چارلز هاسکینسون: اتریوم با وجود مرج هنوز از کاردانو عقب‌تر است!


نویسنده این مطلب
مبین رزمخواه

اتریوم مکانیزم اثبات کار (PoW) خود را پس از مرج به اثبات سهام (PoS) تغییر داد، اما در حالی که علاقه‌مندان از شکوه یک آپگرید بدون نقص لذت می‌برند، موسس کاردانو می‌گوید اتریوم دیر به جمع شبکه‌های اثبات سهام پیوسته است!

او عنوان کرد ارتقای اتریوم به اثبات سهام باید سال‌ها پیش روی می‌داد و از مکانیزم و ساز و کار فعلی این شبکه هم انتقاد کرد. او معتقد است که اتریوم باید از سیستم Ouroboros استفاده کند، سیستمی که کاردانو از آن استفاده می‌کند و یک پروتکل PoS سازگار با محیط زیست است و می‌تواند شبکه بلاکچینی را بسیار مقیاس پذیر و امن‌تر کند.

سیستم Ouroboros با تقسیم زنجیره‌ها به دوره‌هایی که بیشتر به بازه‌های زمانی تقسیم می‌شوند، کار می‌کند. برای هر بازه زمانی یک رهبر بلاک انتخاب می‌شود و وظیفه اضافه کردن یک بلاک جدید به زنجیره را بر عهده خواهد گرفت. او در ادامه گفت کاردانو به عنوان یک پیشرو در این زمینه باید مورد احترام و توجه قرار بگیرد و از این زمینه از سایر بلاکچین‌ها جلوتر است.

کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


 

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .