینان حاصل کند که شما کاملاً با ریسک‌های موجود در معاملات فیوچرز آشنایی دارید و پس از خواندن این هشدار‌ها و پذیرفتن ریسک‌ها می‌توانید نوع معامله و اهرم خود را انتخاب کنید و به باز کردن معاملات شورت یا لانگ خود مشغول شوید.

معاملات فیوچرز کوینکس در موبایل

امیدواریم از خواندن این آموزش لذت برده باشید نظرات خود را درمورد صرافی کوینکس و معامله در این صرافی با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

به اشتراک بگذارید

کپی شد!

کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دنیا

سلام من ۲سال پیش با آی پی ایران در کوینکس ثبت نام کردم و بعد از فیلترینگ کوینکس به دلیل برخی مسائل شخصی دیگه وارد حسابم نشده بودم الان اگه از فیلتر شکن استفاده کنم حسابم مسدود نمیشه ؟مقداری ارز داشتم در حساب کوینکسم

علیرضا

سلام.چرا روی اپ استور نیست اپلیکیشن coinex?

 
کسری جان‌زاده

از طریق این لینک امتحان کنید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coinex.trade.play&hl=en&gl=US

حمید

درود بر شما مطالب سایت بسیار عالی و کاربردی است متشکرم از زحمات شما راستی این مقاله آموزش کامل فیوچرز به زبان ساده را در سایت پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید

 
کسری جان‌زاده

از طریق این لینک امتحان کنید: https://bitfa.ir/what-is-futures-trading

حسین

گزینه ها و اطلاعات کامل بخش فیوچرز این صرافی را کامل توضیح بدید لطفا

 
کسری جان‌زاده

مقاله آموزش کامل فیوچرز به زبان ساده در سایت برای شما بارگذاری شد 👌

مهران وقاری

عالی بود استفاده کردیم ممنونم

 
کسری جان‌زاده

ممنون از نظرتون ❤️

مطالب مرتبط

 

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .