افزایش حجم معاملات در صرافی‌های ارزهای دیجیتال!


نویسنده این مطلب
مبین رزمخواه

بر اساس گزارشات منتشر شده، حتی در شرایطی که قیمت ارزهای دیجیتال رو به کاهش است، صرافی‌های ارزهای دیجیتال از افزایش فعالیت‌های معامله‌گران سود می‌برند! طبق داده‌های موجود، میانگین متحرک هفت روزه برای حجم معاملات کریپتو از 18.1 میلیارد دلار در 6 سپتامبر به 28.6 میلیارد دلار در 16 سپتامبر افزایش یافته است.

افزایش فعالیت معاملاتی در بحبوحه گذار اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام صورت می‌گیرد. این انتقال که با عنوان مرج اتریوم (The Merge) شناخته می‌شود، در روز 15 سپتامبر رخ داد و احتمال می‌رود افزایش فعالیت در صرافی‌ها رابطه‌ای با این رویداد داشته باشد. 

در صرافی FTX.US، معامله‌گران اتریوم بیشترین سهم را در افزایش حجم معاملات به خود اختصاص دادند که نزدیک به 43 درصد از حجم کل مبادلات در 24 ساعت گذشته را شامل شد و به همین ترتیب صرافی Coinbase نیز 34 درصد افزایش حجم را تجربه کرد. در زمان انتشار این خبر اتریوم با کمی افزایش نسب به دیروز در بازه قیمتی 1450 تا 1460 دلار معامله می‌شود.

کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


 

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .